Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tchýni - přání k narozeninám

Hodně zdraví, štěstí
mnoho krásných dní
plných radosti
přeje ...


Blahopřání Pro tchýni patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro přítele. Podívejte se též na Přání k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jsi první muž. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro tchýni se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tchýni, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro tchýni, přání k narozeninám, Růžička, gratulace, 2023, pro strýce a strýce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strýce, dívky, šéfa, kamarádku, bratrance, horolezce, řidiče, motorkáře, učitele, kolegy, tchána, děvče, vinaře, dceru, neteř, kluky, expartnerky, tenisty, maminku, ředitelku, prarodiče, bratra, bráchu, snachu, pradědu, myslivce, slečnu, kněze, geokeškaře, muže nebo pro včelaře.


Klíčová slova: gratulace, 2023, nejhezčí, K narozeninám, přáníčko, pohlednice, elektronické, mms, přání, texty, 2023, gif, text, humorné, narozeninové, ecards, přáníčka, verše, šéfa, obrázky, veršované, oslava, k narozeninám, animované, ke stažení, animace, básnička


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů