Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tetu - přání k narozeninám

Hodně štěstí, zdraví, teta,
po problémech ať je veta,
ať život jako ze sna máš,
stále si jen užíváš.
Přeji krásné narozeniny


Text gratulace Pro tetu patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pohodička v novém roce. Podívejte se též na Blahopřání Není svatba jako svatba. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Milý taťko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro tetu s vašimi sledujícími na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tetu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro tetu

babiččina oslava, pro tetu, přání k narozeninámPro tetu, přání k narozeninám, Růžička, narozeniny, <strong>Pro tetu</strong>, pro vinaře a vinaře

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vinaře, vedoucí, dědečka, rybáře, nejlepší kamarádku, učitele, tátu, kolegyni, kámoše, junáky, tenistky, lékaře, profesorky, kámošky, dívku, děvčátko, slečny, slečnu, štamgasty, keškaře, maminku, pionýry, strejdu, profesory, kolegu, kamarády, chlapečka, elektrikáře, muže, bratra nebo pro syna.


Klíčová slova: narozeniny, Pro tetu, Pro tetu, vtipné, humorné, přání, k narozeninám, K narozeninám, 2024, přáníčka, mms, obrázky, online, narozeninové, ke stažení, texty, blahopřání, K narozeninám, dědečka, zdarma, gif, animace, nejhezčí, ecards, dětské, text, pohlednice


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů