Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tetu - přání k narozeninám

Hodně štěstí, zdraví, teta,
po problémech ať je veta,
ať život jako ze sna máš,
stále si jen užíváš.
Přeji krásné narozeniny


Text Pro tetu je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pohodička v novém roce. Podívejte se též na Blahopřání Napřed kluka, potom děvče. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Milý táto. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Pro tetu? Potom se o text podělte s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tetu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro tetu, přání k narozeninám, Kytice, Pro tetu, zdarma, pro sestřenici a sestřenici

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, vnuky, učitelky, dědečka, pionýry, keškaře, zaměstnance, myslivce, partnerku, geokeškaře, chlapce, přítelkyni, pejskaře, šéfku, šéfovou, tenisty, sourozence, fotbalisty, sportovkyni, synovce, horolezce, kluky, ženu, skauty, motorkáře, holky, golfisty, tenistky, ředitelku, důchodce nebo pro prababičku.


Klíčová slova: Pro tetu, zdarma, přáníčko, ke stažení, online, verše, animace, gif, elektronické, gratulace, blahopřání, K narozeninám, Pro tetu, text, přání, dětské, originální, veršované, vtipné, pohlednice, nejhezčí, k narozeninám, obrázky, 2023, narozeniny, oslava


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů