Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vše nejlepší k Valentýnu - přání k Valentýnu

Vše nejlepší k Valentýnu,
ať svět nemá žádnou chybu,
vaše láska stále kvete,
společně světem vždycky jdete.


Text gratulace Vše nejlepší k Valentýnu se nachází v kategorii K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 20 let. Podívejte se též na Gratulace Den žen. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Vše nejlepší k Valentýnu můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Vše nejlepší k Valentýnu, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Vše nejlepší k Valentýnu, přání k Valentýnu, Růže, veršované, přání, pro bráchu a bráchu

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, elektrikáře, rodiče, spolužáky a spolužačky, bratrance, bafunáře, děvče, vnuka, vojáka, tátu, seniory, pejskaře, nejlepší kamarádku, vnuky, kamarády, holky, strýčka, myslivce, dívky, havíře, golfistu, geokeškaře, sportovkyni, pradědu, dospělé, lesníka, tatínka, kámošky, paní učitelku, vodáka nebo pro chlapečka.


Klíčová slova: veršované, přání, originální, ecards, blahopřání, gratulace, online, animace, K Valentýnu, k narozeninám, narozeninové, animované, elektronické, narozeniny, Vše nejlepší k Valentýnu, nejhezčí, vtipné, zdarma, rodiče, texty, mms, humorné, verše, gif, sms, 2023, přáníčko


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů