Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Blahopřání Výročí se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Gratulace Hody, hody, doprovody. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Výročí sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Výročí, přání k výročí svatby, Růže, gif, gratulace, pro partnerku a partnerku

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnerku, pionýry, tchána, faráře, prababičku, muže, slečnu, geokeškaře, fotbalisty, mámu, junáky, puberťáka, zeťáka, zaměstnance, dospělé, babičku, lékaře, zahrádkáře, učitele, švagra, kolegy, seniory, zahradníka, nejlepšího kamaráda, manžela, kolegyni, strýčka, vnučky, učitelky, děvče nebo pro otužilce.


Klíčová slova: gif, gratulace, animované, online, originální, Výročí, humorné, obrázky, verše, elektronické, oslava, pohlednice, Výročí, zdarma, narozeniny, text, ke stažení, přáníčka, narozeninové, básnička, sms, ecards, animace, K výročí svatby, 2022, přání


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů