Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tchýni - přání k narozeninám

Hodně zdraví, štěstí
mnoho krásných dní
plných radosti
přeje ...


Přáníčko Pro tchýni se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro přítele. Podívejte se též na Přáníčko pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Přání Vánoce splněných snů. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Pro tchýni? Pak se o něj podělte s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tchýni, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro tchýni

dort k oslavě, pro tchýni, přání k narozeninámPro tchýni, přání k narozeninám, Růže, přáníčko, vtipné, pro holčičky a holčičky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičky, expartnerky, kamioňáka, ředitele, junáky, hokejisty, malé děti, myslivce, podřízené, lesníka, tetu, učitele, kluky, basketbalisty, teenagery, synovce, elektrikáře, vodáka, rybáře, kněze, maséry, slečny, vedoucího, švagrovou, vojáka, havíře, syna, chlapečka, holky, dětičky nebo pro vnuka.


Klíčová slova: přáníčko, vtipné, zdarma, přání, Pro tchýni, veršované, nejhezčí, narozeninové, K narozeninám, elektronické, sms, oslava, text, ecards, k narozeninám, online, pohlednice, humorné, kamioňáka, básnička, narozeniny, 2024, animace, animované, 2024, originální, dětské


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů