Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Lenku - přání ke svátku

Svátek slaví Lenka - co třeba nová halenka?
Ne, lepší dárek pro tebe mám,
den pusinek ti dneska dám.
Všechno nejlepší k narozeninám, Tvůj...


Text gratulace Pro Lenku se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání milé mamce. Podívejte se též na Text gratulace ke svatbě. Mohlo by vás také zajímat Gratulace skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Pro Lenku můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Lenku, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Pro Lenku, přání ke svátku, Růže, přání, Pro Lenku, pro kluky a kluky

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kluky, šéfku, geokeškaře, vedoucí, lékaře, golfistu, účetní, syna, cestovatele, teenagery, řidiče, tenisty, spolužáky a spolužačky, zahradníka, golfisty, učitele, maséry, vojáka, děti, bratrance, partnerku, přítele, kolegu, učitelky, trenéry, muže, rodiče, strýce, hokejisty, vojáky nebo pro dědu.


Klíčová slova: přání, Pro Lenku, básnička, gratulace, ke stažení, přáníčka, Ke svátku, k narozeninám, zdarma, verše, animace, nejhezčí, dětské, gif, sms, narozeninové, veršované, text, originální, narozeniny, animované, oslava, 2022, Ke svátku, pohlednice, Pro Lenku


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů