Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro děťátko - přání ke svátku

Nejkrásnější svátek,
slunečný den plný hrátek,
velkou oslavu plnou dárků
přejeme ti do kočárku.


Blahopřání Pro děťátko patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty k výročí svatby. Podívejte se též na Gratulace 20 roků. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Pro děťátko? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro děťátko, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro děťátko, přání ke svátku, Růžička, narozeninové, ke stažení, pro kytaristu a kytaristu

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kytaristu, vnuky, chlapy, vnučku, keškaře, zaměstnance, faráře, vnoučata, muzikanta, bratra, spolužáky a spolužačky, kněze, synovce, bráchu, kolegy, kluky, přítelkyni, vedoucí, syna, motorkáře, ségru, pejskaře, sestru, sourozence, tenistky, nadřízeného, cyklisty, junáky, ženu, vojáka nebo pro kolegu.


Klíčová slova: narozeninové, ke stažení, nejhezčí, přání, dětské, pohlednice, zdarma, mms, text, gratulace, obrázky, narozeniny, texty, oslava, přáníčka, vtipné, 2023, elektronické, chlapy, originální, Ke svátku, 2023, Pro děťátko, ecards, blahopřání, Pro děťátko, básnička


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů