Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Porcelánová svatba - přání k výročí svatby

Ten čas tak letí,
ANO řekli jste si před dvaceti lety.
Úspěšný ať je každý Váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Gratulujeme k porcelánové svatbě


Přáníčko Porcelánová svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání žhavá novinka. Podívejte se též na Blahopřání Vše nejlepší. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Chci být s Tebou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento text (Porcelánová svatba) můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko porcelánová svatba

dort výročí šedesát, porcelánová svatba, přání k výročí svatbyPorcelánová svatba, přání k výročí svatby, Růže, mms, blahopřání, pro pradědu a pradědu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pradědu, nejlepší kamarádku, kněze, řidiče, syna, slečnu, ženu, bratrance, dívku, teenagery, tátu, nadřízené, kámošky, milenku, holky, spolupracovníky, chlapečka, šéfovou, vodáka, kamarády, expartnerky, dědu, pejskaře, šéfa, prarodiče, myslivce, manžela, děti, tetu, bráchu nebo pro kámoše.


Klíčová slova: mms, blahopřání, humorné, básnička, originální, dětské, vtipné, zdarma, verše, 2024, elektronické, pohlednice, oslava, animované, přáníčka, narozeninové, 2024, k narozeninám, kněze, K výročí svatby, narozeniny, texty, přáníčko, ecards, online, Porcelánová svatba, Porcelánová svatba


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů