Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Má drahá kočičko - přání k narozeninám

Má drahá kočičko,
jaké napsat přáníčko!
Snad jen štěstí, hodně zdraví,
a pak jenom ať se slaví,
na sídlišti v hospůdce,
to ti přeje důchodce.


Blahopřání Má drahá kočičko se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro milého táto. Podívejte se též na Texty přání k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Texty přání k promoci. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Má drahá kočičko se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, Svázaná kytice, k narozeninám, oslava, pro sousedy a sousedy

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sousedy, profesory, hudebníky, keškaře, kolegyni, partnera, důchodce, nadřízeného, dědečka, slečny, junáky, slečnu, kytaristu, účetní, bratrance, seniory, golfisty, skauty, sportovce, expartnerky, kamarádku, přítelkyni, bafunáře, ségru, vnoučata, snachu, golfistu, kamarády, sestru, kámošky nebo pro syna.


Klíčová slova: k narozeninám, oslava, originální, texty, přání, mms, Má drahá kočičko, vtipné, nejhezčí, 2024, sms, humorné, přáníčka, animace, básnička, 2024, elektronické, přáníčko, hudebníky, gif, Má drahá kočičko, animované, zdarma, pohlednice, veršované, verše, narozeniny


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů