Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Honza - přání ke svátku

Přejeme ti k svátku, Jane,
štěstí ať ti říká Pane,
zdraví jakbysmet,
ať život máš jak med.


Text Honza patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání chleba. Podívejte se též na Gratulace 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Honza můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Honza, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko honza

dort oslava, honza, přání ke svátkuHonza, přání ke svátku, Tulipány, Honza, nejhezčí, pro profesorky a profesorky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesorky, milence, učitelky, tenisty, milenku, neteř, elektrikáře, bráchu, kněze, pradědu, vedoucí, babičku, chlapečka, horolezce, slečny, vnuka, zaměstnance, sportovkyni, kytaristu, faráře, dědu, spolupracovníky, slečnu, syna, kustody, kolegu, přátele, kamarády, chlapa, vnoučata nebo pro sestřenici.


Klíčová slova: Honza, nejhezčí, animované, přáníčka, 2024, Ke svátku, verše, ke stažení, básnička, ecards, text, sms, narozeninové, blahopřání, Honza, vtipné, gif, Ke svátku, učitelky, oslava, zdarma, pohlednice, originální, narozeniny, veršované, obrázky, 2024


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů