Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Blahopřání Pro Evu je v sekci Blahopřání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Přání pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Evu s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Evu, přání k jmeninám, Svázaná kytice, <strong>K jmeninám</strong>, oslava, pro bafunáře a bafunáře

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, ségru, vnučky, hokejisty, učitele, učitelky, seniory, dospělé, expartnery, podřízené, partnerku, manžela, sestřenici, expartnerky, tchána, důchodce, tátu, vnuky, horolezce, přítelkyni, milence, bratrance, turisty, muže, syna, ředitele, dívky, sourozence, fotbalisty, slečny nebo pro babičku.


Klíčová slova: K jmeninám, oslava, gratulace, přání, K jmeninám, obrázky, narozeninové, narozeniny, přáníčko, Pro Evu, ke stažení, text, mms, veršované, elektronické, zdarma, Pro Evu, dětské, vtipné, pohlednice, 2021, texty, verše, sms, k narozeninám, básnička


Dnešní den (1. březen 2021) slaví svůj svátek Bedřich a Bedřiška, zítra (2. březen 2021) oslavuje jmeniny Anežka, Ágnes a Inéz, pozítří (3. březen 2021) má svátek Kamil a Vladivoj, 4. březen 2021 bude mít svátek Stela, Stella a Jadranka. 5. březen 2021 bude slavit Kazimír a Kazimíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martin

Přání k svátku pro Jaroslava

Přání pro Radka

Kulaté narozeniny

Zamilované SMSky pro holku

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů