Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Přáníčko Pro Evu patří do sekce Přání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Přáníčko pro muže. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro Evu sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Evu, přání k jmeninám, Kytice, ke stažení, přání, pro kámoše a kámoše

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, manžela, synovce, basketbalisty, hokejisty, šéfa, turisty, prababičku, mámu, sourozence, zahrádkáře, švagra, prarodiče, dědečka, trenéry, kolegy, učitelky, strýce, pradědu, ženy, vnučky, vnoučata, havíře, pravnoučata, vnuky, sportovce, malé děti, maséry, chlapa, sestřenici nebo pro golfisty.


Klíčová slova: ke stažení, přání, Pro Evu, K jmeninám, dětské, 2020, pohlednice, gratulace, přáníčko, oslava, veršované, texty, K jmeninám, mms, obrázky, přáníčka, narozeninové, elektronické, sms, blahopřání, vtipné, k narozeninám, text, Pro Evu, verše, básnička


Dnešní den (30. květen 2020) slaví svůj svátek Ferdinand a Elmar, zítra (31. květen 2020) oslavuje jmeniny Kamila a Petronela, pozítří (1. červen 2020) má svátek Laura, Lora, Loreta a Lorna, 2. červen 2020 bude mít svátek Jarmil a Jaromil. 3. červen 2020 bude slavit Tamara, Kevin a Lešek.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martin

Přání k svátku pro Jaroslava

Přání pro Radka

Kulaté narozeniny

Zamilované SMSky pro holku

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů