prani.luksoft.cz
Ostatní
Honza - přání ke svátku

Přejeme ti k svátku, Jane,
štěstí ať ti říká Pane,
zdraví jakbysmet,
ať život máš jak med.


Blahopřání Honza je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání chleba. Podívejte se též na Přáníčko pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko padesátka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Honza? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Honza, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Honza, přání ke svátku, Kytičky, 2023, básnička, pro elektrikáře a elektrikáře

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro elektrikáře, bratra, junáky, pradědu, štamgasty, tchyni, bráchu, partnerku, sestřenici, snachu, otužilce, děti, dívku, prarodiče, golfisty, přítele, golfistu, holčičku, sportovkyni, zetě, vodáka, faráře, miláčka, kustody, partnera, vojáka, rockera, maminku, kolegu, děvče nebo pro puberťáka.


Klíčová slova: 2023, básnička, text, gratulace, dětské, pohlednice, ecards, elektronické, přání, narozeniny, oslava, 2023, gif, nejhezčí, humorné, animované, originální, zdarma, junáky, vtipné, přáníčka, animace, přáníčko, online, narozeninové, blahopřání, k narozeninám


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 27. březen 2023 bude slavit Dita a Malvína.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů