Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro přítele - přání k narozeninám

Vše nejlepší k narozeninám,
moc ráda Tě, lásko, mám,
přáníčko ze srdce posílám,
Tvoje ...


Přáníčko Pro přítele je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dítě. Podívejte se též na Gratulace Vše nejlepší. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Pro přítele? Pak se o něj podělte s jinými lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro přítele, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro přítele, přání k narozeninám, Květiny, zdarma, přáníčka, pro manželku a manželku

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manželku, nadřízené, štamgasty, kustody, hokejisty, učitelky, tchyni, slečnu, holčičku, havíře, rockera, milence, holky, tátu, vedoucí, muže, dívku, podřízené, paní učitelku, přátele, chlapy, turisty, pravnoučata, prababičku, kámoše, puberťáka, sousedy, sportovkyni, syna, keškaře nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: zdarma, přáníčka, narozeniny, nejhezčí, oslava, Pro přítele, dětské, ecards, sms, k narozeninám, básnička, verše, narozeninové, K narozeninám, přání, 2024, animace, vtipné, štamgasty, Pro přítele, texty, ke stažení, animované, originální, pohlednice, obrázky, blahopřání


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů