Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Přesně rok - přání k výročí seznámení

Dnes je to přesně rok,
co jsem do Tebe cvok.
Chci, aby sis pořád užívala,
na svět se spokojeně usmívala.
Krásný den!


Přáníčko Přesně rok patří do kategorie K výročí seznámení

Dále vám doporučujeme navštívit Velikonoční přání vajíčko. Podívejte se též na Gratulace ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro každého. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Přesně rok? Pak se o něj podělte s jinými lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení?

Přesně rok, přání k výročí seznámení, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí seznámení) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Přesně rok, přání k výročí seznámení, Růžička, přáníčko, vtipné, pro skauty a skauty

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro skauty, zetě, tátu, basketbalisty, kuchaře, strýčka, účetní, učitelky, švagra, partnera, řidiče, malé děti, turisty, fotbalisty, strýce, maséry, puberťáka, zahradníka, kámoše, miláčka, slečny, golfisty, nadřízené, děti, přítelkyni, děvče, horolezce, cestovatele, dívku, slečnu nebo pro vedoucí.


Klíčová slova: přáníčko, vtipné, originální, text, online, básnička, ke stažení, narozeniny, sms, mms, 2022, pohlednice, k narozeninám, Přesně rok, ecards, verše, gif, přání, narozeninové, veršované, obrázky, oslava, Přesně rok, blahopřání, K výročí seznámení, dětské


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů