Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Honza - přání ke svátku

Přejeme ti k svátku, Jane,
štěstí ať ti říká Pane,
zdraví jakbysmet,
ať život máš jak med.


Přáníčko Honza patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání chleba. Podívejte se též na Gratulace pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Má drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Honza? Potom se o text podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Honza, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu určitě potěší květina.

Honza, přání ke svátku, Tulipány, humorné, mms, pro šéfa a šéfa

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfa, důchodce, lékaře, dospělé, dívky, sourozence, tchána, elektrikáře, vinaře, fotbalisty, zahradníka, turisty, štamgasty, muže, geokeškaře, spolupracovníky, učitelky, přátele, partnerku, kolegu, vnuky, strejdu, otužilce, včelaře, nejlepší kamarádku, nadřízené, vnučky, vedoucího, golfistu, golfisty nebo pro cyklisty.


Klíčová slova: humorné, mms, dětské, animace, verše, Ke svátku, narozeniny, blahopřání, pohlednice, 2022, ke stažení, veršované, gif, sms, animované, vtipné, obrázky, zdarma, Honza, gratulace, přáníčka, texty, k narozeninám, básnička, přáníčko, text


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů