Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Blahopřání Výročí je v sekci Blahopřání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Přáníčko k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Výročí? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Výročí, přání k výročí svatby, Růžička, text, mms, pro expartnerky a expartnerky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, kluky, horolezce, učitele, sestru, kámoše, sourozence, turisty, prababičku, ségru, maminku, rybáře, vnuky, tchána, spolupracovníky, děti, manžela, ženy, podřízené, zahrádkáře, strýčka, sousedy, důchodce, geokeškaře, basketbalisty, dceru, trenéry, myslivce, manželku, seniory nebo pro mámu.


Klíčová slova: text, mms, přáníčka, ke stažení, narozeniny, 2020, veršované, dětské, Výročí, oslava, zdarma, básnička, K výročí svatby, pohlednice, verše, přáníčko, obrázky, texty, k narozeninám, sms, gratulace, 2020, vtipné, K výročí svatby, Výročí, narozeninové


Dnešní den (30. květen 2020) slaví svůj svátek Ferdinand a Elmar, zítra (31. květen 2020) oslavuje jmeniny Kamila a Petronela, pozítří (1. červen 2020) má svátek Laura, Lora, Loreta a Lorna, 2. červen 2020 bude mít svátek Jarmil a Jaromil. 3. červen 2020 bude slavit Tamara, Kevin a Lešek.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Dagmar

Přání k svátku pro Lenku

Blahopřání pro Marka

Přání k narozeninám pro dědu

SMS na dobré ráno

Onlinovky, hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů