prani.luksoft.cz
Ostatní
Věděli jsme to - přání k promoci

My jsme to věděli,
palce jsme ti drželi,
teď titul máš,
tak ať si ho užíváš!


Text gratulace Věděli jsme to patří do sekce K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke studiu. Podívejte se též na Blahopřání přesně rok. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Věděli jsme to) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Věděli jsme to, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Věděli jsme to, přání k promoci, Tulipány, sms, elektronické, pro bafunáře a bafunáře

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, letce, cyklisty, havíře, kámošky, kuchaře, slečny, holčičky, děvče, muže, dědečka, vinaře, maminku, ředitelku, kustody, holčičku, rybáře, lékaře, prababičku, paní učitelku, junáky, dospělé, podřízené, kamarádku, dceru, rodiče, partnerku, vedoucího, pravnoučata, chlapečka nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: sms, elektronické, gif, narozeniny, obrázky, nejhezčí, K promoci, dětské, přání, originální, básnička, Věděli jsme to, přáníčko, přáníčka, k narozeninám, animované, humorné, K promoci, pohlednice, 2022, zdarma, veršované, mms, ecards, texty, 2022


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Jiří

Přání k svátku pro Josefa

Blahopřání pro Lucku

Blahopřání k narozeninám babičce

SMS vyznávající lásku

FC Manchester United

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů