Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Text gratulace Výročí je v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Gratulace odchod do důchodu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Láska a přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento text (Výročí) můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko výročí

prsten k výročí, výročí, přání k výročí svatbyVýročí, přání k výročí svatby, Kytičky, Výročí, verše, pro včelaře a včelaře

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro včelaře, vinaře, šéfovou, chlapce, puberťáka, nadřízené, seniory, řidiče, přítelkyni, přítele, vedoucího, teenagery, chlapečka, zetě, syna, kamioňáka, keškaře, děti, vnoučata, lékaře, sestřenici, pravnoučata, pejskaře, bráchu, kámošky, slečny, sportovce, ženu, profesory, sourozence nebo pro zeťáka.


Klíčová slova: Výročí, verše, narozeninové, online, oslava, dětské, nejhezčí, veršované, K výročí svatby, gratulace, zdarma, sms, humorné, mms, text, přáníčko, gif, elektronické, šéfovou, ke stažení, narozeniny, přáníčka, 2024, obrázky, originální, texty, Výročí


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů