prani.luksoft.cz
Ostatní
Má drahá kočičko - přání k narozeninám

Má drahá kočičko,
jaké napsat přáníčko!
Snad jen štěstí, hodně zdraví,
a pak jenom ať se slaví,
na sídlišti v hospůdce,
to ti přeje důchodce.


Blahopřání Má drahá kočičko je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro milého táto. Podívejte se též na Přáníčko pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Přání vše nejlepší. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Má drahá kočičko sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, Kytice, animované, online, pro chlapy a chlapy

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapy, skauty, hokejisty, sousedy, ženu, kolegu, ředitele, kámoše, fotbalisty, kluky, nejlepšího kamaráda, zahradníka, havíře, keškaře, tátu, sportovce, kuchaře, profesory, maminku, rybáře, rockera, strejdu, pravnoučata, spolupracovníky, vnuky, spolužáky a spolužačky, paní učitelku, ředitelku, kustody, elektrikáře nebo pro bráchu.


Klíčová slova: animované, online, animace, blahopřání, 2022, pohlednice, humorné, Má drahá kočičko, obrázky, texty, přání, elektronické, K narozeninám, text, oslava, veršované, dětské, k narozeninám, ecards, Má drahá kočičko, originální, K narozeninám, vtipné, zdarma, gratulace, přáníčko


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Naše tipyPřáníčka k svátku podle jmen

Narozeninová přáníčka

Všechno nejlepší k narozeninám

Přání k narozeninám pro muže

Odpouštěcí SMSky

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů