Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Věděli jsme to - přání k promoci

My jsme to věděli,
palce jsme ti drželi,
teď titul máš,
tak ať si ho užíváš!


Přáníčko Věděli jsme to patří do kategorie K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke studiu. Podívejte se též na Gratulace Mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Věděli jsme to? Potom se o text podělte s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Věděli jsme to, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace k promoci, přáníčko věděli jsme to

dárek pro studenta, věděli jsme to, přání k promociVěděli jsme to, přání k promoci, Růžička, <strong>K promoci</strong>, básnička, pro cyklisty a cyklisty

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cyklisty, podřízené, miláčka, maminku, manžela, bratra, tchána, rodiče, vojáky, trenéry, dospělé, dívky, muzikanta, chlapy, faráře, otce, účetní, nadřízené, skauty, ženy, kámošky, babičku, slečny, rockera, fotbalisty, holčičku, vinaře, golfistu, teenagery, cestovatele nebo pro kněze.


Klíčová slova: K promoci, básnička, K promoci, 2024, narozeninové, 2024, oslava, humorné, sms, originální, texty, text, dětské, obrázky, Věděli jsme to, animace, verše, ke stažení, miláčka, veršované, přání, nejhezčí, ecards, elektronické, blahopřání, animované, Věděli jsme to


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů