Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tatínka - přání k narozeninám

Všechno nejlepší k narozkám, tatínku,
posíláme Ti tu nejsladší pusinku,
máme Tě strašně moc rádi,
jsme nejlepší Tví kamarádi.


Blahopřání Pro tatínka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání drahé kočičce. Podívejte se též na Gratulace Věděli jsme to. Mohlo by vás také zajímat Textové přáníčko 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Pro tatínka můžete sdílet s jinými osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tatínka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro tatínka

paní s dortem, pro tatínka, přání k narozeninámPro tatínka, přání k narozeninám, Kytice, 2024, animované, pro zahradníka a zahradníka

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahradníka, rockera, věřící, otce, golfistu, seniory, vedoucí, muže, puberťáka, důchodce, dědu, učitele, vnuka, golfisty, pradědu, trenéry, strýce, hudebníky, bráchu, nejlepšího kamaráda, dceru, geokeškaře, tenistky, sestru, myslivce, neteř, letce, kolegyni, junáky, kámoše nebo pro tatínka.


Klíčová slova: 2024, animované, blahopřání, veršované, 2024, originální, pohlednice, oslava, verše, dětské, narozeninové, gif, k narozeninám, gratulace, humorné, vtipné, přáníčka, Pro tatínka, věřící, texty, ke stažení, nejhezčí, online, zdarma, přání, sms, mms


Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů