Textová přání k novému roku
Ostatní
Pohodičku v novém roce - přání k novému roku

Pohodičku v Novém roce,
zapomenout na emoce,
a jak se u sklenky praví,
po celý rok stálé zdraví!


Přáníčko Pohodičku v novém roce se nachází v kategorii Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Porcelánová svatba. Podívejte se též na Gratulace Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Ať Vám v žití kvete láska. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Pohodičku v novém roce můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Pohodičku v novém roce, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pohodičku v novém roce, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, básnička, <strong>Pohodičku v novém roce</strong>, pro tatínka a tatínka

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, holčičky, kolegy, chlapce, expartnery, přátele, dceru, zahrádkáře, sourozence, babičku, ředitele, maminku, kamarády, tetu, podřízené, strýčka, kámoše, slečny, holky, sportovce, basketbalisty, kámošky, pravnoučata, neteř, švagra, dívky, děti, tchána, prababičku, tátu nebo pro bratra.


Klíčová slova: básnička, Pohodičku v novém roce, sms, Pohodičku v novém roce, narozeniny, verše, k narozeninám, K novému roku, oslava, přání, ke stažení, elektronické, blahopřání, mms, 2022, narozeninové, 2022, K novému roku, gratulace, texty, veršované, text, přáníčka, pohlednice, vtipné, dětské


Dnešní den (23. leden 2022) slaví svůj svátek Zdeněk a Raimund, zítra (24. leden 2022) oslavuje jmeniny Milena, Amanda a Timotej, pozítří (25. leden 2022) má svátek Miloš a Miloň, 26. leden 2022 bude mít svátek Zora a Zoran. 27. leden 2022 bude slavit Ingrid a Ingeborg.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jiřina

Přání k svátku pro Lukáše

Blahopřání pro Kubu

Gratulace k narozeninám pro babičku

Vyznej lásku pomocí SMS

Java hry zdarma

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů