Textová přání k svatbě
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska, - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Přáníčko Ať Vám v žití kvete láska, patří do sekce Přání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na Přáníčko pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Ať Vám v žití kvete láska,? Pak se o něj podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, Svázaná kytice, vtipné, elektronické, pro maminku a maminku

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maminku, sportovce, vnuky, bafunáře, tenisty, spolužáky a spolužačky, otce, děti, syna, slečny, dospělé, junáky, geokeškaře, chlapce, rybáře, kámošky, holky, neteř, děti, vedoucího, profesory, sestřenici, chlapa, expartnery, sousedy, sourozence, muže, přítelkyni, učitele, fotbalisty nebo pro kolegy.


Klíčová slova: vtipné, elektronické, 2021, narozeninové, K svatbě, 2021, blahopřání, básnička, k narozeninám, zdarma, Ať Vám v žití kvete láska,, gratulace, text, pohlednice, narozeniny, K svatbě, mms, Ať Vám v žití kvete láska,, veršované, sms, obrázky, ke stažení, texty, dětské, verše, oslava


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Radek

Přání k svátku pro Lídu

Blahopřání pro Lucii

Přání k narozeninám pro dědečka

Texty zamilovaných SMS

Osobnosti, lidé, profese

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů