Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoce splněných snů - přání k Vánocům

Vánoce splněných snů,
pohodu svátečních dnů,
vše nej do nového roku,
štěstí na každém kroku.


Blahopřání Vánoce splněných snů je v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Blahopřání pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hody, hody, doprovody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Vánoce splněných snů s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, Vánoční dekorace, gratulace, K Vánocům, pro holčičky a holčičky

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičky, kolegu, strýce, horolezce, holčičku, přátele, vnučky, basketbalisty, švagrovou, dědu, golfistu, tenistky, turisty, strejdu, milence, kustody, šéfku, ředitele, elektrikáře, kluky, nejlepší kamarádku, sousedy, kámošky, rybáře, sourozence, faráře, šéfa, vnuka, miláčka, kolegy nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: gratulace, K Vánocům, texty, ke stažení, text, sms, oslava, narozeniny, gif, 2023, elektronické, animované, blahopřání, pohlednice, narozeninové, Vánoce splněných snů, Vánoce splněných snů, básnička, k narozeninám, přání, veršované, verše, 2023, nejhezčí, obrázky, animace


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů