Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
60 let - přání k jubileu

Šedesátku už tu máš,
neoslavuj hlavně sám.
Jídla, pití ať máš dost,
hudba ať Ti hraje celou noc.
Bav se, směj se, užívej,
dnes je onen správný den.
K tomu dni Ti přeji,
ať Tě chvíle baví.
Samou radost, zdravíčko,
milujeme Tě, dědoušku.
To Ti přeje celá chasa
rodina a přátelé


Přáníčko 60 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání, valentýnka. Podívejte se též na Blahopřání Publius Vergilius Maro. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Vše nejlepší. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem 60 let? Pak se o něj podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

60 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

60 let, přání k jubileu, Kytice, online, <strong>2023</strong>, pro slečny a slečny

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro slečny, faráře, holčičky, sousedy, profesory, pejskaře, trenéry, strýčka, kustody, zaměstnance, účetní, dívku, zahrádkáře, expartnery, vedoucího, ženy, chlapce, přátele, šéfovou, sestru, spolupracovníky, dědu, kolegy, partnera, spolužáky a spolužačky, horolezce, pradědu, slečnu, ředitele, manželku nebo pro cyklisty.


Klíčová slova: online, 2023, gif, humorné, mms, oslava, gratulace, K jubileu, ke stažení, k narozeninám, dětské, blahopřání, text, elektronické, narozeniny, nejhezčí, vtipné, texty, animované, pohlednice, originální, přáníčka, ecards, K jubileu, verše, veršované


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů