Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska, - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Blahopřání Ať Vám v žití kvete láska, se nachází v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na Blahopřání dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hody, hody, doprovody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Ať Vám v žití kvete láska,? Potom se o text podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace k svatbě, přáníčko ať Vám v žití kvete láska,

nevěsta s kytici, ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatběAť Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, Růže, animace, <strong>K svatbě</strong>, pro babičku a babičku

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro babičku, sportovkyni, zahradníka, zaměstnance, mámu, muzikanta, strýce, seniory, milence, štamgasty, pradědu, synovce, miláčka, cestovatele, muže, horolezce, rybáře, kámošky, holčičku, holky, milenku, ženu, sousedy, zahrádkáře, nadřízené, slečnu, kuchaře, podřízené, teenagery, manžela nebo pro dětičky.


Klíčová slova: animace, K svatbě, elektronické, blahopřání, přání, 2024, zdarma, k narozeninám, ke stažení, ecards, pohlednice, dětské, narozeninové, přáníčko, originální, gif, oslava, vtipné, zahradníka, Ať Vám v žití kvete láska,, gratulace, narozeniny, veršované, animované, text, obrázky, K svatbě


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů