Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro přítele - přání k narozeninám

Vše nejlepší k narozeninám,
moc ráda Tě, lásko, mám,
přáníčko ze srdce posílám,
Tvoje ...


Blahopřání Pro přítele patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dítě. Podívejte se též na Přáníčko pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Láska je víc než přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Pro přítele můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro přítele, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Pro přítele, přání k narozeninám, Růžička, 2023, přáníčko, pro kytaristu a kytaristu

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kytaristu, vojáka, expartnerky, nejlepšího kamaráda, maminku, řidiče, dědu, holčičky, partnerku, bafunáře, babičku, vinaře, švagra, elektrikáře, kolegy, nejlepší kamarádku, šéfku, bratrance, přítele, pravnoučata, slečny, strejdu, vedoucí, důchodce, motorkáře, sportovce, spolužáky a spolužačky, děti, otužilce, děvče nebo pro ženu.


Klíčová slova: 2023, přáníčko, nejhezčí, mms, animace, vtipné, ecards, text, pohlednice, verše, gratulace, ke stažení, K narozeninám, animované, elektronické, gif, texty, narozeninové, expartnerky, básnička, veršované, obrázky, k narozeninám, humorné, Pro přítele, blahopřání, narozeniny


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů