Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milý táto - přání ke dni otců

Milý táto!
Dnešek patří jen a jen Tobě.
Proto si jej neváhej užít podle svých vlastních představ.
Přejeme Ti krásný, kouzelný a pohodový Den otců.


Blahopřání Milý táto se nachází v kategorii Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Gratulace k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Milý táto můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Milý táto, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Milý táto, přání ke dni otců, Růže, obrázky, animované, pro maminku a maminku

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maminku, sousedy, vnuka, rockera, spolupracovníky, učitele, pravnoučata, teenagery, synovce, bratrance, letce, vinaře, tetu, cyklisty, nejlepšího kamaráda, nadřízeného, rodiče, bafunáře, podřízené, švagra, trenéry, holky, havíře, nadřízené, fotbalisty, slečny, přítelkyni, geokeškaře, chlapy, sourozence nebo pro dědečka.


Klíčová slova: obrázky, animované, nejhezčí, k narozeninám, originální, ke stažení, gratulace, zdarma, Ke dni otců, elektronické, dětské, humorné, ecards, 2022, animace, texty, veršované, oslava, Milý táto, verše, Ke dni otců, mms, přání, básnička, 2022, gif


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů