Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Věděli jsme to - přání k promoci

My jsme to věděli,
palce jsme ti drželi,
teď titul máš,
tak ať si ho užíváš!


Text Věděli jsme to je v sekci K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke studiu. Podívejte se též na Přáníčko 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Věděli jsme to sdílet s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Věděli jsme to, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Věděli jsme to, přání k promoci, Kytičky, texty, 2023, pro vedoucí a vedoucí

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucí, profesory, bráchu, dědu, partnerku, děvče, tetu, bafunáře, holčičku, ženy, expartnery, miláčka, nejlepší kamarádku, spolupracovníky, neteř, tchána, profesorky, kytaristu, hasiče, šéfa, věřící, vnuky, štamgasty, nejlepšího kamaráda, sestru, tenistky, kamarádku, vodáka, lékaře, nadřízené nebo pro babičku.


Klíčová slova: texty, 2023, verše, k narozeninám, oslava, online, animované, pohlednice, narozeniny, animace, text, zdarma, originální, 2023, nejhezčí, sms, básnička, přání, bráchu, veršované, Věděli jsme to, K promoci, humorné, dětské, přáníčko, ecards, mms


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů