prani.luksoft.cz
Ostatní
60 let - přání k jubileu

Šedesátku už tu máš,
neoslavuj hlavně sám.
Jídla, pití ať máš dost,
hudba ať Ti hraje celou noc.
Bav se, směj se, užívej,
dnes je onen správný den.
K tomu dni Ti přeji,
ať Tě chvíle baví.
Samou radost, zdravíčko,
milujeme Tě, dědoušku.
To Ti přeje celá chasa
rodina a přátelé


Přáníčko 60 let je v sekci K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání, valentýnka. Podívejte se též na Přání, valentýnka. Mohlo by vás také zajímat Přání k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko 60 let sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

60 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

60 let, přání k jubileu, Kytičky, 60 let, animace, pro puberťáka a puberťáka

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro puberťáka, lékaře, učitele, sportovce, neteř, přítele, keškaře, tenistky, profesory, tchána, ženy, zetě, partnera, maséry, vnuka, nejlepší kamarádku, vnučky, podřízené, babičku, myslivce, junáky, pravnoučata, prababičku, otce, holčičky, motorkáře, účetní, tenisty, hokejisty, kluky nebo pro chlapečka.


Klíčová slova: 60 let, animace, narozeninové, přáníčka, sms, vtipné, 60 let, básnička, animované, pohlednice, text, gratulace, oslava, mms, 2022, blahopřání, přáníčko, humorné, veršované, k narozeninám, elektronické, K jubileu, texty, verše, nejhezčí, originální


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Partnerské webySvátek Markéta

Přání k svátku pro Ivanu

Blahopřání pro Hynka

Texty SMS k narozeninám

SMS pro miláčka

Fotky z Hradce Králové

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů