prani.luksoft.cz
Ostatní
Vánoce splněných snů - přání k Vánocům

Vánoce splněných snů,
pohodu svátečních dnů,
vše nej do nového roku,
štěstí na každém kroku.


Text gratulace Vánoce splněných snů se nachází v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Blahopřání K novému roku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Vánoce splněných snů sdíleli s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, humorné, gif, pro expartnerky a expartnerky

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, vojáka, golfisty, vnuka, tenisty, strýce, tátu, dospělé, dívky, vnoučata, kluky, profesory, vedoucího, horolezce, šéfovou, nejlepšího kamaráda, cestovatele, včelaře, spolupracovníky, malé děti, vinaře, holčičku, sestru, chlapy, vedoucí, prarodiče, milence, účetní, kuchaře, strejdu nebo pro vnuky.


Klíčová slova: humorné, gif, 2022, K Vánocům, ecards, básnička, vtipné, narozeninové, mms, animované, ke stažení, online, oslava, přáníčka, blahopřání, gratulace, Vánoce splněných snů, pohlednice, k narozeninám, přáníčko, animace, přání, obrázky, narozeniny, elektronické, veršované


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Honza

Přání k svátku pro Jiřína

Blahopřání pro Martina

Blahopřání k narozeninám pro dědečka

SMSky vyznávající lásku

Závislost na internetu

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů