Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tatínka - přání k narozeninám

Všechno nejlepší k narozkám, tatínku,
posíláme Ti tu nejsladší pusinku,
máme Tě strašně moc rádi,
jsme nejlepší Tví kamarádi.


Přáníčko Pro tatínka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání drahé kočičce. Podívejte se též na Blahopřání pro tetu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro tatínka s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tatínka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro tatínka, přání k narozeninám, Kytice, ecards, narozeniny, pro učitelky a učitelky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitelky, vojáky, účetní, letce, muzikanta, zeťáka, synovce, geokeškaře, kamarádku, golfistu, expartnerky, strejdu, dceru, skauty, přátele, tchána, dědečka, ředitelku, otužilce, cyklisty, kámošky, hasiče, myslivce, turisty, bráchu, dívku, bráchu, dospělé, kolegu, děti nebo pro puberťáka.


Klíčová slova: ecards, narozeniny, K narozeninám, animované, k narozeninám, přání, zdarma, veršované, Pro tatínka, humorné, 2024, narozeninové, nejhezčí, gif, blahopřání, online, přáníčka, 2024, účetní, pohlednice, text, elektronické, vtipné, sms, přáníčko, obrázky, gratulace


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů