Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Text Pro Evu patří do sekce K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Gratulace život a láska. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k šedesátce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro Evu sdíleli s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro Evu, přání k jmeninám, Tulipány, veršované, blahopřání, pro zahrádkáře a zahrádkáře

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahrádkáře, otce, geokeškaře, junáky, pravnoučata, expartnerky, zeťáka, holky, kámoše, tetu, sportovce, učitele, milence, expartnery, malé děti, děvče, faráře, vnučky, ředitelku, nadřízeného, zaměstnance, důchodce, dospělé, neteř, strýce, přítele, dědu, slečny, chlapečka, golfisty nebo pro mámu.


Klíčová slova: veršované, blahopřání, dětské, narozeninové, narozeniny, básnička, Pro Evu, texty, k narozeninám, obrázky, K jmeninám, přání, přáníčka, online, ke stažení, mms, zdarma, humorné, vtipné, Pro Evu, 2022, elektronické, pohlednice, nejhezčí, přáníčko, verše


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů