Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lásko moje - přání k Valentýnu

Lásko moje jediná,
s Tebou se mi usíná
nejsladčeji na světě.
Ten, co Tě miluje
Ti přeje
krásného Valentýna.


Přáníčko Lásko moje se nachází v sekci K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 25 let. Podívejte se též na Gratulace Honza. Mohlo by vás také zajímat Dvacet společných let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Lásko moje s bližními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Lásko moje, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k Valentýnu, přáníčko lásko moje

valentýn žena srdce, lásko moje, přání k ValentýnuLásko moje, přání k Valentýnu, Svázaná kytice, animace, animované, pro kolegy a kolegy

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegy, basketbalisty, štamgasty, muže, vojáka, kuchaře, strýce, kustody, partnerku, paní učitelku, ženy, kolegyni, horolezce, kamarádku, nejlepší kamarádku, ženu, šéfa, kámošky, prababičku, golfisty, přítele, tenisty, kámoše, syna, neteř, nejlepšího kamaráda, keškaře, tatínka, chlapy, šéfovou nebo pro expartnery.


Klíčová slova: animace, animované, oslava, humorné, texty, přáníčka, sms, mms, přáníčko, originální, básnička, text, k narozeninám, nejhezčí, gif, narozeniny, obrázky, online, štamgasty, K Valentýnu, veršované, Lásko moje, ecards, 2024, blahopřání, pohlednice, ke stažení


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů