Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Text gratulace Výročí je v kategorii Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Blahopřání dvacet roků. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Výročí s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Výročí, přání k výročí svatby, Tulipány, narozeniny, sms, pro sestřenici a sestřenici

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, švagra, ředitele, přítelkyni, kolegy, nadřízené, dědečka, junáky, bratra, štamgasty, maséry, manžela, sourozence, havíře, tchána, milenku, turisty, švagrovou, basketbalisty, expartnery, kámošky, maminku, sousedy, dceru, expartnerky, malé děti, mámu, bafunáře, zahrádkáře, prarodiče nebo pro seniory.


Klíčová slova: narozeniny, sms, zdarma, veršované, narozeninové, verše, pohlednice, obrázky, přání, dětské, K výročí svatby, Výročí, ke stažení, přáníčko, elektronické, vtipné, 2022, k narozeninám, text, básnička, Výročí, oslava, gratulace, 2022, blahopřání, mms


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Dagmar

Přání k svátku pro Lenku

Blahopřání pro Marka

Přání k narozeninám pro dědu

SMS na dobré ráno

Onlinovky, hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů