Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Porcelánová svatba - přání k výročí svatby

Ten čas tak letí,
ANO řekli jste si před dvaceti lety.
Úspěšný ať je každý Váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Gratulujeme k porcelánové svatbě


Text gratulace Porcelánová svatba patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání žhavá novinka. Podívejte se též na Blahopřání Žhavá novinka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro tatínka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Porcelánová svatba? Potom se o text podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Porcelánová svatba, přání k výročí svatby, Růžička, humorné, animace, pro bafunáře a bafunáře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, manželku, basketbalisty, holčičku, puberťáka, letce, dědečka, ženy, děti, vojáky, muzikanta, přátele, zetě, strýce, manžela, sestru, důchodce, chlapce, švagra, chlapa, chlapy, zahrádkáře, tetu, prababičku, spolužáky a spolužačky, golfisty, horolezce, partnera, zaměstnance, otce nebo pro sourozence.


Klíčová slova: humorné, animace, vtipné, Porcelánová svatba, zdarma, přání, originální, ke stažení, ecards, veršované, sms, texty, 2024, text, nejhezčí, K výročí svatby, přáníčko, mms, basketbalisty, k narozeninám, narozeniny, K výročí svatby, dětské, oslava, Porcelánová svatba, animované, přáníčka


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů