Textová přání ke svátku
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Přáníčko Pro Františka se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Gratulace pro Františka. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Františka s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro Františka, přání ke svátku, Svázaná kytice, sms, texty, pro tchyni a tchyni

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, štamgasty, mámu, tchána, přátele, slečny, přítele, vnučky, basketbalisty, sousedy, rodiče, horolezce, profesory, kamarády, učitelky, synovce, geokeškaře, partnerku, důchodce, pravnoučata, švagrovou, kolegy, šéfa, bafunáře, maséry, kámošky, nadřízené, rybáře, turisty, trenéry nebo pro vnoučata.


Klíčová slova: sms, texty, oslava, narozeniny, Ke svátku, pohlednice, 2021, přáníčka, text, vtipné, narozeninové, elektronické, ke stažení, zdarma, obrázky, mms, Pro Františka, veršované, blahopřání, Ke svátku, Pro Františka, básnička, verše, dětské, přání, 2021


Dnešní den (27. únor 2021) slaví svůj svátek Alexandr a Alexander, zítra (28. únor 2021) oslavuje jmeniny Lumír a Kira, pozítří (1. březen 2021) má svátek Bedřich a Bedřiška, 2. březen 2021 bude mít svátek Anežka, Ágnes a Inéz. 3. březen 2021 bude slavit Kamil a Vladivoj.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jaroslava

Narozeninové přání pro bratra

Blahopřání pro Zdendu

Blahopřání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů