Textová přání k narozeninám
Ostatní
Má drahá kočičko - přání k narozeninám

Má drahá kočičko,
jaké napsat přáníčko!
Snad jen štěstí, hodně zdraví,
a pak jenom ať se slaví,
na sídlišti v hospůdce,
to ti přeje důchodce.


Blahopřání Má drahá kočičko je v kategorii Gratulace k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro milého táto. Podívejte se též na Přáníčko pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Má drahá kočičko s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, Květiny, narozeninové, <strong>2021</strong>, pro bratrance a bratrance

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratrance, havíře, důchodce, seniory, nadřízené, švagra, chlapa, neteř, tatínka, šéfa, vnoučata, horolezce, učitele, milenku, myslivce, hokejisty, děti, bratra, strýčka, podřízené, golfisty, expartnerky, pravnoučata, tetu, ségru, maminku, prarodiče, prababičku, manželku, synovce nebo pro dědečka.


Klíčová slova: narozeninové, 2021, verše, přáníčka, pohlednice, přáníčko, mms, text, zdarma, oslava, přání, ke stažení, elektronické, texty, vtipné, Má drahá kočičko, básnička, K narozeninám, 2021, k narozeninám, sms, veršované, narozeniny, K narozeninám, blahopřání, Má drahá kočičko


Dnešní den (26. říjen 2021) slaví svůj svátek Erik a Erich, zítra (27. říjen 2021) oslavuje jmeniny Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, pozítří (28. říjen 2021) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, 29. říjen 2021 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva. 30. říjen 2021 bude slavit Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Michal

Narozeninové přání mamince

Blahopřání pro Janu

Blahopřání k narozeninám pro tatínka

SMS na odpuštění

Básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů