Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dítě - přání k narozeninám

Hodně zdraví,
mnoho štěstí,
moře lásky od nás máš,
ať nám rosteš jako z vody,
tím nám radost uděláš!

Přejeme krásné narozeniny!


Text Pro dítě se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro tetu. Podívejte se též na Gratulace Půjdem spolu do hospody. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k Velikonocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Pro dítě s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dítě, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro dítě, přání k narozeninám, Růže, k narozeninám, 2024, pro vnuky a vnuky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, vodáka, elektrikáře, vojáka, vnučky, motorkáře, fotbalisty, malé děti, manželku, spolupracovníky, nadřízeného, nejlepšího kamaráda, kolegy, švagrovou, děvče, mámu, chlapce, tenistky, chlapa, teenagery, tchána, kněze, strejdu, vinaře, kamioňáka, otce, profesory, puberťáka, důchodce, vedoucí nebo pro pradědu.


Klíčová slova: k narozeninám, 2024, Pro dítě, blahopřání, verše, Pro dítě, K narozeninám, gif, ke stažení, nejhezčí, texty, přáníčko, pohlednice, online, animace, narozeninové, K narozeninám, originální, elektrikáře, básnička, obrázky, veršované, vtipné, přání, oslava, humorné, elektronické


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů