Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Blahopřání Pro Evu je v kategorii Gratulace k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Přání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro Evu s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Evu, přání k jmeninám, Růžička, Pro Evu, <strong>2022</strong>, pro turisty a turisty

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro turisty, milenku, sportovce, přítele, chlapa, milence, tatínka, kámošky, maminku, slečny, profesory, skauty, šéfa, tátu, holčičky, myslivce, děti, ředitele, přítelkyni, seniory, ségru, kustody, babičku, mámu, nadřízené, sestřenici, basketbalisty, tetu, syna, kámoše nebo pro vnoučata.


Klíčová slova: Pro Evu, 2022, básnička, blahopřání, narozeninové, veršované, obrázky, K jmeninám, text, mms, zdarma, texty, oslava, 2022, přáníčka, pohlednice, gratulace, k narozeninám, K jmeninám, sms, verše, narozeniny, dětské, elektronické, přání, Pro Evu


Dnešní den (23. leden 2022) slaví svůj svátek Zdeněk a Raimund, zítra (24. leden 2022) oslavuje jmeniny Milena, Amanda a Timotej, pozítří (25. leden 2022) má svátek Miloš a Miloň, 26. leden 2022 bude mít svátek Zora a Zoran. 27. leden 2022 bude slavit Ingrid a Ingeborg.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martin

Přání k svátku pro Jaroslava

Přání pro Radka

Kulaté narozeniny

Zamilované SMSky pro holku

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů