prani.luksoft.cz
Ostatní
Šťastné a veselé - přání k Vánocům

Šťastné a veselé
Vánoce zasněžené,
překrásné dárky,
svátky z pohádky
a první lednový den
ať splní každý váš sen.


Přáníčko Šťastné a veselé patří do sekce K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání jste to?. Podívejte se též na Blahopřání Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Adama. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Šťastné a veselé? Pak se o něj podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, Vánoční hvězdičky, elektronické, texty, pro sestřenici a sestřenici

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, zahradníka, kámošky, teenagery, přítele, lékaře, pradědu, včelaře, maséry, kamarádku, holky, bratra, chlapa, puberťáka, dospělé, vedoucího, šéfovou, štamgasty, turisty, hokejisty, neteř, tenisty, otužilce, nadřízeného, ředitele, faráře, havíře, vnuky, sestru, vnučky nebo pro trenéry.


Klíčová slova: elektronické, texty, gif, veršované, vtipné, básnička, Šťastné a veselé, ke stažení, zdarma, pohlednice, humorné, animované, online, narozeninové, animace, obrázky, gratulace, K Vánocům, přáníčka, přáníčko, originální, přání, k narozeninám, mms, 2022, verše


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Jan

Přání k svátku pro Jiřího

Blahopřání pro Marka

Přání k narozeninám pro dědečka

Vyznání lásky pomocí SMSky

Real Madrid CF

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů