Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Text gratulace Pro moji maminku patří do sekce Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Přání pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Přání když se něco nepovede. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Pro moji maminku) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace ke dni matek, přáníčko pro moji maminku

květy pro maminku, pro moji maminku, přání ke dni matekPro moji maminku, přání ke dni matek, Tulipány, animované, ke stažení, pro muže a muže

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, cestovatele, vnučky, kuchaře, slečnu, sourozence, ženy, vinaře, havíře, mistra, nejlepší kamarádku, vedoucího, otce, kamarády, ségru, rockera, profesorky, vojáka, hokejisty, chlapa, zeťáka, přítelkyni, babičku, paní učitelku, chlapy, elektrikáře, dědečka, manželku, přátele, kolegyni nebo pro golfisty.


Klíčová slova: animované, ke stažení, originální, gratulace, gif, básnička, ecards, obrázky, animace, verše, sms, narozeninové, Ke dni matek, text, přáníčka, oslava, humorné, narozeniny, vnučky, Pro moji maminku, blahopřání, k narozeninám, Ke dni matek, mms, elektronické, Pro moji maminku, přáníčko


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů