Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Přáníčko Mílovými kroky je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Blahopřání pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Mílovými kroky s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, přání, nejhezčí, pro faráře a faráře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro faráře, pravnoučata, slečnu, tatínka, milenku, spolužáky a spolužačky, kluky, přítele, zaměstnance, golfisty, šéfovou, tchána, vojáky, myslivce, kustody, malé děti, geokeškaře, partnera, fotbalisty, strýčka, partnerku, sportovce, manžela, kámošky, kamarádku, holčičky, vedoucí, dceru, chlapa, vnuka nebo pro seniory.


Klíčová slova: přání, nejhezčí, humorné, gratulace, ke stažení, dětské, verše, K novému roku, přáníčka, Mílovými kroky, zdarma, pohlednice, texty, text, K novému roku, ecards, veršované, básnička, 2023, obrázky, originální, narozeniny, oslava, elektronické, gif, přáníčko


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů