Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kdyby chleba nebylo - přání ke dni matek

Kdyby chleba nebylo,
kdyby slunce nebylo,
kdyby všechny vody vyschly,
kdyby stromy navždy uschly,
maminčino dobré srdce
svět by opět stvořilo.


Přáníčko Kdyby chleba nebylo je v sekci Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro muže. Podívejte se též na Blahopřání přesně rok. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Kdyby chleba nebylo s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Kdyby chleba nebylo, přání ke dni matek, Kytičky, oslava, <strong>2023</strong>, pro zetě a zetě

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zetě, zahradníka, tenisty, keškaře, chlapečka, dívku, bratrance, vojáka, ženu, tenistky, štamgasty, sousedy, zahrádkáře, kolegy, strejdu, chlapce, slečny, partnerku, kustody, kněze, vnuky, hudebníky, vinaře, babičku, maminku, lékaře, kolegu, lesníka, profesorky, kamarádku nebo pro věřící.


Klíčová slova: oslava, 2023, text, animované, přáníčka, Ke dni matek, přáníčko, vtipné, 2023, Ke dni matek, Kdyby chleba nebylo, Kdyby chleba nebylo, básnička, humorné, k narozeninám, originální, ecards, narozeninové, tenisty, animace, pohlednice, gif, dětské, mms, ke stažení, obrázky, nejhezčí


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů