Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Má drahá kočičko - přání k narozeninám

Má drahá kočičko,
jaké napsat přáníčko!
Snad jen štěstí, hodně zdraví,
a pak jenom ať se slaví,
na sídlišti v hospůdce,
to ti přeje důchodce.


Přáníčko Má drahá kočičko patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro milého táto. Podívejte se též na Gratulace Porcelánová svatba. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Veselé Vánoce všem. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Má drahá kočičko můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, Růžička, K narozeninám, k narozeninám, pro vnučky a vnučky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučky, profesorky, kustody, mámu, chlapečka, horolezce, vinaře, turisty, prarodiče, kolegyni, strýce, profesory, fotbalisty, vnuka, kolegy, ženu, babičku, rodiče, šéfa, holčičku, vedoucí, kolegu, kluky, holky, expartnery, malé děti, kamarádku, nadřízeného, otce, dívky nebo pro nejlepšího kamaráda.


Klíčová slova: K narozeninám, k narozeninám, originální, veršované, ecards, přáníčka, 2023, humorné, elektronické, obrázky, ke stažení, animace, sms, dětské, blahopřání, online, texty, přání, text, narozeninové, animované, gif, přáníčko, K narozeninám, Má drahá kočičko, pohlednice


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů