Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lásko moje - přání k Valentýnu

Lásko moje jediná,
s Tebou se mi usíná
nejsladčeji na světě.
Ten, co Tě miluje
Ti přeje
krásného Valentýna.


Text Lásko moje patří do sekce K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 25 let. Podívejte se též na Gratulace Ppo babičku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 18 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Lásko moje můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Lásko moje, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Lásko moje, přání k Valentýnu, Tulipány, Lásko moje, animované, pro sportovkyni a sportovkyni

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, vojáky, dceru, zahradníka, ředitelku, vnučky, teenagery, pradědu, dědečka, motorkáře, chlapečka, tenistky, kamarády, vnoučata, přítele, šéfa, kolegu, prarodiče, muže, turisty, syna, sourozence, dospělé, spolužáky a spolužačky, rockera, kamarádku, účetní, kolegyni, včelaře, přítelkyni nebo pro holčičky.


Klíčová slova: Lásko moje, animované, gif, K Valentýnu, originální, přáníčka, dětské, 2022, animace, verše, online, básnička, veršované, 2022, vtipné, k narozeninám, oslava, Lásko moje, gratulace, pohlednice, K Valentýnu, narozeninové, text, zdarma, sms, ke stažení


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů