Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Moje milá maminko - přání ke dni matek

Moje milá maminko,
štěstí není malinko.
Přejeme Ti ke Dni matek,
ať máš dneska krásný svátek,
dneska je tvůj velký den,
my tě zlobit nebudem.


Blahopřání Moje milá maminko je v sekci Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do cukrárny. Podívejte se též na Svátek Lenka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace milá maminko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Moje milá maminko se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Moje milá maminko, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Moje milá maminko, přání ke dni matek, Kytičky, texty, básnička, pro tenisty a tenisty

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenisty, golfistu, věřící, tatínka, nejlepšího kamaráda, manželku, dědečka, vnoučata, elektrikáře, zahradníka, včelaře, vnučky, chlapy, expartnerky, dívku, kolegyni, slečnu, děti, ředitele, otužilce, švagrovou, vnučku, bráchu, teenagery, ženu, vojáka, chlapa, kámoše, ředitelku, dceru nebo pro strýčka.


Klíčová slova: texty, básnička, originální, blahopřání, Ke dni matek, 2023, Ke dni matek, k narozeninám, pohlednice, 2023, animace, ke stažení, mms, obrázky, elektronické, gratulace, verše, Moje milá maminko, narozeniny, sms, humorné, přání, přáníčka, nejhezčí, dětské, přáníčko


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů