Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jsi první muž - přání ke dni otců

Milý otče, jsi první muž, který se zapsal do mého srdce...
a na tomto místě už navždy zůstaneš.
Vše nejlepší ke Dni otců!
Tvá dcera


Přáníčko Jsi první muž se nachází v kategorii Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k Vánocům. Podívejte se též na Gratulace pětadvacet let spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ppo babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Jsi první muž sdíleli s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Jsi první muž, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Jsi první muž, přání ke dni otců, Růže, <strong>Jsi první muž</strong>, oslava, pro sourozence a sourozence

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, slečny, přítele, mistra, faráře, dceru, prababičku, holčičky, dívku, snachu, tatínka, ženy, děti, pradědu, děvčátko, milence, vedoucí, dědečka, vnuky, sestřenici, partnera, kolegy, šéfa, tchána, pejskaře, turisty, zahradníka, spolužáky a spolužačky, basketbalisty, elektrikáře nebo pro vnuka.


Klíčová slova: Jsi první muž, oslava, 2023, ecards, vtipné, animované, Ke dni otců, online, přání, přáníčko, zdarma, elektronické, básnička, veršované, sms, humorné, k narozeninám, obrázky, přítele, Jsi první muž, text, 2023, narozeninové, animace, přáníčka, mms, gif


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů