Textová přání k narozeninám
Ostatní
Má drahá kočičko - přání k narozeninám

Má drahá kočičko,
jaké napsat přáníčko!
Snad jen štěstí, hodně zdraví,
a pak jenom ať se slaví,
na sídlišti v hospůdce,
to ti přeje důchodce.


Blahopřání Má drahá kočičko je v sekci Blahopřání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro milého táto. Podívejte se též na Přáníčko Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Má drahá kočičko můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Má drahá kočičko, přání k narozeninám, Růžička, Má drahá kočičko, vtipné, pro chlapa a chlapa

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapa, mámu, hokejisty, syna, kolegy, golfisty, junáky, kluky, zahrádkáře, expartnerky, spolupracovníky, partnerku, sousedy, dceru, tenisty, milence, skauty, dospělé, učitelky, děti, prababičku, kamarády, švagrovou, seniory, maséry, sestru, bratra, bratrance, kámošky, strýčka nebo pro pravnoučata.


Klíčová slova: Má drahá kočičko, vtipné, ke stažení, oslava, dětské, texty, přáníčko, blahopřání, text, přáníčka, 2020, elektronické, verše, K narozeninám, 2020, obrázky, k narozeninám, sms, zdarma, básnička, K narozeninám, narozeniny, veršované, mms, přání, gratulace


Dnešní den (25. listopad 2020) slaví svůj svátek Kateřina, Katrin, Katrina a Rina, zítra (26. listopad 2020) oslavuje jmeniny Artur, Kurt, Artuš a Konrád, pozítří (27. listopad 2020) má svátek Xenie a Oxana, 28. listopad 2020 bude mít svátek René a Tristan. 29. listopad 2020 bude slavit Zina a Zinajda.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Michal

Narozeninové přání mamince

Blahopřání pro Janu

Blahopřání k narozeninám pro tatínka

SMS na odpuštění

Básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů