Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Přesně rok - přání k výročí seznámení

Dnes je to přesně rok,
co jsem do Tebe cvok.
Chci, aby sis pořád užívala,
na svět se spokojeně usmívala.
Krásný den!


Blahopřání Přesně rok se nachází v kategorii K výročí seznámení

Dále vám doporučujeme navštívit Velikonoční přání vajíčko. Podívejte se též na Přáníčko pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Přání po roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Přesně rok sdíleli se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení?

Přesně rok, přání k výročí seznámení, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí seznámení) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Přesně rok, přání k výročí seznámení, Růže, sms, elektronické, pro synovce a synovce

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro synovce, muzikanta, tenisty, vnučku, kamioňáka, dědečka, profesory, bráchu, strýčka, tetu, prababičku, spolužáky a spolužačky, lesníka, štamgasty, teenagery, fotbalisty, neteř, junáky, nejlepší kamarádku, miláčka, malé děti, babičku, včelaře, kněze, pionýry, kolegu, elektrikáře, strýce, manželku, zahradníka nebo pro šéfku.


Klíčová slova: sms, elektronické, Přesně rok, online, oslava, originální, gif, přání, text, humorné, texty, veršované, 2023, Přesně rok, 2023, přáníčka, přáníčko, ecards, tenisty, animované, animace, blahopřání, k narozeninám, gratulace, narozeniny, K výročí seznámení, básnička


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů