Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Chci být s Tebou - přání k MDŽ

Chci s tebou být jen
na dnešní Den žen.
Miluju tě, strašně moc.
Posílám pusu :-*


Přáníčko Chci být s Tebou patří do kategorie K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí. Podívejte se též na Gratulace Jak čas letí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Lásce mojí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Chci být s Tebou) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, Růžička, text, ecards, pro junáky a junáky

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro junáky, pravnoučata, vedoucí, tetu, milenku, pradědu, ségru, děti, havíře, vnuka, cestovatele, dívku, keškaře, nadřízeného, cyklisty, holčičky, rodiče, maminku, geokeškaře, golfisty, důchodce, expartnerky, štamgasty, synovce, zeťáka, malé děti, bratrance, holky, manžela, nejlepší kamarádku nebo pro prababičku.


Klíčová slova: text, ecards, pohlednice, verše, obrázky, nejhezčí, mms, veršované, básnička, přáníčko, elektronické, online, přáníčka, Chci být s Tebou, narozeninové, vtipné, blahopřání, narozeniny, originální, animované, K MDŽ, texty, zdarma, animace, K MDŽ, přání


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů