prani.luksoft.cz
Ostatní
Přesně rok - přání k výročí seznámení

Dnes je to přesně rok,
co jsem do Tebe cvok.
Chci, aby sis pořád užívala,
na svět se spokojeně usmívala.
Krásný den!


Text gratulace Přesně rok je v kategorii K výročí seznámení

Dále vám doporučujeme navštívit Velikonoční přání vajíčko. Podívejte se též na Přání pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Hody, hody.... Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Přesně rok? Pak se o něj podělte s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení?

Přesně rok, přání k výročí seznámení, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí seznámení) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Přesně rok, přání k výročí seznámení, Kytice, verše, elektronické, pro expartnery a expartnery

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnery, pionýry, řidiče, geokeškaře, pejskaře, bráchu, puberťáka, sportovkyni, havíře, kámoše, kamarády, zetě, hudebníky, manžela, tátu, lékaře, miláčka, golfisty, hasiče, tetu, cestovatele, basketbalisty, lesníka, vnučky, bratra, expartnerky, kolegu, důchodce, manželku, účetní nebo pro strýčka.


Klíčová slova: verše, elektronické, pohlednice, vtipné, text, mms, texty, 2023, 2023, básnička, ecards, K výročí seznámení, zdarma, Přesně rok, přáníčko, veršované, animace, přání, řidiče, animované, sms, narozeninové, originální, online, k narozeninám, gif, nejhezčí


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 26. březen 2023 bude slavit Emanuel a Emanuela.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů