Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pohodičku v novém roce - přání k novému roku

Pohodičku v Novém roce,
zapomenout na emoce,
a jak se u sklenky praví,
po celý rok stálé zdraví!


Text gratulace Pohodičku v novém roce se nachází v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Porcelánová svatba. Podívejte se též na Gratulace k jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Pohodičku v novém roce? Potom se o text podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Pohodičku v novém roce, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pohodičku v novém roce, přání k novému roku, Silvestr 31.12., texty, text, pro sportovkyni a sportovkyni

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, hokejisty, kámoše, fotbalisty, turisty, seniory, děvčátko, tenistky, rodiče, vojáka, strejdu, tátu, spolupracovníky, hudebníky, otce, dědu, bráchu, kamarády, švagra, holky, sourozence, lékaře, kolegyni, lesníka, kuchaře, basketbalisty, učitelky, junáky, vnuky, letce nebo pro důchodce.


Klíčová slova: texty, text, animované, K novému roku, humorné, gif, 2024, dětské, oslava, ecards, básnička, zdarma, blahopřání, verše, k narozeninám, obrázky, přáníčka, online, kámoše, 2024, narozeninové, animace, K novému roku, mms, vtipné, elektronické, Pohodičku v novém roce


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů