Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Text Výročí patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Texty přání k promoci. Mohlo by vás také zajímat Text přání 18 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Výročí s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Výročí, přání k výročí svatby, Tulipány, vtipné, text, pro prarodiče a prarodiče

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prarodiče, junáky, švagra, profesorky, otužilce, bráchu, zahrádkáře, manžela, kolegyni, podřízené, elektrikáře, letce, expartnery, hudebníky, učitelky, lékaře, havíře, pradědu, syna, spolužáky a spolužačky, paní učitelku, ředitelku, maséry, tatínka, muže, puberťáka, zahradníka, dceru, vojáka, bafunáře nebo pro přátele.


Klíčová slova: vtipné, text, zdarma, oslava, animace, k narozeninám, narozeniny, nejhezčí, originální, gif, elektronické, K výročí svatby, básnička, veršované, verše, dětské, přáníčka, pohlednice, švagra, obrázky, texty, gratulace, humorné, sms, animované, 2024, mms


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů