prani.luksoft.cz
Ostatní
Moje milá maminko - přání ke dni matek

Moje milá maminko,
štěstí není malinko.
Přejeme Ti ke Dni matek,
ať máš dneska krásný svátek,
dneska je tvůj velký den,
my tě zlobit nebudem.


Text gratulace Moje milá maminko je v sekci Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do cukrárny. Podívejte se též na Přání pro dítě. Mohlo by vás také zajímat SMS přání mamince. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Moje milá maminko sdíleli s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Moje milá maminko, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Moje milá maminko, přání ke dni matek, Kytičky, básnička, animované, pro dědu a dědu

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědu, milence, vnuky, muže, profesorky, dědečka, chlapečka, přítelkyni, nadřízené, vnuka, havíře, junáky, golfisty, tenistky, vnučky, rodiče, účetní, otužilce, zahrádkáře, sportovce, miláčka, pradědu, muzikanta, zahradníka, vnoučata, maséry, nadřízeného, šéfku, partnerku, tenisty nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: básnička, animované, veršované, ecards, elektronické, k narozeninám, online, nejhezčí, pohlednice, dětské, Ke dni matek, verše, přání, Moje milá maminko, animace, blahopřání, originální, obrázky, sms, texty, Ke dni matek, 2022, vtipné, přáníčko, 2022, gif


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklama


DoporučujemeBlahopřání k svátku podle jmen

Narozeninová přání

Blahopřání ke kulatému výročí

Gratulace k narozeninám

Odpouštěcí SMS

Sběratelé funkcí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů