Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dítě - přání k narozeninám

Hodně zdraví,
mnoho štěstí,
moře lásky od nás máš,
ať nám rosteš jako z vody,
tím nám radost uděláš!

Přejeme krásné narozeniny!


Text gratulace Pro dítě je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro tetu. Podívejte se též na SMS přání 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Pro dítě můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dítě, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro dítě

růžový dort, pro dítě, přání k narozeninámPro dítě, přání k narozeninám, Kytičky, k narozeninám, narozeniny, pro puberťáka a puberťáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro puberťáka, zaměstnance, partnera, pejskaře, štamgasty, dívky, havíře, sportovkyni, holky, cestovatele, motorkáře, dětičky, přítele, vodáka, šéfovou, strýce, dědu, skauty, rybáře, golfisty, malé děti, tenisty, fotbalisty, maséry, chlapce, kolegyni, kamarády, manžela, zeťáka, kamioňáka nebo pro věřící.


Klíčová slova: k narozeninám, narozeniny, básnička, zdarma, humorné, Pro dítě, veršované, 2024, 2024, obrázky, přání, K narozeninám, verše, K narozeninám, sms, animace, vtipné, blahopřání, partnera, oslava, elektronické, animované, přáníčka, mms, gif, gratulace, ecards


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů