prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro přítele - přání k narozeninám

Vše nejlepší k narozeninám,
moc ráda Tě, lásko, mám,
přáníčko ze srdce posílám,
Tvoje ...


Blahopřání Pro přítele se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dítě. Podívejte se též na Přáníčko k Vánocům. Mohlo by vás také zajímat Přání k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Pro přítele) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro přítele, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro přítele, přání k narozeninám, Růže, pohlednice, animované, pro holky a holky

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, švagra, dívky, chlapce, bráchu, kluky, muzikanta, důchodce, holčičku, expartnery, pionýry, dívku, ségru, syna, elektrikáře, trenéry, otce, kolegu, sousedy, maséry, dospělé, zahrádkáře, nejlepšího kamaráda, junáky, partnera, přítele, tatínka, ředitelku, podřízené, holčičky nebo pro muže.


Klíčová slova: pohlednice, animované, vtipné, přáníčko, zdarma, narozeninové, oslava, Pro přítele, gratulace, sms, mms, texty, k narozeninám, ecards, blahopřání, básnička, 2022, animace, online, ke stažení, K narozeninám, 2022, přání, přáníčka, humorné, veršované


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Naše tipyText přání k svátku Jaroslava

Přání k svátku pro Milana

Přání pro Lucku

Přání k dvacetinám

Zamilované SMSky pro kluka

Vtipné básničky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů