Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní




20 let - přání k výročí svatby

20 let spolu, 20 let jedné velké lásky.
Srdečně Vám blahopřejeme k porcelánové svatbě.


Text gratulace 20 let je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tatínka. Podívejte se též na Textové přáníčko 25 let. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Františka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem 20 let sdíleli s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

20 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

20 let, přání k výročí svatby, Květiny, narozeninové, k narozeninám, pro profesory a profesory

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, zahrádkáře, muže, děti, dědu, neteř, tenisty, kamarády, děvčátko, strýčka, golfisty, lékaře, tetu, skauty, faráře, prababičku, cestovatele, dětičky, nadřízeného, účetní, sestřenici, chlapa, kámošky, sportovkyni, slečnu, dívku, lesníka, vnučku, snachu, učitelky nebo pro trenéry.


Klíčová slova: narozeninové, k narozeninám, dětské, gratulace, přáníčka, humorné, animované, mms, vtipné, gif, 2024, 20 let, 20 let, 2024, verše, originální, ke stažení, online, muže, pohlednice, K výročí svatby, nejhezčí, obrázky, oslava, básnička, ecards, přáníčko


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů