prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro tchýni - přání k narozeninám

Hodně zdraví, štěstí
mnoho krásných dní
plných radosti
přeje ...


Blahopřání Pro tchýni patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro přítele. Podívejte se též na Přáníčko pro kamarádku. Mohlo by vás také zajímat Přání k svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro tchýni sdíleli s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tchýni, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Pro tchýni, přání k narozeninám, Tulipány, přání, dětské, pro nejlepšího kamaráda a nejlepšího kamaráda

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nejlepšího kamaráda, bafunáře, vinaře, zahradníka, podřízené, kuchaře, kustody, manžela, pionýry, holčičky, expartnery, neteř, maminku, vnučku, sourozence, zeťáka, cyklisty, sestru, tatínka, sportovkyni, golfistu, přátele, tátu, partnerku, seniory, muzikanta, včelaře, kamarádku, dědu, muže nebo pro fotbalisty.


Klíčová slova: přání, dětské, zdarma, nejhezčí, gratulace, originální, Pro tchýni, animované, ke stažení, k narozeninám, 2022, vtipné, pohlednice, obrázky, mms, text, přáníčka, ecards, humorné, narozeninové, oslava, básnička, 2022, narozeniny, Pro tchýni, K narozeninám


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Hledat slovo

Reklamní blok


Naše tipyText přání k svátku Ludmila

Přání k svátku pro Marii

Ppřání pro Martina

Gratulace 30 let

Zamilované SMS pro miláčka

SMS na dobrou noc pro holku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů