Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tetu - přání k narozeninám

Hodně štěstí, zdraví, teta,
po problémech ať je veta,
ať život jako ze sna máš,
stále si jen užíváš.
Přeji krásné narozeniny


Text Pro tetu je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pohodička v novém roce. Podívejte se též na Gratulace dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko žhavá novinka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro tetu sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tetu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro tetu, přání k narozeninám, Kytičky, pohlednice, gratulace, pro sourozence a sourozence

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, ředitelku, zaměstnance, holčičku, faráře, profesorky, kamarády, štamgasty, kámoše, dvojčata, lesníka, synovce, hasiče, zeťáka, šéfku, mistra, paní učitelku, rockera, dceru, kuchaře, strýčka, profesory, kolegyni, švagrovou, učitelky, vinaře, tetu, strejdu, sportovce, maminku nebo pro miláčka.


Klíčová slova: pohlednice, gratulace, gif, Pro tetu, 2024, text, zdarma, dětské, elektronické, mms, blahopřání, K narozeninám, k narozeninám, přání, narozeninové, K narozeninám, ke stažení, obrázky, zaměstnance, veršované, sms, humorné, 2024, ecards, animované, texty, oslava


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů