prani.luksoft.cz
Ostatní
Odchod do důchodu - přání k důchodu

Vážený kolego, příteli,
jménem celé organizace ... Ti chci poděkovat za veškerou práci, kterou jsi pro nás dosud vykonal. Vždy jsi pracoval svědomitě s plným nasazením nad rámec běžných povinností.
Nyní nastává nová kapitola Tvého života, ve které se budeš moci konečně věnovat tolika věcem, na které doteď nebyl čas.
Přejeme Ti klidné prožití následujících let a nechť Ti zdraví dlouho slouží.


Blahopřání Odchod do důchodu se nachází v sekci K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na Blahopřání pro kamarádku. Mohlo by vás také zajímat Workoholici a Vánoce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Odchod do důchodu s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Odchod do důchodu, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Odchod do důchodu, přání k důchodu, Svázaná kytice, přáníčka, přáníčko, pro kámošky a kámošky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámošky, havíře, švagrovou, vojáka, vedoucího, rodiče, partnera, prarodiče, učitele, sestru, sportovkyni, chlapa, rockera, zetě, kolegyni, nejlepšího kamaráda, tatínka, hokejisty, ředitele, kluky, junáky, sourozence, dívku, strejdu, bratrance, trenéry, kolegu, tenisty, ženu, synovce nebo pro přítele.


Klíčová slova: přáníčka, přáníčko, zdarma, přání, pohlednice, Odchod do důchodu, animované, narozeniny, K důchodu, básnička, veršované, text, K důchodu, texty, 2022, blahopřání, online, ecards, animace, sms, vtipné, elektronické, gif, Odchod do důchodu, verše, gratulace


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklamní blok


Naše tipyText přání k svátku Martin

Přání k svátku pro Petra

Přání pro Ivu

Gratulace k narozeninám pro dědu

Zamilované SMSky

Sebevrazi na kolejích

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů