Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
60 let - přání k jubileu

Šedesátku už tu máš,
neoslavuj hlavně sám.
Jídla, pití ať máš dost,
hudba ať Ti hraje celou noc.
Bav se, směj se, užívej,
dnes je onen správný den.
K tomu dni Ti přeji,
ať Tě chvíle baví.
Samou radost, zdravíčko,
milujeme Tě, dědoušku.
To Ti přeje celá chasa
rodina a přátelé


Přáníčko 60 let se nachází v sekci K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání, valentýnka. Podívejte se též na Blahopřání 20 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný 60 let můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

60 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

60 let, přání k jubileu, Svázaná kytice, originální, vtipné, pro přítelkyni a přítelkyni

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, golfisty, letce, skauty, podřízené, kluky, zahradníka, tchyni, golfistu, tetu, partnera, švagra, vnučky, synovce, ředitelku, ženu, faráře, tatínka, chlapy, expartnery, vnučku, tenisty, kamarádku, maséry, teenagery, trenéry, zetě, malé děti, řidiče, dívku nebo pro švagrovou.


Klíčová slova: originální, vtipné, pohlednice, elektronické, animace, verše, 2023, K jubileu, narozeninové, gif, ke stažení, přáníčko, nejhezčí, dětské, zdarma, K jubileu, veršované, 60 let, letce, animované, online, 60 let, blahopřání, oslava, text, narozeniny, přání


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů