Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Biflování skončilo - přání k promoci

Skončilo Ti biflování,
teď už se jen bav.
Přijmi moje blahopřání,
máš diplom, titul a tak slav!


Text gratulace Biflování skončilo se nachází v kategorii K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k promoci. Podívejte se též na Gratulace, Výročí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Biflování skončilo s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Biflování skončilo, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Biflování skončilo, přání k promoci, Růže, ecards, gratulace, pro dědečka a dědečka

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědečka, kámoše, profesory, chlapečka, junáky, bratra, vnuka, pravnoučata, geokeškaře, strejdu, letce, vojáky, myslivce, ženy, holčičky, cestovatele, rybáře, zahradníka, přítele, pionýry, partnerku, vnuky, holky, golfisty, dědu, švagrovou, tetu, elektrikáře, skauty, sousedy nebo pro sourozence.


Klíčová slova: ecards, gratulace, blahopřání, text, k narozeninám, Biflování skončilo, online, obrázky, animované, K promoci, ke stažení, originální, pohlednice, 2022, oslava, Biflování skončilo, 2022, přáníčko, přáníčka, sms, básnička, humorné, přání, elektronické, vtipné, verše


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů