Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
60 let - přání k jubileu

Šedesátku už tu máš,
neoslavuj hlavně sám.
Jídla, pití ať máš dost,
hudba ať Ti hraje celou noc.
Bav se, směj se, užívej,
dnes je onen správný den.
K tomu dni Ti přeji,
ať Tě chvíle baví.
Samou radost, zdravíčko,
milujeme Tě, dědoušku.
To Ti přeje celá chasa
rodina a přátelé


Blahopřání 60 let se nachází v sekci K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání, valentýnka. Podívejte se též na SMS přání Velikonoce. Mohlo by vás také zajímat Přání Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem 60 let s bližními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

60 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 60 let

prsten se safírem, 60 let, přání k jubileu60 let, přání k jubileu, Svázaná kytice, gratulace, ecards, pro slečnu a slečnu

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro slečnu, kolegyni, synovce, rybáře, turisty, manžela, chlapečka, cyklisty, profesory, kámošky, kolegy, rockera, šéfku, trenéry, otužilce, kněze, puberťáka, dívku, včelaře, snachu, vnoučata, přátele, holky, nadřízeného, profesorky, manželku, přítelkyni, bratrance, maminku, chlapa nebo pro skauty.


Klíčová slova: gratulace, ecards, 2024, originální, 60 let, verše, humorné, blahopřání, online, 2024, 60 let, básnička, narozeniny, přání, oslava, zdarma, veršované, nejhezčí, synovce, dětské, animace, narozeninové, elektronické, sms, ke stažení, obrázky, text


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů