Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Šťastné a veselé - přání k Vánocům

Šťastné a veselé
Vánoce zasněžené,
překrásné dárky,
svátky z pohádky
a první lednový den
ať splní každý váš sen.


Text Šťastné a veselé je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání jste to?. Podívejte se též na Texty blahopřání k promoci. Mohlo by vás také zajímat Gratulace jsi první muž. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento text (Šťastné a veselé) můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, Vánoční zvonečky, mms, Šťastné a veselé, pro sestru a sestru

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestru, babičku, bratra, tchyni, prababičku, cestovatele, věřící, vojáka, kolegyni, tchána, trenéry, kolegu, maséry, zahrádkáře, chlapy, přátele, slečnu, vedoucí, ženu, švagra, dívku, malé děti, synovce, spolužáky a spolužačky, kustody, holčičky, geokeškaře, profesory, přítelkyni, švagrovou nebo pro vnuky.


Klíčová slova: mms, Šťastné a veselé, básnička, animace, online, texty, animované, verše, elektronické, nejhezčí, K Vánocům, vtipné, originální, přáníčka, 2023, ke stažení, narozeniny, text, gif, obrázky, k narozeninám, K Vánocům, gratulace, ecards, veršované, přáníčko


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů