prani.luksoft.cz
Ostatní
Porcelánová svatba - přání k výročí svatby

Ten čas tak letí,
ANO řekli jste si před dvaceti lety.
Úspěšný ať je každý Váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Gratulujeme k porcelánové svatbě


Text gratulace Porcelánová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání žhavá novinka. Podívejte se též na Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání dvacet roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Porcelánová svatba sdíleli s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, Kytice, narozeniny, přání, pro kolegy a kolegy

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegy, šéfku, basketbalisty, tchyni, horolezce, štamgasty, děti, chlapy, strejdu, rockera, prarodiče, přítelkyni, spolupracovníky, manžela, kámoše, důchodce, milenku, miláčka, nadřízeného, sestru, synovce, věřící, vnoučata, partnerku, turisty, kamarádku, muzikanta, vedoucí, holčičky, vnuky nebo pro dědu.


Klíčová slova: narozeniny, přání, 2022, k narozeninám, dětské, humorné, sms, veršované, Porcelánová svatba, zdarma, gratulace, ke stažení, básnička, oslava, text, online, obrázky, pohlednice, animované, přáníčko, gif, 2022, nejhezčí, animace, K výročí svatby, přáníčka


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Zdeňka

Přání k svátku pro Hanu

Přání pro Honzu

Přání ke čtyřicetinám

Stýskací sms

SMSky na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů