Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Přáníčko Výročí se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Blahopřání Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Výročí sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Výročí, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, 2023, mms, pro rodiče a rodiče

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rodiče, dědečka, dětičky, vojáky, pejskaře, junáky, holčičky, puberťáka, učitelky, ségru, faráře, kustody, lesníka, manžela, kluky, ředitelku, zahradníka, bráchu, chlapce, slečnu, expartnerky, holky, strýce, cestovatele, dívky, milence, hasiče, zaměstnance, skauty, kněze nebo pro keškaře.


Klíčová slova: 2023, mms, blahopřání, animace, humorné, pohlednice, k narozeninám, veršované, animované, básnička, gratulace, oslava, text, narozeniny, elektronické, texty, narozeninové, přání, dětičky, nejhezčí, vtipné, obrázky, Výročí, K výročí svatby, Výročí, ke stažení, přáníčko


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů