Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
20 let - přání k výročí svatby

20 let spolu, 20 let jedné velké lásky.
Srdečně Vám blahopřejeme k porcelánové svatbě.


Text 20 let patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tatínka. Podívejte se též na Gratulace k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný 20 let můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

20 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

20 let, přání k výročí svatby, Tulipány, animace, mms, pro chlapy a chlapy

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapy, maminku, otužilce, prarodiče, chlapa, učitele, profesorky, kluky, turisty, skauty, kolegy, zaměstnance, sousedy, šéfovou, cyklisty, sportovkyni, bráchu, vnučky, nejlepšího kamaráda, geokeškaře, děti, přátele, havíře, zetě, puberťáka, strýce, otce, bratra, kamarády, prababičku nebo pro spolužáky a spolužačky.


Klíčová slova: animace, mms, 2022, humorné, pohlednice, narozeniny, k narozeninám, veršované, 2022, originální, oslava, nejhezčí, verše, 20 let, zdarma, online, přáníčka, 20 let, ecards, básnička, přáníčko, gratulace, elektronické, vtipné, přání, blahopřání


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů