Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Text gratulace Pro Františka se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na SMS přání pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Přání k jmeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro Františka? Potom se o text podělte s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro Františka, přání ke svátku, Růže, k narozeninám, přání, pro sestru a sestru

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestru, strýčka, dívky, sportovkyni, sestřenici, otužilce, holčičky, spolužáky a spolužačky, dospělé, cyklisty, tenisty, rockera, muzikanta, dívku, tátu, účetní, sousedy, slečnu, vodáka, hokejisty, partnerku, kamarádku, expartnery, dětičky, teenagery, motorkáře, horolezce, bráchu, bafunáře, šéfku nebo pro kněze.


Klíčová slova: k narozeninám, přání, pohlednice, zdarma, Ke svátku, texty, básnička, obrázky, narozeninové, oslava, Pro Františka, animované, vtipné, originální, Pro Františka, Ke svátku, animace, verše, dívky, gratulace, ecards, veršované, mms, online, přáníčka, blahopřání, dětské


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů