Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milý taťko - přání ke dni otců

Milý taťko!
Jsi náš a máme Tě moc rádi.
Přejeme Ti hezký Den otců.
Tvoje ....


Text Milý taťko patří do kategorie Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Veselé Vánoce. Podívejte se též na Blahopřání Den žen. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Milý taťko sdíleli s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Milý taťko, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Milý taťko, přání ke dni otců, Růžička, přání, verše, pro cestovatele a cestovatele

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cestovatele, nejlepší kamarádku, věřící, zaměstnance, slečnu, holčičky, strýce, dvojčata, kamarády, účetní, puberťáka, švagrovou, vnuky, vnučku, cyklisty, tetu, bratrance, vnoučata, přátele, dědečka, strýčka, snachu, spolupracovníky, učitele, basketbalisty, pradědu, děvče, tchána, ředitele, kámošky nebo pro bráchu.


Klíčová slova: přání, verše, přáníčko, narozeniny, veršované, sms, oslava, Milý taťko, text, pohlednice, ke stažení, originální, zdarma, dětské, Ke dni otců, 2023, online, 2023, věřící, blahopřání, narozeninové, gratulace, obrázky, přáníčka, elektronické, Ke dni otců, animované


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů