Textová přání k novému roku
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Text Mílovými kroky se nachází v sekci Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Gratulace Ppo babičku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Mílovými kroky s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Šampaňské, obrázky, texty, pro tátu a tátu

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, šéfa, junáky, expartnerky, kámošky, chlapa, sestřenici, vnuky, tenisty, profesorky, mámu, bratrance, tchána, nadřízené, tetu, maminku, dospělé, ségru, vedoucího, vnoučata, hokejisty, golfisty, holčičky, dědečka, rybáře, štamgasty, učitele, horolezce, pionýry, strýce nebo pro milenku.


Klíčová slova: obrázky, texty, blahopřání, přáníčka, básnička, mms, elektronické, narozeniny, dětské, zdarma, pohlednice, narozeninové, gratulace, ke stažení, přáníčko, Mílovými kroky, vtipné, sms, přání, 2021, veršované, text, verše, K novému roku, oslava, 2021


Dnešní den (10. duben 2021) slaví svůj svátek Darja a Darie, zítra (11. duben 2021) oslavuje jmeniny Izabela, Isabela a Ariel, pozítří (12. duben 2021) má svátek Julius a Julián, 13. duben 2021 bude mít svátek Aleš a Norma. 14. duben 2021 bude slavit Vincent a Vincenc.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Přání k svátku pro Tomáše

Blahopřání pro Hynka

Přání k narozeninám pro babičku

Vyznání lásky pomocí SMS

Online hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů