Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Biflování skončilo - přání k promoci

Skončilo Ti biflování,
teď už se jen bav.
Přijmi moje blahopřání,
máš diplom, titul a tak slav!


Přáníčko Biflování skončilo je v kategorii K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k promoci. Podívejte se též na Blahopřání pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Gratulace biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Biflování skončilo) můžete sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Biflování skončilo, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace k promoci, přáníčko biflování skončilo

vysokoškolská studentka, biflování skončilo, přání k promociBiflování skončilo, přání k promoci, Květiny, verše, gif, pro zaměstnance a zaměstnance

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, tenisty, neteř, děvče, rybáře, vnoučata, vnuky, bratra, dívku, hokejisty, prarodiče, nejlepší kamarádku, golfisty, podřízené, manžela, učitelky, pionýry, maminku, dědu, havíře, synovce, turisty, miláčka, milenku, kněze, nadřízené, dceru, vinaře, dívky, partnerku nebo pro vodáka.


Klíčová slova: verše, gif, přání, přáníčka, dětské, zdarma, gratulace, 2024, oslava, Biflování skončilo, mms, nejhezčí, pohlednice, originální, texty, K promoci, veršované, ecards, neteř, K promoci, přáníčko, animované, narozeninové, Biflování skončilo, 2024, humorné, sms


Dnešní den (19. duben 2024) slaví svůj svátek Rostislava a Rostislav, zítra (20. duben 2024) oslavuje jmeniny Marcela, Celina a Odeta, pozítří (21. duben 2024) má svátek Selma a Alexandra, 22. duben 2024 bude mít svátek Evženie a Leonid. 23. duben 2024 bude slavit Vojtěch, Gerhard a Vojtěška.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů