Textová přání ke dni matek
Ostatní
Kdyby chleba nebylo - přání ke dni matek

Kdyby chleba nebylo,
kdyby slunce nebylo,
kdyby všechny vody vyschly,
kdyby stromy navždy uschly,
maminčino dobré srdce
svět by opět stvořilo.


Text gratulace Kdyby chleba nebylo je v kategorii Přání ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro muže. Podívejte se též na Přáníčko 20 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Kdyby chleba nebylo) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, Kytice, vtipné, <strong>Ke dni matek</strong>, pro prarodiče a prarodiče

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prarodiče, tátu, chlapa, tchyni, pradědu, skauty, učitele, kolegy, turisty, sousedy, kluky, partnera, trenéry, babičku, nadřízené, děti, rybáře, expartnerky, spolužáky a spolužačky, sourozence, holčičky, muže, basketbalisty, dceru, přítele, sestru, milenku, bratra, profesory, švagra nebo pro neteř.


Klíčová slova: vtipné, Ke dni matek, básnička, narozeniny, mms, pohlednice, zdarma, verše, sms, veršované, 2020, přání, blahopřání, dětské, oslava, Kdyby chleba nebylo, Kdyby chleba nebylo, obrázky, texty, 2020, Ke dni matek, gratulace, text, elektronické, k narozeninám, narozeninové


Dnešní den (25. listopad 2020) slaví svůj svátek Kateřina, Katrin, Katrina a Rina, zítra (26. listopad 2020) oslavuje jmeniny Artur, Kurt, Artuš a Konrád, pozítří (27. listopad 2020) má svátek Xenie a Oxana, 28. listopad 2020 bude mít svátek René a Tristan. 29. listopad 2020 bude slavit Zina a Zinajda.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Zdeněk

Narozeninové přání strýci

Blahopřání pro Elišku

Nejlepší maminka

SMS na dobrou noc

Novoroční předsevzetí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů