Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Text gratulace Pro Evu patří do kategorie K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na SMS přání pro tatínka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Pro Evu) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Evu, přání k jmeninám, Růžička, humorné, dětské, pro hasiče a hasiče

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hasiče, švagra, přítele, havíře, ředitele, puberťáka, dvojčata, motorkáře, ženu, sportovce, profesory, tetu, dospělé, skauty, zetě, šéfovou, sousedy, vedoucího, ženy, včelaře, spolužáky a spolužačky, důchodce, děvčátko, tátu, děvče, myslivce, dědu, rodiče, malé děti, sourozence nebo pro rockera.


Klíčová slova: humorné, dětské, blahopřání, obrázky, animace, nejhezčí, k narozeninám, gif, K jmeninám, ecards, narozeniny, přáníčko, K jmeninám, originální, sms, veršované, Pro Evu, básnička, přítele, text, Pro Evu, oslava, online, 2024, mms, 2024, verše


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů