Textová přání k novému roku
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Text gratulace Mílovými kroky je v sekci Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Gratulace Porcelánová svatba. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Mílovými kroky? Potom se o text podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Silvestr 31.12., K novému roku, ke stažení, pro manžela a manžela

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, mámu, učitelky, švagra, seniory, havíře, tchyni, malé děti, dědečka, junáky, holčičky, sportovce, basketbalisty, turisty, profesorky, pradědu, myslivce, fotbalisty, slečny, syna, strýčka, důchodce, sestru, ségru, kámošky, muže, bratrance, strýce, učitele, partnerku nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: K novému roku, ke stažení, narozeniny, texty, přáníčka, gratulace, zdarma, sms, veršované, básnička, mms, narozeninové, přáníčko, 2021, pohlednice, verše, obrázky, K novému roku, přání, 2021, Mílovými kroky, dětské, oslava, elektronické, k narozeninám, blahopřání


Dnešní den (20. leden 2021) slaví svůj svátek Sebastián, Ilona a Fabian, zítra (21. leden 2021) oslavuje jmeniny Běla a Bianka, pozítří (22. leden 2021) má svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, 23. leden 2021 bude mít svátek Zdeněk a Raimund. 24. leden 2021 bude slavit Milena, Amanda a Timotej.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Přání k svátku pro Tomáše

Blahopřání pro Hynka

Přání k narozeninám pro babičku

Vyznání lásky pomocí SMS

Online hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů