prani.luksoft.cz
Ostatní
Lásko moje - přání k Valentýnu

Lásko moje jediná,
s Tebou se mi usíná
nejsladčeji na světě.
Ten, co Tě miluje
Ti přeje
krásného Valentýna.


Blahopřání Lásko moje je v kategorii K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 25 let. Podívejte se též na Přání k cínové svatbě. Mohlo by vás také zajímat Přání kluka, děvče. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Lásko moje s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Lásko moje, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Lásko moje, přání k Valentýnu, Květiny, <strong>2023</strong>, narozeninové, pro kamarády a kamarády

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamarády, tatínka, ženy, děvče, chlapa, milence, řidiče, důchodce, strejdu, prarodiče, dívky, partnera, kámošky, podřízené, syna, hudebníky, nejlepší kamarádku, sourozence, basketbalisty, přátele, pionýry, kluky, ženu, otužilce, snachu, kustody, sestru, mámu, holčičky, ředitele nebo pro miláčka.


Klíčová slova: 2023, narozeninové, sms, oslava, přáníčko, veršované, narozeniny, básnička, 2023, k narozeninám, gratulace, gif, přáníčka, obrázky, verše, přání, blahopřání, texty, ženy, zdarma, Lásko moje, K Valentýnu, ecards, animace, ke stažení, vtipné, animované


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 26. březen 2023 bude slavit Emanuel a Emanuela.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů