Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dítě - přání k narozeninám

Hodně zdraví,
mnoho štěstí,
moře lásky od nás máš,
ať nám rosteš jako z vody,
tím nám radost uděláš!

Přejeme krásné narozeniny!


Blahopřání Pro dítě je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro tetu. Podívejte se též na Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Šťastné a veselé. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro dítě? Potom se o text podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dítě, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro dítě, přání k narozeninám, Kytičky, mms, text, pro prababičku a prababičku

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prababičku, sestru, tchyni, děti, neteř, nadřízené, elektrikáře, ředitelku, vinaře, dívky, kluky, junáky, rodiče, otce, lékaře, zetě, miláčka, muže, šéfa, chlapce, řidiče, tenistky, tetu, milenku, cestovatele, tchána, havíře, nejlepší kamarádku, seniory, cyklisty nebo pro sestřenici.


Klíčová slova: mms, text, obrázky, K narozeninám, zdarma, blahopřání, originální, Pro dítě, online, narozeninové, verše, k narozeninám, dětské, ke stažení, veršované, přáníčko, narozeniny, sms, animované, přání, 2023, nejhezčí, vtipné, oslava, gratulace, pohlednice


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů