Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Hodně štěstí, pohody a zdraví - přání k narozeninám

Hodně štěstí, pohody a zdraví,
všechno dobré, co jen přát se může.
Ať je každý den života krásný.


Přáníčko Hodně štěstí, pohody a zdraví se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání milý taťko. Podívejte se též na Blahopřání Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Hodně štěstí, pohody a zdraví můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko hodně štěstí, pohody a zdraví

dort oslava, hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninámHodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, Růže, přání, texty, pro vnuky a vnuky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, cestovatele, lesníka, ségru, kluky, rodiče, zetě, teenagery, otužilce, expartnery, partnerku, hudebníky, švagra, prababičku, důchodce, motorkáře, basketbalisty, faráře, puberťáka, kytaristu, tátu, tchyni, spolužáky a spolužačky, havíře, holčičku, holčičky, golfistu, šéfku, manželku, kolegyni nebo pro dívky.


Klíčová slova: přání, texty, originální, obrázky, k narozeninám, nejhezčí, pohlednice, verše, animované, sms, narozeninové, dětské, 2024, elektronické, veršované, 2024, přáníčko, mms, lesníka, přáníčka, blahopřání, animace, gratulace, zdarma, humorné, narozeniny, vtipné


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů