Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jsi první muž - přání ke dni otců

Milý otče, jsi první muž, který se zapsal do mého srdce...
a na tomto místě už navždy zůstaneš.
Vše nejlepší ke Dni otců!
Tvá dcera


Text Jsi první muž patří do sekce Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k Vánocům. Podívejte se též na Gratulace Věděli jsme to. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k padesátce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Jsi první muž? Potom se o text podělte s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Jsi první muž, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženu určitě potěší květina.

Jsi první muž, přání ke dni otců, Tulipány, narozeniny, text, pro holčičky a holčičky

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičky, sestřenici, paní učitelku, kamarády, holky, partnera, slečnu, zetě, cyklisty, nejlepší kamarádku, chlapy, šéfovou, prababičku, ředitelku, neteř, nadřízené, keškaře, tchyni, malé děti, milence, vnoučata, zaměstnance, dědu, kolegy, faráře, vojáky, otužilce, ženu, kuchaře, muzikanta nebo pro vnuka.


Klíčová slova: narozeniny, text, Jsi první muž, 2022, básnička, přáníčko, ecards, veršované, verše, dětské, humorné, Jsi první muž, texty, narozeninové, oslava, online, elektronické, nejhezčí, 2022, k narozeninám, ke stažení, animované, blahopřání, originální, Ke dni otců, přáníčka


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů