Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Text Výročí se nachází v sekci Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Přáníčko k osmnáctinám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Výročí s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Výročí, přání k výročí svatby, Květiny, gratulace, básnička, pro podřízené a podřízené

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro podřízené, fotbalisty, chlapce, sestru, holčičky, pravnoučata, kluky, horolezce, ředitele, vnučky, kámošky, trenéry, tátu, havíře, vedoucího, švagrovou, hokejisty, rodiče, partnerku, manželku, kamarády, vnuky, sportovce, milenku, bratrance, geokeškaře, prababičku, dceru, ségru, golfisty nebo pro tetu.


Klíčová slova: gratulace, básnička, elektronické, k narozeninám, přání, oslava, K výročí svatby, sms, Výročí, Výročí, ke stažení, narozeniny, K výročí svatby, texty, vtipné, narozeninové, text, blahopřání, mms, přáníčko, přáníčka, zdarma, 2020, pohlednice, obrázky, veršované


Dnešní den (28. únor 2020) slaví svůj svátek Lumír a Kira, zítra (29. únor 2020) oslavuje jmeniny Horymír, pozítří (1. březen 2020) má svátek Bedřich a Bedřiška, 2. březen 2020 bude mít svátek Anežka, Ágnes a Inéz. 3. březen 2020 bude slavit Kamil a Vladivoj.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Dagmar

Přání k svátku pro Lenku

Blahopřání pro Marka

Přání k narozeninám pro dědu

SMS na dobré ráno

Onlinovky, hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů