Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Text Výročí patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Přáníčko pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Výročí s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Výročí, přání k výročí svatby, Tulipány, ke stažení, narozeniny, pro tátu a tátu

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, vnučku, tatínka, dědečka, pradědu, malé děti, rockera, slečny, maséry, holčičky, vodáka, vedoucího, zahradníka, rodiče, partnerku, basketbalisty, přítele, prarodiče, chlapce, důchodce, účetní, manžela, hudebníky, tchyni, horolezce, muže, expartnerky, kněze, tenistky, neteř nebo pro elektrikáře.


Klíčová slova: ke stažení, narozeniny, Výročí, mms, přáníčko, sms, elektronické, texty, obrázky, online, K výročí svatby, vtipné, veršované, nejhezčí, básnička, zdarma, animované, 2023, tatínka, přáníčka, humorné, text, K výročí svatby, přání, Výročí, pohlednice, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů