Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Přáníčko Mílovými kroky se nachází v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Pohodička v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko padesátka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Mílovými kroky? Potom se o text podělte s bližními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace k novému roku, přáníčko mílovými kroky

nebe ohňostroj oslava, mílovými kroky, přání k novému rokuMílovými kroky, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, dětské, text, pro sportovkyni a sportovkyni

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, bratra, tátu, dvojčata, junáky, skauty, horolezce, učitele, dospělé, vedoucího, spolužáky a spolužačky, vnuky, nejlepší kamarádku, snachu, havíře, tchána, prababičku, švagra, sousedy, řidiče, přítelkyni, cyklisty, miláčka, otce, letce, partnerku, muzikanta, účetní, tchyni, bratrance nebo pro slečnu.


Klíčová slova: dětské, text, narozeniny, přáníčko, ecards, K novému roku, nejhezčí, mms, humorné, elektronické, Mílovými kroky, obrázky, básnička, přání, pohlednice, ke stažení, oslava, zdarma, tátu, sms, gratulace, narozeninové, K novému roku, online, přáníčka, 2024, verše


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů