Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoce splněných snů - přání k Vánocům

Vánoce splněných snů,
pohodu svátečních dnů,
vše nej do nového roku,
štěstí na každém kroku.


Text gratulace Vánoce splněných snů se nachází v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Přáníčko ke dni matek. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k osmnáctinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Vánoce splněných snů? Potom se o text podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Vánoce splněných snů, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, ecards, verše, pro partnera a partnera

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, sportovkyni, dědečka, milence, trenéry, golfistu, myslivce, vnučku, mámu, vodáka, zaměstnance, paní učitelku, bafunáře, přítelkyni, mistra, šéfovou, tetu, chlapa, děvče, sportovce, holky, nadřízeného, bráchu, vnuky, profesory, dědu, neteř, přátele, zeťáka, vojáka nebo pro kámoše.


Klíčová slova: ecards, verše, k narozeninám, gratulace, animované, oslava, 2023, zdarma, sms, gif, obrázky, veršované, originální, online, básnička, text, přáníčka, přání, dědečka, mms, blahopřání, Vánoce splněných snů, přáníčko, ke stažení, nejhezčí, vtipné, 2023


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů