Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Text Pro Evu je v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Blahopřání Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro tchýni. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Pro Evu? Potom se o text podělte s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro Evu, přání k jmeninám, Květiny, <strong>K jmeninám</strong>, texty, pro šéfovou a šéfovou

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfovou, muže, sestřenici, mistra, vodáka, holčičku, děvčátko, rockera, ženy, strýce, šéfku, bratrance, přátele, štamgasty, tátu, tatínka, havíře, chlapce, vnuka, hokejisty, vnuky, kámoše, učitele, vedoucí, fotbalisty, účetní, golfistu, golfisty, tetu, dědečka nebo pro milence.


Klíčová slova: K jmeninám, texty, blahopřání, gif, vtipné, 2023, narozeninové, Pro Evu, animace, obrázky, přáníčko, humorné, zdarma, přání, narozeniny, originální, sms, K jmeninám, sestřenici, animované, básnička, ecards, verše, dětské, nejhezčí, oslava, text


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů