Textová přání k MDŽ
Ostatní
Chci být s Tebou - přání k MDŽ

Chci s tebou být jen
na dnešní Den žen.
Miluju tě, strašně moc.
Posílám pusu :-*


Přáníčko Chci být s Tebou patří do sekce Přání k MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí. Podívejte se též na Přání když se něco nepovede. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Chci být s Tebou? Pak se o něj podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, Růžička, blahopřání, dětské, pro tchyni a tchyni

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, dceru, tatínka, přítele, slečny, maséry, přítelkyni, holčičky, mámu, malé děti, zahrádkáře, sousedy, fotbalisty, sestřenici, šéfa, seniory, babičku, spolužáky a spolužačky, kluky, sportovce, milence, kámošky, profesory, pionýry, švagrovou, prarodiče, partnera, bafunáře, štamgasty, dívky nebo pro junáky.


Klíčová slova: blahopřání, dětské, mms, text, přání, přáníčko, pohlednice, Chci být s Tebou, oslava, přáníčka, gratulace, Chci být s Tebou, 2021, narozeniny, K MDŽ, obrázky, ke stažení, narozeninové, 2021, verše, sms, vtipné, elektronické, zdarma, veršované, k narozeninám


Dnešní den (27. únor 2021) slaví svůj svátek Alexandr a Alexander, zítra (28. únor 2021) oslavuje jmeniny Lumír a Kira, pozítří (1. březen 2021) má svátek Bedřich a Bedřiška, 2. březen 2021 bude mít svátek Anežka, Ágnes a Inéz. 3. březen 2021 bude slavit Kamil a Vladivoj.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ladislav

Narozeninové přání dětem

Blahopřání pro Andreu

SMS přání k narozeninám

Zamilované SMS pro miláčka

Free wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů