prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro tetu - přání k narozeninám

Hodně štěstí, zdraví, teta,
po problémech ať je veta,
ať život jako ze sna máš,
stále si jen užíváš.
Přeji krásné narozeniny


Přáníčko Pro tetu je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pohodička v novém roce. Podívejte se též na Blahopřání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Pro tetu můžete sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tetu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro tetu, přání k narozeninám, Květiny, animace, narozeniny, pro tátu a tátu

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, šéfku, strejdu, babičku, kamarádku, pionýry, havíře, přítele, řidiče, učitelky, milence, expartnerky, ředitelku, věřící, chlapa, chlapce, dívky, podřízené, teenagery, holky, tetu, elektrikáře, vojáky, slečny, zahradníka, kamarády, tchána, slečnu, keškaře, kámošky nebo pro ségru.


Klíčová slova: animace, narozeniny, pohlednice, mms, přáníčka, sms, K narozeninám, nejhezčí, přáníčko, Pro tetu, originální, k narozeninám, gif, přání, ecards, blahopřání, narozeninové, básnička, 2022, zdarma, animované, dětské, humorné, 2022, oslava, verše


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Tomáš

Přání k svátku pro Péťu

Přání pro Andreu

Přání pro dědečka

Zamilované SMS na dobré ráno

Vysvědčení

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů