Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tetu - přání k narozeninám

Hodně štěstí, zdraví, teta,
po problémech ať je veta,
ať život jako ze sna máš,
stále si jen užíváš.
Přeji krásné narozeniny


Přáníčko Pro tetu patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pohodička v novém roce. Podívejte se též na Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Přání dovolená začíná. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro tetu? Potom se o text podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tetu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro tetu, přání k narozeninám, Růžička, vtipné, elektronické, pro chlapce a chlapce

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapce, expartnery, řidiče, elektrikáře, kustody, havíře, tenistky, milence, milenku, expartnerky, dívku, maminku, kámoše, holky, ségru, manžela, seniory, pionýry, učitele, sestřenici, vnučky, cyklisty, nadřízené, zahradníka, myslivce, přítelkyni, zeťáka, profesorky, kolegu, rockera nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: vtipné, elektronické, ecards, 2023, Pro tetu, originální, animace, obrázky, verše, mms, narozeninové, dětské, blahopřání, narozeniny, veršované, K narozeninám, sms, K narozeninám, řidiče, gratulace, humorné, nejhezčí, animované, Pro tetu, přáníčka, přáníčko, básnička


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů