Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pohodičku v novém roce - přání k novému roku

Pohodičku v Novém roce,
zapomenout na emoce,
a jak se u sklenky praví,
po celý rok stálé zdraví!


Blahopřání Pohodičku v novém roce patří do sekce K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Porcelánová svatba. Podívejte se též na Maličké přání. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pohodičku v novém roce sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Pohodičku v novém roce, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Pohodičku v novém roce, přání k novému roku, Novoroční přípitek, <strong>2023</strong>, animace, pro vnuka a vnuka

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuka, milence, partnerku, věřící, důchodce, dětičky, pradědu, slečny, bratrance, chlapy, chlapa, seniory, manžela, děvče, včelaře, učitelky, bratra, kamarádku, tenisty, rockera, fotbalisty, bafunáře, zetě, chlapečka, snachu, turisty, nejlepšího kamaráda, cestovatele, maminku, puberťáka nebo pro skauty.


Klíčová slova: 2023, animace, blahopřání, přáníčko, oslava, mms, vtipné, k narozeninám, sms, originální, nejhezčí, ke stažení, ecards, elektronické, texty, 2023, Pohodičku v novém roce, pohlednice, partnerku, veršované, K novému roku, dětské, obrázky, online, Pohodičku v novém roce, K novému roku, animované


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů