Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jak ten čas letí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Blahopřání Jak ten čas letí je v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro maminku. Podívejte se též na SMS přání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Posílám Ti kytičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento text (Jak ten čas letí) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Jak ten čas letí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Jak ten čas letí, přání k výročí svatby, Kytičky, přání, text, pro holčičku a holčičku

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičku, šéfa, trenéry, podřízené, hokejisty, sestřenici, malé děti, šéfku, ségru, včelaře, tatínka, rodiče, synovce, cestovatele, děvčátko, sportovkyni, děti, pionýry, lesníka, šéfovou, přítelkyni, seniory, sousedy, slečnu, bratra, nadřízeného, zeťáka, kolegyni, holčičky, zaměstnance nebo pro kluky.


Klíčová slova: přání, text, online, K výročí svatby, nejhezčí, narozeniny, přáníčko, humorné, animace, pohlednice, zdarma, ke stažení, blahopřání, originální, veršované, gratulace, oslava, 2023, trenéry, K výročí svatby, animované, vtipné, verše, básnička, 2023, Jak ten čas letí, k narozeninám


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů