prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro děťátko - přání ke svátku

Nejkrásnější svátek,
slunečný den plný hrátek,
velkou oslavu plnou dárků
přejeme ti do kočárku.


Text gratulace Pro děťátko je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty k výročí svatby. Podívejte se též na Gratulace 20 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Láska a přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro děťátko s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro děťátko, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro děťátko, přání ke svátku, Kytice, přání, elektronické, pro rybáře a rybáře

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rybáře, junáky, přítelkyni, dceru, vnuka, kněze, pravnoučata, kustody, dívku, učitelky, účetní, spolužáky a spolužačky, cestovatele, kytaristu, cyklisty, seniory, muže, keškaře, zeťáka, vnučky, strejdu, lékaře, golfisty, vnučku, učitele, chlapce, sousedy, dospělé, havíře, tenistky nebo pro kámoše.


Klíčová slova: přání, elektronické, ke stažení, veršované, Ke svátku, gif, gratulace, vtipné, pohlednice, Ke svátku, k narozeninám, zdarma, ecards, básnička, přáníčko, originální, Pro děťátko, verše, přítelkyni, text, narozeniny, narozeninové, 2023, Pro děťátko, blahopřání, nejhezčí, mms


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 26. březen 2023 bude slavit Emanuel a Emanuela.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů