Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Přáníčko Mílovými kroky je v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Stavil se tu zajíček. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Mílovými kroky? Pak se o něj podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, básnička, ke stažení, pro puberťáka a puberťáka

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro puberťáka, babičku, holčičky, muže, maséry, kámošky, zahrádkáře, holky, vedoucí, myslivce, havíře, tenisty, sourozence, expartnery, švagrovou, nejlepší kamarádku, sestřenici, golfistu, kluky, sousedy, bratrance, chlapa, pionýry, manželku, motorkáře, bafunáře, sportovce, kněze, pravnoučata, kustody nebo pro vodáka.


Klíčová slova: básnička, ke stažení, online, ecards, pohlednice, sms, texty, originální, humorné, zdarma, k narozeninám, veršované, blahopřání, přáníčko, Mílovými kroky, animace, animované, dětské, holčičky, 2023, gratulace, vtipné, text, narozeniny, Mílovými kroky, verše, mms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů