Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Hodně štěstí, pohody a zdraví - přání k narozeninám

Hodně štěstí, pohody a zdraví,
všechno dobré, co jen přát se může.
Ať je každý den života krásný.


Přáníčko Hodně štěstí, pohody a zdraví je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání milý taťko. Podívejte se též na Blahopřání Malé děcko. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Hodně štěstí, pohody a zdraví s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, Kytice, obrázky, gratulace, pro chlapečka a chlapečka

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapečka, tatínka, zetě, strýčka, tchyni, partnera, kamarádku, golfisty, trenéry, keškaře, vojáky, prarodiče, kuchaře, řidiče, nejlepší kamarádku, učitelky, mámu, faráře, profesory, věřící, lékaře, dívku, geokeškaře, basketbalisty, ženu, rockera, holky, tchána, chlapa, holčičku nebo pro zaměstnance.


Klíčová slova: obrázky, gratulace, přání, blahopřání, online, animované, 2023, ke stažení, Hodně štěstí, pohody a zdraví, veršované, humorné, 2023, K narozeninám, ecards, verše, oslava, vtipné, nejhezčí, narozeninové, animace, elektronické, přáníčko, přáníčka, text, originální, k narozeninám


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů