Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
60 let - přání k jubileu

Šedesátku už tu máš,
neoslavuj hlavně sám.
Jídla, pití ať máš dost,
hudba ať Ti hraje celou noc.
Bav se, směj se, užívej,
dnes je onen správný den.
K tomu dni Ti přeji,
ať Tě chvíle baví.
Samou radost, zdravíčko,
milujeme Tě, dědoušku.
To Ti přeje celá chasa
rodina a přátelé


Přáníčko 60 let se nachází v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání, valentýnka. Podívejte se též na Přáníčko pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem 60 let sdíleli s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

60 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 60 let

květiny  jubileu, 60 let, přání k jubileu60 let, přání k jubileu, Růže, ecards, ke stažení, pro dívku a dívku

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívku, sestřenici, vedoucí, bráchu, chlapy, nejlepší kamarádku, slečnu, otce, snachu, kámošky, miláčka, hudebníky, golfistu, manželku, slečny, trenéry, letce, muže, mistra, milence, partnerku, holky, basketbalisty, zahradníka, rockera, sportovce, kolegu, kamioňáka, holčičku, nadřízeného nebo pro partnera.


Klíčová slova: ecards, ke stažení, 2024, zdarma, básnička, přáníčka, veršované, obrázky, gratulace, gif, animované, humorné, dětské, 60 let, originální, k narozeninám, nejhezčí, narozeninové, vedoucí, text, texty, blahopřání, pohlednice, elektronické, verše, mms, vtipné


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů