Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Studium - přání k promoci

Tvé studium vyžadovalo značné úsilí, tak ať Tě život odmění za Tvoji píli. K promoci Ti upřímně blahopřeji, mnoho štěstí a úspěchu v dalším životě Ti přeje ...


Blahopřání Studium se nachází v sekci K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Ať Vám v žití kvete láska. Podívejte se též na Blahopřání pro muže. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Studium? Potom se o text podělte s bližními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Studium, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace k promoci, přáníčko studium

dar k promoci, studium, přání k promociStudium, přání k promoci, Svázaná kytice, narozeninové, ecards, pro fotbalisty a fotbalisty

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro fotbalisty, podřízené, chlapce, dívky, kolegy, dvojčata, kustody, vnučky, ségru, snachu, babičku, holčičky, děti, strejdu, milence, kytaristu, švagra, basketbalisty, puberťáka, cyklisty, junáky, účetní, holky, přátele, kněze, prarodiče, hudebníky, sportovkyni, ženy, sportovce nebo pro miláčka.


Klíčová slova: narozeninové, ecards, K promoci, verše, K promoci, blahopřání, pohlednice, nejhezčí, přáníčka, gif, básnička, veršované, animované, přáníčko, oslava, dětské, elektronické, text, chlapce, humorné, 2024, gratulace, originální, texty, vtipné, animace, ke stažení


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů