Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Má drahá kočičko - přání k narozeninám

Má drahá kočičko,
jaké napsat přáníčko!
Snad jen štěstí, hodně zdraví,
a pak jenom ať se slaví,
na sídlišti v hospůdce,
to ti přeje důchodce.


Blahopřání Má drahá kočičko je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro milého táto. Podívejte se též na Přání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jsi první muž. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Má drahá kočičko můžete sdílet se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, Květiny, ke stažení, přáníčko, pro motorkáře a motorkáře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro motorkáře, vinaře, vnuky, podřízené, otce, účetní, milenku, golfisty, golfistu, kustody, profesory, zaměstnance, myslivce, tatínka, tenistky, ředitelku, kamarády, lékaře, maminku, důchodce, řidiče, dětičky, cyklisty, hokejisty, přítele, ženy, rybáře, chlapečka, havíře, kluky nebo pro puberťáka.


Klíčová slova: ke stažení, přáníčko, animované, gif, veršované, přání, K narozeninám, vtipné, nejhezčí, ecards, Má drahá kočičko, 2023, narozeniny, oslava, narozeninové, elektronické, humorné, originální, vnuky, texty, verše, přáníčka, obrázky, k narozeninám, básnička, zdarma, blahopřání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů