Textová přání k MDŽ
Ostatní
Chci být s Tebou - přání k MDŽ

Chci s tebou být jen
na dnešní Den žen.
Miluju tě, strašně moc.
Posílám pusu :-*


Blahopřání Chci být s Tebou je v kategorii Gratulace k MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k MDŽ. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Chci být s Tebou s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, Růže, narozeniny, přání, pro golfisty a golfisty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, rybáře, učitele, nadřízené, prababičku, syna, milenku, manželku, chlapce, tetu, myslivce, pradědu, otce, ženy, spolupracovníky, děti, holčičky, babičku, vedoucího, horolezce, milence, strýčka, spolužáky a spolužačky, rodiče, tatínka, profesory, pravnoučata, švagra, učitelky, vnuky nebo pro kamarády.


Klíčová slova: narozeniny, přání, narozeninové, texty, ke stažení, přáníčko, přáníčka, Chci být s Tebou, blahopřání, k narozeninám, text, 2020, 2020, zdarma, básnička, elektronické, Chci být s Tebou, mms, verše, K MDŽ, gratulace, vtipné, sms, obrázky, K MDŽ, veršované


Dnešní den (27. listopad 2020) slaví svůj svátek Xenie a Oxana, zítra (28. listopad 2020) oslavuje jmeniny René a Tristan, pozítří (29. listopad 2020) má svátek Zina a Zinajda, 30. listopad 2020 bude mít svátek Ondřej a Ondřejka. 1. prosinec 2020 bude slavit Iva a Edmund.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ladislav

Narozeninové přání dětem

Blahopřání pro Andreu

SMS přání k narozeninám

Zamilované SMS pro miláčka

Free wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů