Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
20 let - přání k výročí svatby

20 let spolu, 20 let jedné velké lásky.
Srdečně Vám blahopřejeme k porcelánové svatbě.


Text gratulace 20 let je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tatínka. Podívejte se též na Texty přání K narozeninám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání vajíčko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem 20 let? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

20 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

20 let, přání k výročí svatby, Kytice, <strong>20 let</strong>, pohlednice, pro zeťáka a zeťáka

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, účetní, paní učitelku, havíře, zaměstnance, pravnoučata, šéfovou, myslivce, strejdu, tenistky, kamarádku, slečnu, švagra, neteř, ženu, tatínka, sestřenici, kámošky, bratra, vnučku, sousedy, nadřízené, synovce, profesory, nejlepšího kamaráda, ségru, dědu, sestru, šéfku, muzikanta nebo pro kustody.


Klíčová slova: 20 let, pohlednice, online, přání, text, 2023, k narozeninám, texty, přáníčko, oslava, 20 let, elektronické, veršované, básnička, gif, K výročí svatby, humorné, animované, paní učitelku, obrázky, narozeninové, 2023, sms, ecards, zdarma, gratulace, animace


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů