Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milý táto - přání ke dni otců

Milý táto!
Dnešek patří jen a jen Tobě.
Proto si jej neváhej užít podle svých vlastních představ.
Přejeme Ti krásný, kouzelný a pohodový Den otců.


Přáníčko Milý táto se nachází v kategorii Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Gratulace k narození dítěte. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko patnácté výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Milý táto s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Milý táto, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Milý táto, přání ke dni otců, Růže, gif, texty, pro rybáře a rybáře

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rybáře, bafunáře, vnučky, lékaře, expartnerky, tenistky, lesníka, kámošky, mámu, děvčátko, holky, profesory, milenku, kustody, bráchu, důchodce, horolezce, sportovce, snachu, tetu, vedoucí, maséry, strýčka, účetní, otužilce, kamarády, štamgasty, vojáky, turisty, hokejisty nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: gif, texty, vtipné, narozeninové, humorné, oslava, originální, blahopřání, elektronické, Ke dni otců, ke stažení, ecards, přáníčka, sms, 2023, online, pohlednice, animované, vnučky, nejhezčí, verše, obrázky, text, dětské, 2023, básnička, veršované


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů