Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Honza - přání ke svátku

Přejeme ti k svátku, Jane,
štěstí ať ti říká Pane,
zdraví jakbysmet,
ať život máš jak med.


Blahopřání Honza je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání chleba. Podívejte se též na Přáníčko biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Honza s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Honza, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Honza, přání ke svátku, Květiny, mms, přáníčko, pro zetě a zetě

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zetě, fotbalisty, milenku, hasiče, kamioňáka, bratrance, mistra, rybáře, lesníka, dospělé, manželku, tetu, pravnoučata, cestovatele, horolezce, zeťáka, chlapečka, holčičky, děvčátko, nejlepšího kamaráda, kněze, muže, šéfku, dívku, vnuka, vnoučata, vedoucí, prarodiče, partnera, hudebníky nebo pro tatínka.


Klíčová slova: mms, přáníčko, texty, Honza, přání, zdarma, gif, 2024, vtipné, Ke svátku, text, Ke svátku, gratulace, originální, pohlednice, animace, básnička, ecards, milenku, humorné, dětské, oslava, verše, online, obrázky, nejhezčí, k narozeninám


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů