Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Šťastné a veselé - přání k Vánocům

Šťastné a veselé
Vánoce zasněžené,
překrásné dárky,
svátky z pohádky
a první lednový den
ať splní každý váš sen.


Text Šťastné a veselé se nachází v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání jste to?. Podívejte se též na Blahopřání pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Velikonoce jsou zde. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Šťastné a veselé sdíleli s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, narozeninové, přáníčko, pro bratra a bratra

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratra, keškaře, vnuky, skauty, kněze, šéfku, holčičku, horolezce, tchána, zeťáka, slečny, dospělé, hokejisty, chlapa, chlapce, dětičky, vedoucího, kamarády, trenéry, dceru, důchodce, tátu, rodiče, seniory, bráchu, malé děti, manželku, tetu, nejlepšího kamaráda, vedoucí nebo pro sportovkyni.


Klíčová slova: narozeninové, přáníčko, mms, elektronické, text, Šťastné a veselé, veršované, texty, přání, obrázky, básnička, animované, K Vánocům, přáníčka, ecards, verše, zdarma, blahopřání, vnuky, originální, gratulace, Šťastné a veselé, 2024, vtipné, ke stažení, sms, narozeniny


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů