Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Odchod do důchodu - přání k důchodu

Vážený kolego, příteli,
jménem celé organizace ... Ti chci poděkovat za veškerou práci, kterou jsi pro nás dosud vykonal. Vždy jsi pracoval svědomitě s plným nasazením nad rámec běžných povinností.
Nyní nastává nová kapitola Tvého života, ve které se budeš moci konečně věnovat tolika věcem, na které doteď nebyl čas.
Přejeme Ti klidné prožití následujících let a nechť Ti zdraví dlouho slouží.


Text Odchod do důchodu patří do kategorie K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na Blahopřání 60 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Mílovými kroky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Odchod do důchodu? Pak se o něj podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Odchod do důchodu, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Odchod do důchodu, přání k důchodu, Růžička, <strong>Odchod do důchodu</strong>, pohlednice, pro sestřenici a sestřenici

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, sousedy, letce, syna, sourozence, tatínka, vedoucího, golfisty, strejdu, bráchu, fotbalisty, sportovkyni, učitelky, slečnu, věřící, paní učitelku, kámošky, kolegy, turisty, motorkáře, vojáky, nejlepší kamarádku, neteř, švagrovou, partnerku, kamarády, otce, havíře, kuchaře, šéfovou nebo pro chlapa.


Klíčová slova: Odchod do důchodu, pohlednice, oslava, obrázky, animace, veršované, narozeninové, dětské, ecards, originální, texty, přáníčko, elektronické, K důchodu, verše, gratulace, vtipné, 2023, Odchod do důchodu, sms, text, blahopřání, zdarma, básnička, ke stažení, online


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů