Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Lenku - přání ke svátku

Svátek slaví Lenka - co třeba nová halenka?
Ne, lepší dárek pro tebe mám,
den pusinek ti dneska dám.
Všechno nejlepší k narozeninám, Tvůj...


Přáníčko Pro Lenku patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání milé mamce. Podívejte se též na Blahopřání 20 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Vše nejlepší. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro Lenku s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Lenku, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro Lenku, přání ke svátku, Tulipány, elektronické, verše, pro myslivce a myslivce

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, cestovatele, prarodiče, strýce, štamgasty, profesorky, dvojčata, přátele, vnučku, dospělé, golfisty, vojáka, muže, dívku, pejskaře, tatínka, muzikanta, expartnery, geokeškaře, motorkáře, bratrance, kolegu, vedoucí, neteř, keškaře, teenagery, partnera, golfisty, učitelky, basketbalisty nebo pro junáky.


Klíčová slova: elektronické, verše, Pro Lenku, dětské, zdarma, Pro Lenku, animace, nejhezčí, veršované, animované, text, humorné, 2024, Ke svátku, přáníčko, oslava, přání, Ke svátku, prarodiče, gif, ecards, sms, přáníčka, online, mms, blahopřání, texty


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů