Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro přítele - přání k narozeninám

Vše nejlepší k narozeninám,
moc ráda Tě, lásko, mám,
přáníčko ze srdce posílám,
Tvoje ...


Text Pro přítele se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dítě. Podívejte se též na Gratulace život a láska. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Velikonocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro přítele s bližními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro přítele, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro přítele

dárky k narozeninám, pro přítele, přání k narozeninámPro přítele, přání k narozeninám, Svázaná kytice, humorné, zdarma, pro ségru a ségru

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, manžela, slečnu, zaměstnance, profesorky, nadřízené, nejlepšího kamaráda, přítelkyni, strýce, štamgasty, tatínka, sportovkyni, prababičku, letce, maséry, profesory, bráchu, partnerku, horolezce, bráchu, hudebníky, učitele, kolegyni, seniory, sportovce, bratrance, golfisty, přítele, dětičky, děti nebo pro zeťáka.


Klíčová slova: humorné, zdarma, animace, K narozeninám, veršované, přání, narozeniny, narozeninové, dětské, Pro přítele, animované, k narozeninám, 2024, Pro přítele, vtipné, ke stažení, přáníčka, ecards, slečnu, text, originální, oslava, gif, blahopřání, přáníčko, nejhezčí, sms


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů