Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lásko moje - přání k Valentýnu

Lásko moje jediná,
s Tebou se mi usíná
nejsladčeji na světě.
Ten, co Tě miluje
Ti přeje
krásného Valentýna.


Text Lásko moje patří do kategorie K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 25 let. Podívejte se též na Blahopřání Pohodičku v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání není sen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Lásko moje) můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Lásko moje, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Lásko moje, přání k Valentýnu, Růžička, básnička, veršované, pro přítele a přítele

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítele, vodáka, slečnu, děvčátko, dospělé, neteř, kamarády, horolezce, tenisty, manžela, prarodiče, bratrance, kuchaře, slečny, podřízené, šéfku, ségru, strejdu, sportovce, letce, švagrovou, kamioňáka, geokeškaře, nadřízené, chlapce, bratra, děvče, milenku, seniory, golfisty nebo pro maminku.


Klíčová slova: básnička, veršované, nejhezčí, mms, verše, text, originální, 2023, oslava, elektronické, zdarma, vtipné, sms, narozeninové, Lásko moje, pohlednice, K Valentýnu, gif, slečnu, přáníčka, Lásko moje, k narozeninám, animované, 2023, přání, humorné, obrázky


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů