Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro děťátko - přání ke svátku

Nejkrásnější svátek,
slunečný den plný hrátek,
velkou oslavu plnou dárků
přejeme ti do kočárku.


Text Pro děťátko patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Texty k výročí svatby. Podívejte se též na Gratulace pětadvacet roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro děťátko s dalšími osobami prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro děťátko, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Pro děťátko, přání ke svátku, Růžička, humorné, mms, pro bratrance a bratrance

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratrance, manžela, tetu, havíře, letce, ženu, malé děti, puberťáka, nejlepšího kamaráda, dědu, kámošky, mámu, chlapy, děti, pravnoučata, ředitelku, zeťáka, sportovkyni, seniory, sestru, basketbalisty, kolegy, chlapce, golfisty, neteř, děvče, otce, prarodiče, milence, kamarády nebo pro partnera.


Klíčová slova: humorné, mms, narozeninové, obrázky, originální, přáníčko, ke stažení, Ke svátku, 2022, pohlednice, přání, online, blahopřání, texty, animace, ecards, k narozeninám, Pro děťátko, zdarma, 2022, gif, text, verše, básnička, oslava, gratulace


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů