Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Blahopřání Pro Františka patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Gratulace velikonoční zajíček. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro každého. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro Františka sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Pro Františka, přání ke svátku, Tulipány, text, humorné, pro dědu a dědu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědu, vojáky, zetě, vedoucího, děvčátko, vinaře, přítelkyni, děti, nejlepší kamarádku, ženu, maminku, rybáře, včelaře, bráchu, sourozence, zahradníka, bráchu, manželku, kustody, mistra, holky, pradědu, švagrovou, věřící, vedoucí, kámošky, synovce, dceru, ředitele, geokeškaře nebo pro skauty.


Klíčová slova: text, humorné, ke stažení, blahopřání, vtipné, verše, Ke svátku, 2023, Pro Františka, animace, gif, gratulace, online, mms, oslava, elektronické, texty, Ke svátku, zetě, přáníčka, 2023, přáníčko, zdarma, originální, pohlednice, sms, narozeninové


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů