Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Publius Vergilius Maro - přání k promoci

Publius Vergilius Maro: AUDENTES FORTUNA IUVAT (Odvážným štěstí přeje).
Gratulujeme k úspěšnému zakončení vysoké školy.


Přáníčko Publius Vergilius Maro se nachází v sekci K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Biflování skončilo. Podívejte se též na Přáníčko 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Publius Vergilius Maro sdíleli s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Publius Vergilius Maro, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace k promoci, přáníčko publius Vergilius Maro

akademická čepice, publius Vergilius Maro, přání k promociPublius Vergilius Maro, přání k promoci, Svázaná kytice, Publius Vergilius Maro, <strong>K promoci</strong>, pro manžela a manžela

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, kněze, nadřízeného, synovce, sestřenici, chlapečka, dívky, bráchu, myslivce, otužilce, expartnerky, účetní, mistra, dětičky, nejlepší kamarádku, přátele, sportovce, manželku, přítelkyni, golfisty, geokeškaře, cestovatele, miláčka, milenku, pionýry, kamarádku, kolegyni, bratra, lesníka, šéfa nebo pro věřící.


Klíčová slova: Publius Vergilius Maro, K promoci, přáníčko, animace, dětské, k narozeninám, text, elektronické, narozeniny, básnička, blahopřání, obrázky, Publius Vergilius Maro, mms, animované, sms, originální, oslava, nadřízeného, ke stažení, narozeninové, vtipné, 2024, texty, přáníčka, přání, humorné


Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů