Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Studium - přání k promoci

Tvé studium vyžadovalo značné úsilí, tak ať Tě život odmění za Tvoji píli. K promoci Ti upřímně blahopřeji, mnoho štěstí a úspěchu v dalším životě Ti přeje ...


Blahopřání Studium se nachází v sekci K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Ať Vám v žití kvete láska. Podívejte se též na Přání pro Petra. Mohlo by vás také zajímat Texty přání k promoci. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Studium sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Studium, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Studium, přání k promoci, Svázaná kytice, veršované, verše, pro kuchaře a kuchaře

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kuchaře, kluky, skauty, hasiče, bratra, děvče, chlapečka, slečny, manželku, prababičku, tenisty, mistra, pravnoučata, strýčka, včelaře, sourozence, elektrikáře, řidiče, pionýry, golfisty, kamioňáka, učitelky, tenistky, partnerku, vnuka, snachu, kolegyni, tchána, chlapa, vnučky nebo pro myslivce.


Klíčová slova: veršované, verše, 2023, elektronické, animace, texty, přání, přáníčka, narozeniny, Studium, humorné, gif, k narozeninám, ecards, Studium, zdarma, K promoci, obrázky, skauty, přáníčko, online, K promoci, animované, oslava, sms, ke stažení, blahopřání


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů