prani.luksoft.cz
Ostatní
Studium - přání k promoci

Tvé studium vyžadovalo značné úsilí, tak ať Tě život odmění za Tvoji píli. K promoci Ti upřímně blahopřeji, mnoho štěstí a úspěchu v dalším životě Ti přeje ...


Blahopřání Studium patří do kategorie K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Ať Vám v žití kvete láska. Podívejte se též na Přání moje drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Studium sdíleli s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Studium, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Studium, přání k promoci, Růžička, narozeniny, gif, pro trenéry a trenéry

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro trenéry, podřízené, zahrádkáře, kolegy, bafunáře, hokejisty, golfisty, slečny, syna, expartnery, elektrikáře, prababičku, řidiče, strýčka, kamarády, cyklisty, holčičky, švagrovou, vnučky, nejlepšího kamaráda, otce, účetní, ředitelku, švagra, manželku, holčičku, děvče, seniory, vinaře, kustody nebo pro kolegu.


Klíčová slova: narozeniny, gif, animace, ke stažení, oslava, pohlednice, blahopřání, originální, verše, veršované, obrázky, přání, 2022, zdarma, K promoci, ecards, dětské, gratulace, 2022, sms, narozeninové, nejhezčí, humorné, přáníčko, k narozeninám, mms


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklamní blok


Naše tipySvátek Barbora

Přání k svátku pro Petra

Blahopřání pro Jindřicha

Gratulace k narozeninám pro babičku

Zamilované stýskací SMS

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů