Textová přání ke svátku
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Text Pro Františka patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Gratulace pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Pro Františka) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro Františka, přání ke svátku, Růže, básnička, gratulace, pro skauty a skauty

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro skauty, tetu, vnuky, štamgasty, maminku, otce, děti, bratrance, kluky, přítele, kustody, myslivce, učitelky, prarodiče, neteř, basketbalisty, syna, milence, slečny, švagrovou, bratra, muže, holky, sourozence, kolegy, partnera, tchyni, kamarády, holčičky, dospělé nebo pro děti.


Klíčová slova: básnička, gratulace, narozeninové, narozeniny, 2021, k narozeninám, Pro Františka, obrázky, přáníčko, pohlednice, přání, dětské, oslava, verše, elektronické, Pro Františka, vtipné, 2021, blahopřání, text, texty, veršované, zdarma, ke stažení, Ke svátku, přáníčka


Dnešní den (25. červenec 2021) slaví svůj svátek Jakub a Timur, zítra (26. červenec 2021) oslavuje jmeniny Anna a Anita, pozítří (27. červenec 2021) má svátek Věroslav a Bertold, 28. červenec 2021 bude mít svátek Viktor, Alina a Inocenc. 29. červenec 2021 bude slavit Marta, Beatrice a Olaf.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jaroslava

Narozeninové přání pro bratra

Blahopřání pro Zdendu

Blahopřání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů