Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jsi první muž - přání ke dni otců

Milý otče, jsi první muž, který se zapsal do mého srdce...
a na tomto místě už navždy zůstaneš.
Vše nejlepší ke Dni otců!
Tvá dcera


Text Jsi první muž se nachází v sekci Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k Vánocům. Podívejte se též na Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Mohlo by vás také zajímat Gratulace malému děcku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Jsi první muž? Pak se o něj podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Jsi první muž, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Jsi první muž, přání ke dni otců, Svázaná kytice, nejhezčí, <strong>Ke dni otců</strong>, pro nadřízeného a nadřízeného

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, sestřenici, tenistky, zaměstnance, děvčátko, dívku, sportovce, bratrance, keškaře, děvče, dědečka, dospělé, seniory, přítelkyni, ségru, chlapy, geokeškaře, bráchu, šéfovou, ředitele, věřící, prarodiče, šéfa, zahrádkáře, spolupracovníky, golfistu, profesorky, kolegu, nadřízené, synovce nebo pro basketbalisty.


Klíčová slova: nejhezčí, Ke dni otců, text, animace, veršované, k narozeninám, oslava, Jsi první muž, mms, blahopřání, online, animované, 2023, humorné, narozeniny, verše, zdarma, Jsi první muž, tenistky, pohlednice, vtipné, gratulace, ecards, básnička, sms, gif, narozeninové


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů