prani.luksoft.cz
Ostatní
Publius Vergilius Maro - přání k promoci

Publius Vergilius Maro: AUDENTES FORTUNA IUVAT (Odvážným štěstí přeje).
Gratulujeme k úspěšnému zakončení vysoké školy.


Text gratulace Publius Vergilius Maro je v kategorii K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Biflování skončilo. Podívejte se též na Přáníčko pro muže. Mohlo by vás také zajímat SMS přání 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Publius Vergilius Maro můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Publius Vergilius Maro, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Publius Vergilius Maro, přání k promoci, Kytice, Publius Vergilius Maro, přání, pro rodiče a rodiče

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rodiče, chlapečka, dědu, rockera, tátu, keškaře, strýčka, prababičku, dívky, maséry, dvojčata, kamarádku, spolužáky a spolužačky, přátele, pradědu, otužilce, sestru, partnera, mámu, golfistu, puberťáka, sportovkyni, prarodiče, dospělé, turisty, expartnerky, nadřízené, junáky, spolupracovníky, bráchu nebo pro dětičky.


Klíčová slova: Publius Vergilius Maro, přání, přáníčka, verše, sms, ecards, dětské, nejhezčí, texty, veršované, animované, 2023, oslava, originální, k narozeninám, text, blahopřání, elektronické, dědu, 2023, básnička, humorné, ke stažení, přáníčko, animace, mms, Publius Vergilius Maro


Dnešní den (23. březen 2023) slaví svůj svátek Ivona, Yvona a Alfons, zítra (24. březen 2023) oslavuje jmeniny Gabriel a Zbyslav, pozítří (25. březen 2023) má svátek Marián a Mario, 26. březen 2023 bude mít svátek Emanuel a Emanuela. 27. březen 2023 bude slavit Dita a Malvína.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů