Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Moje milá maminko - přání ke dni matek

Moje milá maminko,
štěstí není malinko.
Přejeme Ti ke Dni matek,
ať máš dneska krásný svátek,
dneska je tvůj velký den,
my tě zlobit nebudem.


Text Moje milá maminko se nachází v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do cukrárny. Podívejte se též na Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Elektronická valentýnská přání. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Moje milá maminko s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Moje milá maminko, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Moje milá maminko, přání ke dni matek, Růže, online, blahopřání, pro faráře a faráře

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro faráře, tetu, zaměstnance, děti, kněze, dvojčata, kamarády, účetní, turisty, ženy, zetě, mistra, kustody, přátele, dědu, hasiče, rodiče, geokeškaře, sportovce, řidiče, kolegu, kolegyni, golfistu, expartnery, keškaře, vinaře, strýčka, motorkáře, snachu, dívky nebo pro neteř.


Klíčová slova: online, blahopřání, sms, humorné, básnička, přání, zdarma, Moje milá maminko, mms, Moje milá maminko, Ke dni matek, veršované, texty, 2023, Ke dni matek, narozeninové, text, vtipné, zaměstnance, narozeniny, ecards, originální, gratulace, animované, 2023, pohlednice, gif


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů