Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska, - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Text gratulace Ať Vám v žití kvete láska, se nachází v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na Přáníčko porcelánová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Ať Vám v žití kvete láska, sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, Růže, texty, zdarma, pro kuchaře a kuchaře

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kuchaře, maminku, slečny, štamgasty, lékaře, vinaře, faráře, děvčátko, bratra, synovce, tenisty, geokeškaře, včelaře, vojáka, expartnerky, muže, strejdu, důchodce, pradědu, lesníka, expartnery, partnera, milence, učitele, švagrovou, elektrikáře, kolegy, chlapa, zeťáka, chlapečka nebo pro snachu.


Klíčová slova: texty, zdarma, text, elektronické, narozeniny, Ať Vám v žití kvete láska,, gratulace, přáníčko, 2023, blahopřání, animované, K svatbě, K svatbě, k narozeninám, vtipné, nejhezčí, humorné, přání, slečny, gif, narozeninové, sms, animace, Ať Vám v žití kvete láska,, veršované, přáníčka, dětské


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů