prani.luksoft.cz
Ostatní
Kdyby chleba nebylo - přání ke dni matek

Kdyby chleba nebylo,
kdyby slunce nebylo,
kdyby všechny vody vyschly,
kdyby stromy navždy uschly,
maminčino dobré srdce
svět by opět stvořilo.


Přáníčko Kdyby chleba nebylo je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro muže. Podívejte se též na Přáníčko k dvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Kdyby chleba nebylo? Pak se o něj podělte s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, Kytice, dětské, vtipné, pro faráře a faráře

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro faráře, seniory, sousedy, kolegyni, podřízené, skauty, kamarády, bráchu, golfisty, sportovce, rockera, chlapy, kolegy, muzikanta, dospělé, tetu, elektrikáře, nejlepší kamarádku, milence, havíře, partnera, kolegu, ředitele, maséry, přátele, milenku, turisty, vedoucí, zaměstnance, učitelky nebo pro trenéry.


Klíčová slova: dětské, vtipné, k narozeninám, blahopřání, gratulace, ke stažení, narozeninové, Ke dni matek, sms, online, humorné, Ke dni matek, Kdyby chleba nebylo, animace, narozeniny, mms, básnička, elektronické, zdarma, texty, 2022, Kdyby chleba nebylo, oslava, text, obrázky, gif


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Partnerské webyPřání k jmeninám podle jmen

Texty sms přání

Blahopřání tatínkovi 60 let

Narozeninová přání

SMSky na odpuštění

Trable pejskařů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů