Textová přání k výročí svatby
Ostatní
20 let - přání k výročí svatby

20 let spolu, 20 let jedné velké lásky.
Srdečně Vám blahopřejeme k porcelánové svatbě.


Přáníčko 20 let se nachází v sekci Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tatínka. Podívejte se též na Přání Veselé Vánoce. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka 20 let s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

20 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

20 let, přání k výročí svatby, Tulipány, mms, <strong>2020</strong>, pro spolupracovníky a spolupracovníky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolupracovníky, sousedy, rybáře, kluky, seniory, ségru, děti, fotbalisty, chlapa, mámu, spolužáky a spolužačky, švagra, milence, podřízené, slečny, golfisty, chlapce, muže, manželku, partnerku, skauty, přítelkyni, učitelky, profesory, malé děti, ředitele, vnoučata, manžela, trenéry, sourozence nebo pro dospělé.


Klíčová slova: mms, 2020, blahopřání, K výročí svatby, ke stažení, zdarma, básnička, přáníčko, narozeniny, 20 let, dětské, obrázky, 2020, narozeninové, pohlednice, texty, elektronické, přáníčka, k narozeninám, K výročí svatby, text, přání, sms, vtipné, gratulace, veršované


Dnešní den (7. červen 2020) slaví svůj svátek Iveta, Yveta, Slavoj, Slavibor a Slaviboj, zítra (8. červen 2020) oslavuje jmeniny Medard a Pěva, pozítří (9. červen 2020) má svátek Stanislava a Anabela, 10. červen 2020 bude mít svátek Gita a Margita. 11. červen 2020 bude slavit Bruno a Barnabáš.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Jiřina

Přání k svátku pro Lucku

Textová blahopřání k narozeninám

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc pro holku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů