Textová přání k narozeninám
Ostatní




Má drahá kočičko - přání k narozeninám

Má drahá kočičko,
jaké napsat přáníčko!
Snad jen štěstí, hodně zdraví,
a pak jenom ať se slaví,
na sídlišti v hospůdce,
to ti přeje důchodce.


Text Má drahá kočičko se nachází v sekci Gratulace k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro milého táto. Podívejte se též na Dvacet společných let. Mohlo by vás také zajímat Přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Má drahá kočičko sdíleli s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, Růže, verše, K narozeninám, pro holky a holky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, partnera, sourozence, synovce, skauty, kluky, tátu, havíře, pradědu, spolupracovníky, dceru, šéfa, basketbalisty, švagrovou, děti, kamarády, štamgasty, fotbalisty, expartnerky, babičku, profesorky, vnučky, otce, vedoucího, učitele, muže, děti, myslivce, partnerku, spolužáky a spolužačky nebo pro prarodiče.


Klíčová slova: verše, K narozeninám, básnička, pohlednice, přání, zdarma, texty, gratulace, 2020, 2020, přáníčka, sms, mms, k narozeninám, přáníčko, text, vtipné, K narozeninám, narozeniny, Má drahá kočičko, veršované, elektronické, obrázky, Má drahá kočičko, ke stažení, narozeninové


Dnešní den (16. červenec 2020) slaví svůj svátek Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik, zítra (17. červenec 2020) oslavuje jmeniny Martina, Iris a Arleta, pozítří (18. červenec 2020) má svátek Drahomíra, Drahomír, Arleta, Drahomil a Drahomila, 19. červenec 2020 bude mít svátek Čeněk a Čeňka. 20. červenec 2020 bude slavit Ilja a Eliáš.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Svátek Michal

Narozeninové přání mamince

Blahopřání pro Janu

Blahopřání k narozeninám pro tatínka

SMS na odpuštění

Básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů