Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Studium - přání k promoci

Tvé studium vyžadovalo značné úsilí, tak ať Tě život odmění za Tvoji píli. K promoci Ti upřímně blahopřeji, mnoho štěstí a úspěchu v dalším životě Ti přeje ...


Přáníčko Studium patří do kategorie K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Ať Vám v žití kvete láska. Podívejte se též na Blahopřání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Studium sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Studium, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Studium, přání k promoci, Růžička, <strong>2023</strong>, přání, pro přátele a přátele

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, učitelky, ženy, pionýry, přítelkyni, vojáka, cestovatele, kluky, junáky, zahrádkáře, kámoše, kamarádku, šéfku, podřízené, vojáky, bratrance, lékaře, cyklisty, nadřízeného, maminku, kuchaře, prababičku, bratra, partnera, sestřenici, dědečka, teenagery, neteř, profesorky, pejskaře nebo pro spolužáky a spolužačky.


Klíčová slova: 2023, přání, narozeniny, humorné, veršované, Studium, texty, oslava, animované, mms, gratulace, přáníčko, vtipné, obrázky, gif, blahopřání, verše, přáníčka, text, K promoci, ke stažení, pohlednice, zdarma, online, ecards, originální


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů