Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tatínka - přání k narozeninám

Všechno nejlepší k narozkám, tatínku,
posíláme Ti tu nejsladší pusinku,
máme Tě strašně moc rádi,
jsme nejlepší Tví kamarádi.


Přáníčko Pro tatínka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání drahé kočičce. Podívejte se též na Blahopřání Vše nejlepší k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Milý taťko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro tatínka sdílet s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tatínka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro tatínka, přání k narozeninám, Kytice, oslava, nejhezčí, pro bratrance a bratrance

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratrance, kustody, turisty, rodiče, havíře, skauty, pravnoučata, sestru, chlapa, partnerku, puberťáka, zahrádkáře, malé děti, tátu, kolegu, otce, chlapečka, rockera, šéfku, zeťáka, holčičky, chlapce, vnučky, švagrovou, prababičku, bratra, mámu, štamgasty, sportovce, letce nebo pro strýce.


Klíčová slova: oslava, nejhezčí, dětské, originální, humorné, přáníčka, k narozeninám, přání, obrázky, vtipné, blahopřání, animované, básnička, pohlednice, online, ecards, K narozeninám, gratulace, ke stažení, Pro tatínka, verše, 2023, sms, text, elektronické, mms


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů