Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milý táto - přání ke dni otců

Milý táto!
Dnešek patří jen a jen Tobě.
Proto si jej neváhej užít podle svých vlastních představ.
Přejeme Ti krásný, kouzelný a pohodový Den otců.


Text gratulace Milý táto patří do sekce Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Blahopřání k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Milý táto můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Milý táto, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace ke dni otců, přáníčko milý táto

den otců, milý táto, přání ke dni otcůMilý táto, přání ke dni otců, Tulipány, zdarma, oslava, pro kluky a kluky

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kluky, manžela, hasiče, vedoucího, dospělé, kamarádku, zahradníka, sestřenici, šéfku, tenisty, děvče, švagrovou, rodiče, holky, ředitelku, junáky, šéfa, zetě, vinaře, vnuky, kolegu, fotbalisty, tchána, učitelky, bafunáře, malé děti, milenku, dvojčata, kamioňáka, pradědu nebo pro bráchu.


Klíčová slova: zdarma, oslava, veršované, Milý táto, gif, animované, gratulace, nejhezčí, k narozeninám, vtipné, 2024, online, Ke dni otců, dětské, pohlednice, Milý táto, 2024, narozeniny, hasiče, text, narozeninové, humorné, básnička, elektronické, originální, ecards, mms


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů