Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pohodičku v novém roce - přání k novému roku

Pohodičku v Novém roce,
zapomenout na emoce,
a jak se u sklenky praví,
po celý rok stálé zdraví!


Text Pohodičku v novém roce patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Porcelánová svatba. Podívejte se též na Gratulace pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pohodičku v novém roce sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Pohodičku v novém roce, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pohodičku v novém roce, přání k novému roku, Šampaňské, přáníčko, sms, pro holky a holky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, zahradníka, syna, nadřízeného, keškaře, kámoše, přítele, miláčka, dospělé, děvče, seniory, rockera, sportovkyni, bafunáře, důchodce, věřící, chlapce, dívku, tenisty, letce, dědu, holčičku, cestovatele, ženu, nejlepšího kamaráda, dceru, přátele, tchána, tátu, kolegu nebo pro kolegy.


Klíčová slova: přáníčko, sms, humorné, pohlednice, básnička, elektronické, blahopřání, Pohodičku v novém roce, 2022, animace, narozeninové, animované, vtipné, Pohodičku v novém roce, obrázky, verše, ke stažení, online, originální, texty, nejhezčí, veršované, gratulace, 2022, dětské, přáníčka


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů