Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jak ten čas letí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Přáníčko Jak ten čas letí patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro maminku. Podívejte se též na Blahopřání Chci být s Tebou. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Firemní k novému roku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento text (Jak ten čas letí) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Jak ten čas letí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Jak ten čas letí, přání k výročí svatby, Růžička, narozeninové, ecards, pro bafunáře a bafunáře

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, tatínka, keškaře, chlapa, děti, rybáře, otce, holky, včelaře, bratrance, vinaře, malé děti, dědu, chlapy, havíře, zahradníka, maminku, zahrádkáře, expartnery, mámu, šéfovou, spolužáky a spolužačky, tenistky, vojáky, tchána, nadřízené, vedoucího, švagrovou, fotbalisty, miláčka nebo pro dědečka.


Klíčová slova: narozeninové, ecards, K výročí svatby, verše, gratulace, narozeniny, mms, dětské, elektronické, vtipné, online, animované, k narozeninám, přání, pohlednice, obrázky, sms, zdarma, ke stažení, blahopřání, nejhezčí, 2022, veršované, přáníčka, texty, animace


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů