Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Přáníčko Pro Evu se nachází v kategorii Blahopřání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Přání Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Pro Evu? Potom se o text podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Evu, přání k jmeninám, Kytičky, <strong>Pro Evu</strong>, narozeniny, pro trenéry a trenéry

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro trenéry, štamgasty, švagra, tatínka, slečny, otce, bratra, přátele, tchyni, holčičky, expartnery, kámošky, fotbalisty, podřízené, vnoučata, ředitele, pionýry, rodiče, babičku, chlapa, syna, šéfa, sportovce, kolegy, seniory, sourozence, horolezce, profesory, dceru, basketbalisty nebo pro sestřenici.


Klíčová slova: Pro Evu, narozeniny, texty, gratulace, zdarma, Pro Evu, ke stažení, přáníčko, sms, elektronické, mms, veršované, narozeninové, 2022, verše, přání, básnička, oslava, K jmeninám, k narozeninám, přáníčka, pohlednice, dětské, vtipné, 2022, text


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martin

Přání k svátku pro Jaroslava

Přání pro Radka

Kulaté narozeniny

Zamilované SMSky pro holku

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů