Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Přáníčko Pro Františka je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Přáníčko malé děcko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k jmeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Františka s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Pro Františka, přání ke svátku, Kytice, blahopřání, mms, pro chlapa a chlapa

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapa, prababičku, syna, milenku, maséry, sestru, golfisty, holky, hudebníky, chlapečka, vnučku, kámošky, pejskaře, učitelky, horolezce, sportovkyni, chlapy, nejlepšího kamaráda, snachu, přítele, bráchu, milence, mistra, děti, hokejisty, kněze, účetní, zeťáka, nadřízené, ředitelku nebo pro letce.


Klíčová slova: blahopřání, mms, přáníčko, originální, zdarma, texty, text, narozeninové, nejhezčí, přáníčka, básnička, obrázky, pohlednice, Ke svátku, Pro Františka, sms, dětské, Pro Františka, syna, 2024, elektronické, animované, k narozeninám, veršované, Ke svátku, online, animace


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů