Textová přání ke svátku
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Text gratulace Pro Františka je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro Františka sdíleli s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro Františka, přání ke svátku, Tulipány, <strong>Pro Františka</strong>, zdarma, pro geokeškaře a geokeškaře

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, dívky, profesorky, tátu, dospělé, basketbalisty, holčičky, partnerku, neteř, milence, hokejisty, slečny, maséry, strýce, kámošky, kustody, tenisty, prababičku, sousedy, manžela, turisty, kolegy, tatínka, tchyni, myslivce, sportovce, partnera, spolupracovníky, chlapce, babičku nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: Pro Františka, zdarma, 2021, Ke svátku, texty, vtipné, přáníčka, Pro Františka, ke stažení, dětské, 2021, básnička, sms, obrázky, přání, přáníčko, mms, text, gratulace, veršované, elektronické, Ke svátku, narozeniny, k narozeninám, verše, narozeninové


Dnešní den (11. květen 2021) slaví svůj svátek Svatava a Svatoslava, zítra (12. květen 2021) oslavuje jmeniny Pankrác a Všeboj, pozítří (13. květen 2021) má svátek Servác a Ofélie, 14. květen 2021 bude mít svátek Bonifác a Dina. 15. květen 2021 bude slavit Žofie, Sofie, Sofia a Harold.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jaroslava

Narozeninové přání pro bratra

Blahopřání pro Zdendu

Blahopřání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů