Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Šťastné a veselé - přání k Vánocům

Šťastné a veselé
Vánoce zasněžené,
překrásné dárky,
svátky z pohádky
a první lednový den
ať splní každý váš sen.


Přáníčko Šťastné a veselé se nachází v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání jste to?. Podívejte se též na Přáníčko pro dítě. Mohlo by vás také zajímat SMS přání k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Šťastné a veselé s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Šťastné a veselé, přání k Vánocům, Vánoční dekorace, básnička, obrázky, pro expartnery a expartnery

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnery, přítelkyni, trenéry, děvčátko, horolezce, učitele, hokejisty, malé děti, prarodiče, cestovatele, sestřenici, zetě, strýčka, kamarády, důchodce, partnerku, teenagery, kámošky, slečnu, kluky, milenku, šéfku, nejlepšího kamaráda, cyklisty, otce, keškaře, spolužáky a spolužačky, holčičky, rybáře, dívku nebo pro sourozence.


Klíčová slova: básnička, obrázky, verše, K Vánocům, přáníčko, vtipné, humorné, dětské, Šťastné a veselé, oslava, 2023, elektronické, ecards, zdarma, pohlednice, nejhezčí, texty, mms, trenéry, Šťastné a veselé, veršované, animace, narozeniny, narozeninové, k narozeninám, přáníčka, ke stažení


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů