Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Honza - přání ke svátku

Přejeme ti k svátku, Jane,
štěstí ať ti říká Pane,
zdraví jakbysmet,
ať život máš jak med.


Text gratulace Honza je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání chleba. Podívejte se též na Přání pro moji maminku. Mohlo by vás také zajímat Přání k cínové svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Honza) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Honza, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Honza, přání ke svátku, Kytice, narozeniny, vtipné, pro vinaře a vinaře

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vinaře, holčičku, golfisty, letce, dospělé, partnerku, dvojčata, sourozence, neteř, tchyni, cyklisty, babičku, motorkáře, sestřenici, partnera, pionýry, zahradníka, basketbalisty, snachu, golfistu, manžela, slečny, holky, zahrádkáře, vnučky, dívky, podřízené, malé děti, mistra, sestru nebo pro kluky.


Klíčová slova: narozeniny, vtipné, blahopřání, mms, text, k narozeninám, 2023, zdarma, animované, online, ecards, originální, oslava, texty, sms, animace, dětské, veršované, golfisty, narozeninové, přání, Honza, Honza, obrázky, gif, elektronické, pohlednice


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů