Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Chci být s Tebou - přání k MDŽ

Chci s tebou být jen
na dnešní Den žen.
Miluju tě, strašně moc.
Posílám pusu :-*


Blahopřání Chci být s Tebou je v sekci K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí. Podívejte se též na Blahopřání 25 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání, valentýnky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Chci být s Tebou s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

SMS textová gratulace k MDŽ, přáníčko chci být s Tebou

MDŽ žena, chci být s Tebou, přání k MDŽChci být s Tebou, přání k MDŽ, Kytičky, oslava, přání, pro golfisty a golfisty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, ženu, zahrádkáře, keškaře, basketbalisty, ředitelku, chlapy, muže, sportovce, manžela, kamarádku, sousedy, hokejisty, fotbalisty, faráře, hasiče, mistra, sestřenici, kuchaře, expartnerky, babičku, dědu, včelaře, nejlepšího kamaráda, účetní, cyklisty, vnoučata, rockera, tchyni, dětičky nebo pro rybáře.


Klíčová slova: oslava, přání, animované, pohlednice, Chci být s Tebou, humorné, blahopřání, narozeninové, gif, sms, přáníčko, zdarma, ke stažení, přáníčka, animace, 2024, vtipné, elektronické, zahrádkáře, obrázky, verše, text, ecards, k narozeninám, mms, gratulace, online


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů