prani.luksoft.cz
Ostatní
Milý taťko - přání ke dni otců

Milý taťko!
Jsi náš a máme Tě moc rádi.
Přejeme Ti hezký Den otců.
Tvoje ....


Blahopřání Milý taťko je v kategorii Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Veselé Vánoce. Podívejte se též na Gratulace osmnáctiny. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Milý taťko s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Milý taťko, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Milý taťko, přání ke dni otců, Květiny, text, veršované, pro spolužáky a spolužačky a spolužáky a spolužačky

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolužáky a spolužačky, holčičky, partnera, holčičku, expartnerky, junáky, sousedy, mámu, vnučku, zetě, kamarádku, hudebníky, přítelkyni, přítele, kamioňáka, slečny, tatínka, nadřízené, hokejisty, strejdu, kámoše, kámošky, zahradníka, maminku, švagrovou, manželku, prarodiče, kustody, chlapa, horolezce nebo pro kolegy.


Klíčová slova: text, veršované, mms, Milý taťko, vtipné, animace, básnička, nejhezčí, narozeninové, narozeniny, texty, obrázky, originální, přáníčka, online, k narozeninám, zdarma, oslava, partnera, gif, ke stažení, humorné, Milý taťko, dětské, Ke dni otců, sms, blahopřání


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 26. březen 2023 bude slavit Emanuel a Emanuela.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů