Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro děťátko - přání ke svátku

Nejkrásnější svátek,
slunečný den plný hrátek,
velkou oslavu plnou dárků
přejeme ti do kočárku.


Text gratulace Pro děťátko se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty k výročí svatby. Podívejte se též na Přání 25 let. Mohlo by vás také zajímat Přání Vánoce splněných snů. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Pro děťátko s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro děťátko, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko pro děťátko

prsten k svátku, pro děťátko, přání ke svátkuPro děťátko, přání ke svátku, Růže, gratulace, ecards, pro chlapečka a chlapečka

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapečka, miláčka, učitelky, myslivce, kolegyni, kuchaře, hasiče, rodiče, vojáka, manželku, ségru, děti, kamarádku, děvče, děvčátko, bafunáře, teenagery, spolužáky a spolužačky, vnuka, chlapy, milence, dědečka, dívku, vnučku, elektrikáře, důchodce, neteř, ředitele, kněze, tátu nebo pro holčičky.


Klíčová slova: gratulace, ecards, online, mms, Ke svátku, zdarma, text, Ke svátku, ke stažení, animované, obrázky, texty, přáníčka, humorné, animace, narozeniny, přání, sms, učitelky, nejhezčí, blahopřání, vtipné, Pro děťátko, dětské, básnička, Pro děťátko, originální


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů