prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro tatínka - přání k narozeninám

Všechno nejlepší k narozkám, tatínku,
posíláme Ti tu nejsladší pusinku,
máme Tě strašně moc rádi,
jsme nejlepší Tví kamarádi.


Přáníčko Pro tatínka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání drahé kočičce. Podívejte se též na Gratulace k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Pro tatínka) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tatínka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Pro tatínka, přání k narozeninám, Kytice, narozeninové, oslava, pro tenisty a tenisty

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenisty, kustody, puberťáka, chlapečka, milenku, geokeškaře, synovce, zetě, havíře, teenagery, sestru, vojáka, golfistu, profesory, dívku, přátele, faráře, bratra, strejdu, nejlepšího kamaráda, expartnerky, cestovatele, maséry, pejskaře, zahrádkáře, prababičku, kolegu, kámoše, ségru, spolužáky a spolužačky nebo pro sestřenici.


Klíčová slova: narozeninové, oslava, dětské, přáníčko, 2022, gratulace, mms, originální, Pro tatínka, elektronické, básnička, ke stažení, Pro tatínka, blahopřání, pohlednice, vtipné, ecards, K narozeninám, zdarma, humorné, text, 2022, přáníčka, texty, obrázky, online


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Hana

Přání k svátku pro Miroslava

Přání pro Jarmila

Narozeniny dědečka

SMS na dobrou noc

Záškolák

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů