Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Porcelánová svatba - přání k výročí svatby

Ten čas tak letí,
ANO řekli jste si před dvaceti lety.
Úspěšný ať je každý Váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Gratulujeme k porcelánové svatbě


Text gratulace Porcelánová svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání žhavá novinka. Podívejte se též na Přáníčko pro Ježíška. Mohlo by vás také zajímat Přání k cínové svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Porcelánová svatba? Potom se o text podělte s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, Růže, pohlednice, ecards, pro kámošky a kámošky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámošky, mistra, kluky, tchána, vedoucího, sestřenici, maséry, rybáře, nejlepší kamarádku, ředitelku, přátele, tetu, přítelkyni, horolezce, expartnery, pionýry, účetní, kolegu, strýce, keškaře, rodiče, otce, děti, seniory, myslivce, mámu, děvče, tchyni, chlapa, včelaře nebo pro vodáka.


Klíčová slova: pohlednice, ecards, gif, blahopřání, přáníčka, dětské, narozeniny, 2023, vtipné, humorné, text, 2023, verše, zdarma, nejhezčí, přáníčko, veršované, texty, kluky, originální, Porcelánová svatba, online, obrázky, animace, mms, K výročí svatby, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů