Textová přání k novému roku
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Text gratulace Mílovými kroky je v kategorii Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Gratulace k svátku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Mílovými kroky s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Silvestr 31.12., přáníčka, básnička, pro geokeškaře a geokeškaře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, bratra, tetu, expartnerky, učitelky, spolužáky a spolužačky, švagra, tenisty, přítelkyni, profesory, mámu, spolupracovníky, basketbalisty, dospělé, golfisty, bafunáře, hokejisty, strýce, maminku, kamarády, švagrovou, učitele, tchána, havíře, prarodiče, partnerku, ségru, přátele, kámoše, ředitele nebo pro horolezce.


Klíčová slova: přáníčka, básnička, oslava, zdarma, elektronické, gratulace, k narozeninám, 2022, 2022, K novému roku, blahopřání, narozeninové, verše, obrázky, Mílovými kroky, přáníčko, texty, text, K novému roku, Mílovými kroky, veršované, vtipné, mms, narozeniny, přání, dětské


Dnešní den (23. leden 2022) slaví svůj svátek Zdeněk a Raimund, zítra (24. leden 2022) oslavuje jmeniny Milena, Amanda a Timotej, pozítří (25. leden 2022) má svátek Miloš a Miloň, 26. leden 2022 bude mít svátek Zora a Zoran. 27. leden 2022 bude slavit Ingrid a Ingeborg.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Přání k svátku pro Tomáše

Blahopřání pro Hynka

Přání k narozeninám pro babičku

Vyznání lásky pomocí SMS

Online hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů