prani.luksoft.cz
Ostatní
Hodně štěstí, pohody a zdraví - přání k narozeninám

Hodně štěstí, pohody a zdraví,
všechno dobré, co jen přát se může.
Ať je každý den života krásný.


Přáníčko Hodně štěstí, pohody a zdraví je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání milý taťko. Podívejte se též na SMS přání mamince. Mohlo by vás také zajímat Přání 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Hodně štěstí, pohody a zdraví s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, Kytičky, 2022, přání, pro turisty a turisty

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro turisty, pionýry, bafunáře, vinaře, puberťáka, synovce, sourozence, seniory, otužilce, otce, maminku, miláčka, chlapy, manželku, sestřenici, sousedy, prarodiče, slečny, faráře, zahrádkáře, junáky, milence, dědu, pravnoučata, sportovkyni, chlapa, dívky, elektrikáře, bratra, letce nebo pro tenisty.


Klíčová slova: 2022, přání, texty, 2022, veršované, K narozeninám, přáníčko, elektronické, humorné, sms, blahopřání, mms, Hodně štěstí, pohody a zdraví, online, básnička, gif, narozeniny, gratulace, zdarma, narozeninové, vtipné, verše, oslava, Hodně štěstí, pohody a zdraví, K narozeninám, nejhezčí


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklamní blok


Partnerské webyTexty přání k svátku podle jmen

Narozeninová blahopřání

Blahopřání k narozeninám 13 let

Gratulace k narozeninám pro muže

Zamilované SMS pro holku

Tlučhuba

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů