Textová přání k Vánocům
Ostatní
Vánoce splněných snů - přání k Vánocům

Vánoce splněných snů,
pohodu svátečních dnů,
vše nej do nového roku,
štěstí na každém kroku.


Blahopřání Vánoce splněných snů je v sekci Blahopřání k Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Přáníčko Vánoce splněných snů. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke dni otců. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Vánoce splněných snů? Potom se o text podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, Vánoční hvězdičky, narozeniny, veršované, pro ségru a ségru

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, spolupracovníky, babičku, šéfa, manželku, důchodce, kluky, maminku, sestru, přítelkyni, turisty, seniory, otce, malé děti, děti, junáky, muže, sportovce, geokeškaře, fotbalisty, horolezce, havíře, manžela, podřízené, holčičky, kámošky, prababičku, tatínka, basketbalisty, hokejisty nebo pro přítele.


Klíčová slova: narozeniny, veršované, gratulace, básnička, přání, Vánoce splněných snů, mms, dětské, texty, oslava, pohlednice, 2022, blahopřání, verše, narozeninové, Vánoce splněných snů, text, K Vánocům, 2022, elektronické, k narozeninám, obrázky, vtipné, přáníčko, přáníčka, sms


Dnešní den (23. leden 2022) slaví svůj svátek Zdeněk a Raimund, zítra (24. leden 2022) oslavuje jmeniny Milena, Amanda a Timotej, pozítří (25. leden 2022) má svátek Miloš a Miloň, 26. leden 2022 bude mít svátek Zora a Zoran. 27. leden 2022 bude slavit Ingrid a Ingeborg.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Jaroslava

Přání k svátku pro Míšu

Přání pro Editu

Přání ke čtyřicetinám

Vyznej lásku pomocí SMS

Pochybné pranostiky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů