Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Publius Vergilius Maro - přání k promoci

Publius Vergilius Maro: AUDENTES FORTUNA IUVAT (Odvážným štěstí přeje).
Gratulujeme k úspěšnému zakončení vysoké školy.


Blahopřání Publius Vergilius Maro se nachází v kategorii K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Biflování skončilo. Podívejte se též na Gratulace pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Velikonoce ke stažení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Publius Vergilius Maro? Pak se o něj podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Publius Vergilius Maro, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Publius Vergilius Maro, přání k promoci, Růže, zdarma, veršované, pro hudebníky a hudebníky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hudebníky, neteř, šéfovou, junáky, děvče, kámoše, dvojčata, pejskaře, nejlepšího kamaráda, faráře, mámu, tátu, sourozence, sestřenici, maséry, kolegy, sestru, vodáka, tenisty, kolegyni, maminku, snachu, zeťáka, chlapy, teenagery, slečny, chlapce, lékaře, dědečka, vojáky nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: zdarma, veršované, narozeninové, 2023, K promoci, přáníčka, animace, humorné, verše, Publius Vergilius Maro, blahopřání, texty, dětské, gratulace, vtipné, mms, originální, online, šéfovou, text, k narozeninám, ecards, obrázky, nejhezčí, gif, oslava, přáníčko


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů