Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Odchod do důchodu - přání k důchodu

Vážený kolego, příteli,
jménem celé organizace ... Ti chci poděkovat za veškerou práci, kterou jsi pro nás dosud vykonal. Vždy jsi pracoval svědomitě s plným nasazením nad rámec běžných povinností.
Nyní nastává nová kapitola Tvého života, ve které se budeš moci konečně věnovat tolika věcem, na které doteď nebyl čas.
Přejeme Ti klidné prožití následujících let a nechť Ti zdraví dlouho slouží.


Text gratulace Odchod do důchodu je v kategorii K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na Text přání 50 let. Mohlo by vás také zajímat Texty blahopřání k promoci. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Odchod do důchodu můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Odchod do důchodu, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace k důchodu, přáníčko odchod do důchodu

důchodkyně s dortem, odchod do důchodu, přání k důchoduOdchod do důchodu, přání k důchodu, Květiny, sms, přáníčko, pro otužilce a otužilce

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otužilce, hudebníky, neteř, prarodiče, mámu, faráře, partnera, paní učitelku, ředitele, kámoše, vnučku, strýce, snachu, horolezce, šéfku, basketbalisty, věřící, důchodce, bráchu, motorkáře, pravnoučata, otce, milence, švagrovou, účetní, dospělé, bratrance, vojáka, chlapečka, hokejisty nebo pro holky.


Klíčová slova: sms, přáníčko, dětské, oslava, 2024, básnička, pohlednice, animované, blahopřání, texty, narozeninové, originální, animace, Odchod do důchodu, gif, veršované, online, elektronické, neteř, Odchod do důchodu, mms, nejhezčí, K důchodu, text, přání, přáníčka, zdarma


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů