Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
20 let - přání k výročí svatby

20 let spolu, 20 let jedné velké lásky.
Srdečně Vám blahopřejeme k porcelánové svatbě.


Přáníčko 20 let patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tatínka. Podívejte se též na Přání moje drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem 20 let s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

20 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko 20 let

prsten k výročí svatby, 20 let, přání k výročí svatby20 let, přání k výročí svatby, Tulipány, přání, nejhezčí, pro nadřízeného a nadřízeného

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, bafunáře, bráchu, myslivce, šéfovou, seniory, kámošky, tenistky, spolupracovníky, dívku, rodiče, rybáře, tchána, spolužáky a spolužačky, manželku, tátu, mámu, dvojčata, kluky, faráře, prarodiče, ředitele, švagrovou, vedoucí, bráchu, horolezce, přítelkyni, cestovatele, bratrance, strýčka nebo pro basketbalisty.


Klíčová slova: přání, nejhezčí, 20 let, ecards, sms, obrázky, humorné, K výročí svatby, ke stažení, dětské, mms, narozeniny, narozeninové, veršované, text, 2024, přáníčka, elektronické, bráchu, přáníčko, gratulace, animované, animace, originální, online, básnička, gif


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů