Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Věděli jsme to - přání k promoci

My jsme to věděli,
palce jsme ti drželi,
teď titul máš,
tak ať si ho užíváš!


Přáníčko Věděli jsme to je v kategorii K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke studiu. Podívejte se též na Přáníčko mojí lásce. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Lenku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Věděli jsme to s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Věděli jsme to, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Věděli jsme to, přání k promoci, Květiny, <strong>2023</strong>, narozeniny, pro miláčka a miláčka

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro miláčka, učitelky, vedoucí, tetu, přátele, hokejisty, trenéry, tenistky, chlapy, kamarády, turisty, partnera, kámošky, tchána, šéfku, šéfovou, bráchu, zeťáka, vojáka, dospělé, dědu, sousedy, dědečka, tatínka, dceru, bratra, kamioňáka, babičku, nejlepšího kamaráda, rybáře nebo pro štamgasty.


Klíčová slova: 2023, narozeniny, nejhezčí, mms, originální, K promoci, 2023, K promoci, přání, oslava, obrázky, texty, elektronické, přáníčka, vtipné, ke stažení, online, animované, vedoucí, verše, Věděli jsme to, gif, humorné, k narozeninám, Věděli jsme to, veršované, pohlednice


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů