Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Biflování skončilo - přání k promoci

Skončilo Ti biflování,
teď už se jen bav.
Přijmi moje blahopřání,
máš diplom, titul a tak slav!


Přáníčko Biflování skončilo je v kategorii K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k promoci. Podívejte se též na Přání Jak ten čas letí. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Biflování skončilo s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Biflování skončilo, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Biflování skončilo, přání k promoci, Květiny, originální, přáníčka, pro cyklisty a cyklisty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cyklisty, chlapy, tenisty, sestru, tátu, ségru, spolužáky a spolužačky, junáky, vnuka, neteř, nejlepší kamarádku, pravnoučata, kamarádku, cestovatele, kytaristu, milenku, bafunáře, dětičky, účetní, muzikanta, manžela, vedoucího, přítelkyni, miláčka, přátele, věřící, kolegyni, kustody, kolegy, maminku nebo pro holčičku.


Klíčová slova: originální, přáníčka, veršované, 2023, narozeninové, K promoci, animace, Biflování skončilo, animované, narozeniny, elektronické, 2023, nejhezčí, text, blahopřání, zdarma, online, přání, tenisty, sms, pohlednice, obrázky, gif, dětské, přáníčko, texty, ecards


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů