Textová přání k novému roku
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Přáníčko Mílovými kroky patří do sekce Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Gratulace k Vánocům. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Mílovými kroky sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, <strong>Mílovými kroky</strong>, K novému roku, pro učitele a učitele

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, kámoše, slečny, přítelkyni, švagrovou, tatínka, šéfa, děti, sourozence, bratra, sousedy, vnoučata, myslivce, geokeškaře, trenéry, tchyni, kámošky, ženy, nadřízené, otce, tátu, pionýry, milence, horolezce, chlapa, tchána, štamgasty, dívky, dospělé, manželku nebo pro strýce.


Klíčová slova: Mílovými kroky, K novému roku, sms, Mílovými kroky, k narozeninám, narozeninové, 2020, 2020, K novému roku, přáníčko, ke stažení, blahopřání, verše, obrázky, gratulace, dětské, mms, přání, vtipné, texty, přáníčka, zdarma, oslava, pohlednice, veršované, básnička


Dnešní den (12. srpen 2020) slaví svůj svátek Klára, Jasna a Jasoň, zítra (13. srpen 2020) oslavuje jmeniny Alena, Belinda a Sven, pozítří (14. srpen 2020) má svátek Alan, Eusebius, Eusebia a Smil, 15. srpen 2020 bude mít svátek Hana, Mirela a Jasoň. 16. srpen 2020 bude slavit Jáchym, Abrahám a Roch.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Přání k svátku pro Tomáše

Blahopřání pro Hynka

Přání k narozeninám pro babičku

Vyznání lásky pomocí SMS

Online hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů