prani.luksoft.cz
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Přáníčko Mílovými kroky je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Blahopřání pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pětadvacet roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Mílovými kroky se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, blahopřání, gratulace, pro kluky a kluky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kluky, vedoucí, horolezce, otužilce, pionýry, bráchu, ředitele, holčičky, dědu, tenisty, neteř, puberťáka, účetní, šéfku, expartnery, šéfovou, dívky, tchána, strýce, včelaře, kámoše, dospělé, nejlepší kamarádku, nadřízené, myslivce, muzikanta, sportovkyni, nadřízeného, vojáka, keškaře nebo pro cestovatele.


Klíčová slova: blahopřání, gratulace, K novému roku, animace, online, texty, narozeninové, ke stažení, verše, oslava, gif, k narozeninám, zdarma, K novému roku, 2022, humorné, Mílovými kroky, obrázky, přáníčko, mms, Mílovými kroky, dětské, přání, veršované, 2022, ecards


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklamní blok


Partnerské webySvátek Michal

Narozeninové přání strýci

Blahopřání pro Helču

Přání k narozeninám mamince

Vyznání lásky pomocí SMSky

Citáty slavných

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů