Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Text Pro Františka je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Pohodička v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro Františka se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko pro Františka

bílý dortík k jmeninám, pro Františka, přání ke svátkuPro Františka, přání ke svátku, Kytice, přáníčko, 2024, pro vnuka a vnuka

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuka, hudebníky, maminku, strýčka, přátele, ředitelku, děvčátko, manžela, golfisty, bafunáře, bratra, expartnery, včelaře, teenagery, švagra, otce, kámošky, kustody, golfisty, sportovkyni, vnuky, letce, myslivce, sestru, muzikanta, děvče, tchána, otužilce, nejlepší kamarádku, rybáře nebo pro trenéry.


Klíčová slova: přáníčko, 2024, animace, dětské, Ke svátku, obrázky, online, oslava, gratulace, nejhezčí, k narozeninám, zdarma, vtipné, blahopřání, humorné, mms, animované, Pro Františka, maminku, texty, přáníčka, narozeniny, 2024, ke stažení, originální, básnička, ecards


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů