Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoce splněných snů - přání k Vánocům

Vánoce splněných snů,
pohodu svátečních dnů,
vše nej do nového roku,
štěstí na každém kroku.


Text Vánoce splněných snů je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Přání Honza. Mohlo by vás také zajímat Přání do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Vánoce splněných snů sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, Vánoční dekorace, animace, gif, pro vedoucí a vedoucí

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucí, chlapy, učitelky, manželku, hokejisty, pradědu, vedoucího, pravnoučata, spolupracovníky, zaměstnance, maséry, otce, kámošky, kamarádku, hasiče, ředitele, expartnerky, fotbalisty, ženu, partnerku, šéfku, skauty, tetu, rybáře, kamarády, seniory, štamgasty, hudebníky, kolegy, milenku nebo pro strýce.


Klíčová slova: animace, gif, přáníčka, 2024, Vánoce splněných snů, animované, K Vánocům, verše, K Vánocům, 2024, dětské, gratulace, pohlednice, humorné, mms, vtipné, online, blahopřání, učitelky, texty, text, narozeninové, narozeniny, nejhezčí, k narozeninám, ecards, sms


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů