prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro dítě - přání k narozeninám

Hodně zdraví,
mnoho štěstí,
moře lásky od nás máš,
ať nám rosteš jako z vody,
tím nám radost uděláš!

Přejeme krásné narozeniny!


Text gratulace Pro dítě patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro tetu. Podívejte se též na Gratulace Není sen. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Pro dítě? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dítě, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro dítě, přání k narozeninám, Růžička, nejhezčí, veršované, pro slečny a slečny

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro slečny, lékaře, junáky, vojáka, muže, tenisty, kolegyni, pravnoučata, bratra, motorkáře, zaměstnance, dceru, vnoučata, vojáky, milenku, účetní, basketbalisty, děti, teenagery, kolegu, sportovkyni, vnučku, golfisty, fotbalisty, tatínka, cyklisty, ředitelku, šéfovou, ženu, švagra nebo pro prababičku.


Klíčová slova: nejhezčí, veršované, oslava, ecards, pohlednice, gratulace, animované, gif, sms, ke stažení, narozeninové, verše, obrázky, text, Pro dítě, texty, K narozeninám, 2022, dětské, elektronické, přáníčko, zdarma, přáníčka, humorné, k narozeninám, blahopřání


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Prohledat web

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Václav

Přání k svátku pro Martina

Přání pro Hynka

Kulaté narozeniny

Odpouštěcí SMS

Tlučhuba

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů