Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Publius Vergilius Maro - přání k promoci

Publius Vergilius Maro: AUDENTES FORTUNA IUVAT (Odvážným štěstí přeje).
Gratulujeme k úspěšnému zakončení vysoké školy.


Text Publius Vergilius Maro patří do kategorie K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Biflování skončilo. Podívejte se též na Blahopřání pro Evu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Publius Vergilius Maro sdíleli s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Publius Vergilius Maro, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Publius Vergilius Maro, přání k promoci, Růžička, Publius Vergilius Maro, zdarma, pro strejdu a strejdu

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strejdu, fotbalisty, cestovatele, ředitelku, tenistky, motorkáře, chlapa, vnuka, slečny, vojáka, kamarádku, nejlepšího kamaráda, kamarády, horolezce, expartnery, profesory, pravnoučata, havíře, chlapce, dívky, bratrance, trenéry, elektrikáře, spolupracovníky, otce, hokejisty, slečnu, holčičky, partnera, vinaře nebo pro miláčka.


Klíčová slova: Publius Vergilius Maro, zdarma, 2022, k narozeninám, 2022, sms, animované, K promoci, online, narozeniny, elektronické, obrázky, narozeninové, básnička, humorné, dětské, gif, verše, vtipné, Publius Vergilius Maro, ecards, blahopřání, ke stažení, animace, veršované, oslava


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů