Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Porcelánová svatba - přání k výročí svatby

Ten čas tak letí,
ANO řekli jste si před dvaceti lety.
Úspěšný ať je každý Váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Gratulujeme k porcelánové svatbě


Text gratulace Porcelánová svatba je v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání žhavá novinka. Podívejte se též na Blahopřání Věděli jsme to. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Porcelánová svatba s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, Kytičky, narozeninové, verše, pro zeťáka a zeťáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, šéfovou, expartnery, ženy, zahrádkáře, chlapečka, trenéry, kámošky, babičku, maséry, ředitelku, milence, tetu, podřízené, miláčka, řidiče, spolužáky a spolužačky, přátele, kolegu, partnera, kuchaře, muže, otce, rybáře, dceru, golfisty, tátu, synovce, vinaře, mámu nebo pro dědečka.


Klíčová slova: narozeninové, verše, animace, obrázky, veršované, gratulace, přáníčka, online, Porcelánová svatba, mms, zdarma, 2023, sms, Porcelánová svatba, oslava, originální, básnička, přání, přáníčko, K výročí svatby, 2023, dětské, k narozeninám, nejhezčí, ke stažení, pohlednice


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů