Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dítě - přání k narozeninám

Hodně zdraví,
mnoho štěstí,
moře lásky od nás máš,
ať nám rosteš jako z vody,
tím nám radost uděláš!

Přejeme krásné narozeniny!


Text gratulace Pro dítě je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro tetu. Podívejte se též na Blahopřání 18 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace má drahá kočičko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro dítě s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dítě, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro dítě, přání k narozeninám, Kytičky, animované, 2023, pro pravnoučata a pravnoučata

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pravnoučata, vojáky, sousedy, hasiče, vnuky, kamioňáka, miláčka, motorkáře, nejlepšího kamaráda, ředitelku, kytaristu, paní učitelku, tchána, účetní, pejskaře, chlapa, elektrikáře, dceru, profesory, manželku, skauty, šéfa, tetu, bratra, seniory, fotbalisty, cyklisty, přátele, dívky, mistra nebo pro švagra.


Klíčová slova: animované, 2023, originální, K narozeninám, animace, ecards, gif, gratulace, ke stažení, přáníčko, K narozeninám, narozeniny, blahopřání, nejhezčí, přáníčka, veršované, sms, elektronické, sousedy, narozeninové, texty, básnička, online, pohlednice, Pro dítě, zdarma, verše


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů