Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Chci být s Tebou - přání k MDŽ

Chci s tebou být jen
na dnešní Den žen.
Miluju tě, strašně moc.
Posílám pusu :-*


Blahopřání Chci být s Tebou je v kategorii K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí. Podívejte se též na Gratulace Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Chci být s Tebou) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, Květiny, mms, verše, pro manželku a manželku

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manželku, řidiče, vnučky, kámoše, spolužáky a spolužačky, prarodiče, milenku, dědečka, cyklisty, profesorky, dvojčata, holčičky, cestovatele, děvče, geokeškaře, kustody, chlapečka, rybáře, vedoucího, spolupracovníky, dívky, zeťáka, kuchaře, tetu, bafunáře, miláčka, švagra, strýčka, turisty, švagrovou nebo pro synovce.


Klíčová slova: mms, verše, elektronické, přání, narozeniny, narozeninové, k narozeninám, 2023, online, blahopřání, ke stažení, animace, originální, obrázky, 2023, animované, zdarma, přáníčka, vnučky, básnička, Chci být s Tebou, nejhezčí, K MDŽ, gratulace, humorné, vtipné, oslava


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů