Textová přání ke dni otců
Ostatní
Milý taťko - přání ke dni otců

Milý taťko!
Jsi náš a máme Tě moc rádi.
Přejeme Ti hezký Den otců.
Tvoje ....


Text Milý taťko se nachází v sekci Gratulace ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Veselé Vánoce. Podívejte se též na Přáníčko pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Milý taťko sdíleli s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Milý taťko, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Milý taťko, přání ke dni otců, Tulipány, <strong>Milý taťko</strong>, zdarma, pro důchodce a důchodce

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro důchodce, dědečka, maminku, havíře, otce, maséry, mámu, prarodiče, spolužáky a spolužačky, ségru, junáky, profesory, spolupracovníky, bratra, sousedy, sportovce, neteř, tátu, expartnery, chlapa, horolezce, rybáře, přítelkyni, ženy, prababičku, skauty, strýce, manželku, synovce, expartnerky nebo pro sestru.


Klíčová slova: Milý taťko, zdarma, narozeninové, přání, básnička, elektronické, obrázky, přáníčka, gratulace, přáníčko, oslava, texty, k narozeninám, Ke dni otců, 2020, ke stažení, dětské, blahopřání, sms, Milý taťko, mms, vtipné, Ke dni otců, pohlednice, verše, text


Dnešní den (26. říjen 2020) slaví svůj svátek Erik a Erich, zítra (27. říjen 2020) oslavuje jmeniny Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, pozítří (28. říjen 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, 29. říjen 2020 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva. 30. říjen 2020 bude slavit Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Josef

Přání k svátku pro Jana

Přání pro Jarmilu

Oslavte kulatiny

Odpouštěcí SMSky

Vtipy a vtípky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů