Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jsi první muž - přání ke dni otců

Milý otče, jsi první muž, který se zapsal do mého srdce...
a na tomto místě už navždy zůstaneš.
Vše nejlepší ke Dni otců!
Tvá dcera


Přáníčko Jsi první muž je v kategorii Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k Vánocům. Podívejte se též na Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Jsi první muž můžete sdílet s jinými osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Jsi první muž, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace ke dni otců, přáníčko jsi první muž

den otců, jsi první muž, přání ke dni otcůJsi první muž, přání ke dni otců, Kytice, ecards, vtipné, pro účetní a účetní

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro účetní, partnerku, muže, sourozence, dívky, tátu, včelaře, šéfku, bratrance, kytaristu, kámošky, vojáka, neteř, cyklisty, pejskaře, manželku, pravnoučata, dědu, sousedy, geokeškaře, vinaře, otužilce, chlapce, cestovatele, ředitelku, fotbalisty, sportovce, chlapy, ředitele, hasiče nebo pro seniory.


Klíčová slova: ecards, vtipné, gif, verše, Jsi první muž, Ke dni otců, 2024, veršované, narozeninové, humorné, dětské, obrázky, Ke dni otců, narozeniny, k narozeninám, sms, originální, přání, muže, animace, text, 2024, online, animované, gratulace, texty, pohlednice


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů