Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tchýni - přání k narozeninám

Hodně zdraví, štěstí
mnoho krásných dní
plných radosti
přeje ...


Text Pro tchýni se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro přítele. Podívejte se též na SMS přání pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke studiu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Pro tchýni s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tchýni, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro tchýni, přání k narozeninám, Svázaná kytice, animace, vtipné, pro muže a muže

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, děti, mámu, přítelkyni, ředitele, spolužáky a spolužačky, pionýry, vedoucího, tenistky, otce, kněze, junáky, holčičky, profesory, strýčka, učitelky, vodáka, švagra, otužilce, milenku, sourozence, partnera, sestru, holky, dvojčata, skauty, myslivce, nejlepšího kamaráda, kámoše, nadřízeného nebo pro vnoučata.


Klíčová slova: animace, vtipné, oslava, 2024, mms, narozeniny, zdarma, ke stažení, blahopřání, Pro tchýni, nejhezčí, pohlednice, text, online, obrázky, ecards, gratulace, k narozeninám, mámu, narozeninové, sms, texty, přáníčka, Pro tchýni, přáníčko, K narozeninám, 2024


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů