Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tchýni - přání k narozeninám

Hodně zdraví, štěstí
mnoho krásných dní
plných radosti
přeje ...


Text Pro tchýni patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro přítele. Podívejte se též na Blahopřání a Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro tchýni sdílet s ostatními na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tchýni, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro tchýni, přání k narozeninám, Růžička, humorné, ecards, pro slečny a slečny

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro slečny, ředitele, manželku, podřízené, vnučku, kámošky, vedoucího, otužilce, přátele, vojáky, dědu, chlapce, letce, dospělé, vnoučata, slečnu, děvče, spolupracovníky, maséry, vojáka, basketbalisty, synovce, sestřenici, zeťáka, skauty, puberťáka, rodiče, kolegu, hokejisty, prarodiče nebo pro pradědu.


Klíčová slova: humorné, ecards, gratulace, animované, nejhezčí, mms, dětské, originální, básnička, 2023, obrázky, K narozeninám, ke stažení, 2023, přáníčko, K narozeninám, elektronické, zdarma, text, blahopřání, k narozeninám, online, Pro tchýni, verše, narozeninové, přání


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů