Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kdyby chleba nebylo - přání ke dni matek

Kdyby chleba nebylo,
kdyby slunce nebylo,
kdyby všechny vody vyschly,
kdyby stromy navždy uschly,
maminčino dobré srdce
svět by opět stvořilo.


Text Kdyby chleba nebylo je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro muže. Podívejte se též na Blahopřání není sen. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K jmeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Kdyby chleba nebylo) můžete sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, Kytice, oslava, narozeniny, pro sportovkyni a sportovkyni

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, děti, švagrovou, milence, slečnu, kolegu, kamarády, sportovce, sourozence, syna, miláčka, fotbalisty, synovce, tenistky, myslivce, nejlepšího kamaráda, zetě, cyklisty, přítelkyni, sestru, učitele, strýčka, šéfa, dceru, pravnoučata, spolupracovníky, manželku, kuchaře, chlapy, chlapa nebo pro zahradníka.


Klíčová slova: oslava, narozeniny, originální, Ke dni matek, narozeninové, elektronické, online, Kdyby chleba nebylo, vtipné, texty, obrázky, Kdyby chleba nebylo, přáníčka, text, 2023, zdarma, ke stažení, veršované, Ke dni matek, animace, pohlednice, gratulace, mms, přání, přáníčko, ecards


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů