Textová přání k Valentýnu
Ostatní




Vše nejlepší k Valentýnu - přání k Valentýnu

Vše nejlepší k Valentýnu,
ať svět nemá žádnou chybu,
vaše láska stále kvete,
společně světem vždycky jdete.


Text Vše nejlepší k Valentýnu se nachází v sekci Gratulace k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 20 let. Podívejte se též na Blahopřání Každého to jednou čeká. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Vše nejlepší k Valentýnu s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Vše nejlepší k Valentýnu, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Vše nejlepší k Valentýnu, přání k Valentýnu, Květiny, narozeninové, k narozeninám, pro děti a děti

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, maminku, bratrance, přítele, milenku, ségru, mámu, bafunáře, dědečka, holky, myslivce, nadřízené, partnera, tchána, skauty, maséry, profesory, slečny, tatínka, učitelky, pravnoučata, babičku, děti, rybáře, partnerku, rodiče, trenéry, přítelkyni, dceru, pradědu nebo pro spolužáky a spolužačky.


Klíčová slova: narozeninové, k narozeninám, text, narozeniny, zdarma, přáníčka, sms, dětské, básnička, elektronické, pohlednice, přáníčko, Vše nejlepší k Valentýnu, blahopřání, veršované, 2020, vtipné, 2020, obrázky, texty, K Valentýnu, mms, ke stažení, gratulace, oslava, Vše nejlepší k Valentýnu


Dnešní den (25. listopad 2020) slaví svůj svátek Kateřina, Katrin, Katrina a Rina, zítra (26. listopad 2020) oslavuje jmeniny Artur, Kurt, Artuš a Konrád, pozítří (27. listopad 2020) má svátek Xenie a Oxana, 28. listopad 2020 bude mít svátek René a Tristan. 29. listopad 2020 bude slavit Zina a Zinajda.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Svátek Ondřej

Narozeninové přání pro miláčka

Blahopřání pro Davida

Textové SMS k narozeninám

Stýskací sms

Chorvatsko

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů