Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Přáníčko Pro Františka patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Gratulace 20 let. Mohlo by vás také zajímat Workoholici a Vánoce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro Františka s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro Františka, přání ke svátku, Růžička, originální, obrázky, pro děvče a děvče

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvče, golfisty, manželku, důchodce, vedoucího, bráchu, spolužáky a spolužačky, sportovce, pravnoučata, holčičku, sourozence, expartnery, basketbalisty, bratrance, přátele, tetu, babičku, bratra, elektrikáře, sestřenici, rybáře, prarodiče, otce, miláčka, šéfovou, švagrovou, holky, maminku, hokejisty, golfisty nebo pro kamarády.


Klíčová slova: originální, obrázky, text, ke stažení, zdarma, gratulace, humorné, básnička, narozeninové, gif, pohlednice, veršované, sms, přání, vtipné, přáníčko, online, Ke svátku, Pro Františka, elektronické, animace, k narozeninám, texty, Ke svátku, dětské, narozeniny


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů