Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska, - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Přáníčko Ať Vám v žití kvete láska, je v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na Blahopřání pro tetu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Petra. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento text (Ať Vám v žití kvete láska,) můžete sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, Kytice, přáníčka, verše, pro ředitelku a ředitelku

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ředitelku, prababičku, spolužáky a spolužačky, rybáře, vojáka, pradědu, bratra, neteř, vedoucího, šéfa, sestřenici, kámoše, švagrovou, štamgasty, dívku, kuchaře, dceru, vnoučata, bráchu, pejskaře, dospělé, synovce, trenéry, vnuky, tchyni, kamarády, vnučku, motorkáře, pionýry, keškaře nebo pro partnerku.


Klíčová slova: přáníčka, verše, animované, blahopřání, ecards, K svatbě, narozeninové, K svatbě, Ať Vám v žití kvete láska,, dětské, elektronické, online, originální, Ať Vám v žití kvete láska,, sms, 2023, zdarma, gif, přání, mms, humorné, oslava, ke stažení, text, texty, gratulace


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů