Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tatínka - přání k narozeninám

Všechno nejlepší k narozkám, tatínku,
posíláme Ti tu nejsladší pusinku,
máme Tě strašně moc rádi,
jsme nejlepší Tví kamarádi.


Přáníčko Pro tatínka je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání drahé kočičce. Podívejte se též na Gratulace pro Evu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Pro tatínka s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tatínka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro tatínka, přání k narozeninám, Kytičky, narozeniny, animované, pro kustody a kustody

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kustody, chlapečka, expartnerky, kytaristu, ségru, partnera, věřící, pradědu, holčičky, sportovkyni, vnuka, děvče, chlapa, pejskaře, dívky, zetě, kolegyni, slečnu, dceru, účetní, kamarády, strýce, dospělé, prarodiče, kámoše, seniory, dědečka, vedoucího, bafunáře, hokejisty nebo pro holky.


Klíčová slova: narozeniny, animované, texty, přáníčka, blahopřání, sms, vtipné, verše, pohlednice, humorné, K narozeninám, dětské, elektronické, básnička, K narozeninám, veršované, originální, nejhezčí, expartnerky, 2023, ecards, přáníčko, gratulace, gif, text, Pro tatínka, online


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů