prani.luksoft.cz
Ostatní
20 let - přání k výročí svatby

20 let spolu, 20 let jedné velké lásky.
Srdečně Vám blahopřejeme k porcelánové svatbě.


Blahopřání 20 let je v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tatínka. Podívejte se též na Přáníčko k narození dítěte. Mohlo by vás také zajímat Přání lásce mojí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem 20 let s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

20 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

20 let, přání k výročí svatby, Kytičky, originální, 2023, pro tenistky a tenistky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, děvčátko, seniory, kamioňáka, zetě, vinaře, prababičku, šéfovou, šéfa, babičku, muzikanta, horolezce, kytaristu, holčičky, tátu, švagrovou, vojáka, včelaře, mámu, manžela, trenéry, nadřízeného, profesorky, dívky, teenagery, slečnu, nejlepší kamarádku, kněze, tenisty, strýce nebo pro hudebníky.


Klíčová slova: originální, 2023, K výročí svatby, oslava, elektronické, ecards, 20 let, 20 let, veršované, gif, texty, zdarma, přáníčka, 2023, přáníčko, vtipné, animované, gratulace, seniory, obrázky, animace, narozeninové, k narozeninám, dětské, nejhezčí, básnička, blahopřání


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 27. březen 2023 bude slavit Dita a Malvína.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů