Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milý taťko - přání ke dni otců

Milý taťko!
Jsi náš a máme Tě moc rádi.
Přejeme Ti hezký Den otců.
Tvoje ....


Přáníčko Milý taťko patří do sekce Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Veselé Vánoce. Podívejte se též na Gratulace ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 60 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Milý taťko sdílet s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Milý taťko, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Milý taťko, přání ke dni otců, Tulipány, text, přáníčka, pro trenéry a trenéry

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro trenéry, golfisty, sportovkyni, vedoucího, včelaře, neteř, šéfa, muže, sestru, vnučku, vnoučata, myslivce, expartnerky, otce, spolupracovníky, vojáky, kamarády, milence, dědečka, vnuky, sestřenici, dceru, cestovatele, chlapa, kámošky, golfisty, šéfku, ředitelku, slečnu, tenisty nebo pro maminku.


Klíčová slova: text, přáníčka, pohlednice, básnička, sms, humorné, přáníčko, nejhezčí, zdarma, dětské, vtipné, ke stažení, narozeniny, obrázky, blahopřání, elektronické, animované, přání, online, 2022, Ke dni otců, oslava, animace, k narozeninám, verše, originální


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů