Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Odchod do důchodu - přání k důchodu

Vážený kolego, příteli,
jménem celé organizace ... Ti chci poděkovat za veškerou práci, kterou jsi pro nás dosud vykonal. Vždy jsi pracoval svědomitě s plným nasazením nad rámec běžných povinností.
Nyní nastává nová kapitola Tvého života, ve které se budeš moci konečně věnovat tolika věcem, na které doteď nebyl čas.
Přejeme Ti klidné prožití následujících let a nechť Ti zdraví dlouho slouží.


Blahopřání Odchod do důchodu je v sekci K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na SMS přání mamince. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Odchod do důchodu sdíleli se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Odchod do důchodu, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Odchod do důchodu, přání k důchodu, Kytičky, nejhezčí, animované, pro dětičky a dětičky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dětičky, geokeškaře, učitele, vinaře, partnera, expartnerky, vedoucího, trenéry, kamarádku, basketbalisty, šéfku, dospělé, přátele, syna, paní učitelku, strýce, pradědu, ségru, děti, tátu, bráchu, elektrikáře, turisty, miláčka, bráchu, kolegy, profesorky, milenku, pionýry, dědečka nebo pro tetu.


Klíčová slova: nejhezčí, animované, text, Odchod do důchodu, narozeninové, mms, oslava, básnička, přání, texty, narozeniny, přáníčko, 2023, veršované, Odchod do důchodu, K důchodu, blahopřání, gif, učitele, online, ke stažení, sms, animace, přáníčka, pohlednice, K důchodu, vtipné


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů