Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Text gratulace Pro Evu je v kategorii Gratulace k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Gratulace dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro Evu s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Evu, přání k jmeninám, Růže, text, obrázky, pro tetu a tetu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tetu, rybáře, důchodce, přátele, pravnoučata, ženy, dospělé, strýce, podřízené, skauty, spolužáky a spolužačky, vnuky, bafunáře, manžela, profesorky, partnerku, děti, profesory, tátu, babičku, vnučky, chlapce, sourozence, prarodiče, učitele, malé děti, štamgasty, holky, expartnerky, maminku nebo pro junáky.


Klíčová slova: text, obrázky, mms, přáníčko, 2020, texty, veršované, Pro Evu, 2020, ke stažení, pohlednice, oslava, K jmeninám, gratulace, narozeninové, blahopřání, přání, k narozeninám, vtipné, přáníčka, elektronické, zdarma, Pro Evu, narozeniny, básnička, sms


Dnešní den (16. červenec 2020) slaví svůj svátek Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik, zítra (17. červenec 2020) oslavuje jmeniny Martina, Iris a Arleta, pozítří (18. červenec 2020) má svátek Drahomíra, Drahomír, Arleta, Drahomil a Drahomila, 19. červenec 2020 bude mít svátek Čeněk a Čeňka. 20. červenec 2020 bude slavit Ilja a Eliáš.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martin

Přání k svátku pro Jaroslava

Přání pro Radka

Kulaté narozeniny

Zamilované SMSky pro holku

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů