Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Šťastné a veselé - přání k Vánocům

Šťastné a veselé
Vánoce zasněžené,
překrásné dárky,
svátky z pohádky
a první lednový den
ať splní každý váš sen.


Text gratulace Šťastné a veselé je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání jste to?. Podívejte se též na Přáníčko s kytičkou. Mohlo by vás také zajímat Přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Šťastné a veselé? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace k Vánocům, přáníčko Šťastné a veselé

vánoční strom, Šťastné a veselé, přání k VánocůmŠťastné a veselé, přání k Vánocům, Vánoční zvonečky, gratulace, <strong>Šťastné a veselé</strong>, pro zeťáka a zeťáka

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, prarodiče, tátu, tchyni, cestovatele, slečnu, dospělé, hokejisty, bráchu, chlapečka, sousedy, účetní, dceru, včelaře, expartnerky, skauty, šéfovou, nejlepšího kamaráda, mámu, děvče, seniory, paní učitelku, lesníka, zahradníka, bráchu, kolegy, ředitele, zetě, šéfku, bratrance nebo pro lékaře.


Klíčová slova: gratulace, Šťastné a veselé, vtipné, ecards, humorné, online, básnička, texty, přáníčko, text, ke stažení, sms, dětské, veršované, přáníčka, Šťastné a veselé, animace, narozeniny, tátu, blahopřání, narozeninové, k narozeninám, mms, originální, oslava, gif, verše


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů