Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro přítele - přání k narozeninám

Vše nejlepší k narozeninám,
moc ráda Tě, lásko, mám,
přáníčko ze srdce posílám,
Tvoje ...


Přáníčko Pro přítele patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dítě. Podívejte se též na Blahopřání Malé děcko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace má drahá kočičko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Pro přítele? Potom se o text podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro přítele, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro přítele, přání k narozeninám, Růžička, mms, originální, pro chlapy a chlapy

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapy, bratrance, vnuka, děti, dívku, učitele, junáky, vojáka, včelaře, kustody, nadřízené, kámošky, rybáře, vnuky, sestru, strýčka, rockera, havíře, zaměstnance, kuchaře, profesory, manžela, golfisty, tchána, přítelkyni, expartnery, lékaře, paní učitelku, cestovatele, vojáky nebo pro nejlepšího kamaráda.


Klíčová slova: mms, originální, dětské, pohlednice, text, narozeniny, ecards, ke stažení, texty, gif, obrázky, nejhezčí, zdarma, verše, online, Pro přítele, vtipné, animované, přáníčka, Pro přítele, sms, básnička, přání, blahopřání, animace, humorné


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů