Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milý táto - přání ke dni otců

Milý táto!
Dnešek patří jen a jen Tobě.
Proto si jej neváhej užít podle svých vlastních představ.
Přejeme Ti krásný, kouzelný a pohodový Den otců.


Text Milý táto se nachází v sekci Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Gratulace pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento text (Milý táto) můžete sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Milý táto, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Milý táto, přání ke dni otců, Svázaná kytice, přáníčko, animace, pro strejdu a strejdu

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strejdu, vojáka, kolegu, paní učitelku, kolegy, junáky, věřící, maminku, vnučky, švagra, manžela, bafunáře, lékaře, puberťáka, dvojčata, rybáře, chlapečka, vnuky, vnuka, golfisty, dospělé, nejlepší kamarádku, šéfovou, ředitelku, otužilce, bráchu, kluky, horolezce, pionýry, ženu nebo pro synovce.


Klíčová slova: přáníčko, animace, básnička, originální, sms, k narozeninám, zdarma, animované, texty, gif, dětské, online, Ke dni otců, ecards, Milý táto, narozeninové, 2023, nejhezčí, kolegu, text, přáníčka, ke stažení, narozeniny, gratulace, Ke dni otců, Milý táto, veršované


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů