Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Hodně štěstí, pohody a zdraví - přání k narozeninám

Hodně štěstí, pohody a zdraví,
všechno dobré, co jen přát se může.
Ať je každý den života krásný.


Přáníčko Hodně štěstí, pohody a zdraví se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání milý taťko. Podívejte se též na SMS přání pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Přání k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Hodně štěstí, pohody a zdraví? Pak se o něj podělte s jinými lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, Svázaná kytice, blahopřání, <strong>2023</strong>, pro přátele a přátele

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, turisty, letce, strýčka, tátu, strejdu, kolegyni, snachu, bratrance, nejlepšího kamaráda, golfisty, trenéry, chlapce, hokejisty, chlapečka, paní učitelku, bratra, důchodce, slečnu, kolegu, ředitelku, strýce, profesorky, podřízené, věřící, basketbalisty, lesníka, účetní, milenku, vedoucí nebo pro ženy.


Klíčová slova: blahopřání, 2023, básnička, animace, Hodně štěstí, pohody a zdraví, online, přáníčka, K narozeninám, verše, veršované, narozeninové, oslava, Hodně štěstí, pohody a zdraví, text, animované, přání, ke stažení, dětské, letce, obrázky, pohlednice, humorné, narozeniny, sms, originální, K narozeninám, texty


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů