Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kdyby chleba nebylo - přání ke dni matek

Kdyby chleba nebylo,
kdyby slunce nebylo,
kdyby všechny vody vyschly,
kdyby stromy navždy uschly,
maminčino dobré srdce
svět by opět stvořilo.


Text gratulace Kdyby chleba nebylo je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro muže. Podívejte se též na Texty přání K narozeninám. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro sestru. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Kdyby chleba nebylo? Potom se o text podělte s jinými osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace ke dni matek, přáníčko kdyby chleba nebylo

květy, kdyby chleba nebylo, přání ke dni matekKdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, Kytice, dětské, Kdyby chleba nebylo, pro kustody a kustody

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kustody, pradědu, sportovce, dívky, cestovatele, dospělé, dětičky, kamarádku, manželku, vnuky, profesorky, skauty, junáky, partnerku, pionýry, vinaře, kolegyni, tatínka, hasiče, geokeškaře, turisty, snachu, paní učitelku, kněze, muže, šéfku, expartnery, vedoucí, ředitele, šéfa nebo pro děti.


Klíčová slova: dětské, Kdyby chleba nebylo, humorné, originální, gratulace, ke stažení, narozeninové, veršované, narozeniny, mms, Ke dni matek, k narozeninám, sms, Kdyby chleba nebylo, obrázky, text, animace, texty, sportovce, pohlednice, elektronické, vtipné, animované, blahopřání, přání, oslava, ecards


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů