prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Blahopřání Pro moji maminku je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Přáníčko pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro moji maminku s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Květiny, <strong>Ke dni matek</strong>, oslava, pro vojáky a vojáky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vojáky, geokeškaře, syna, horolezce, strýčka, spolupracovníky, tenisty, skauty, vnoučata, strýce, seniory, nadřízeného, zeťáka, basketbalisty, partnerku, zaměstnance, učitelky, puberťáka, nejlepší kamarádku, malé děti, dívku, přítelkyni, ženy, dívky, slečnu, paní učitelku, bratrance, vojáka, dospělé, hokejisty nebo pro cestovatele.


Klíčová slova: Ke dni matek, oslava, dětské, přáníčko, mms, gif, Pro moji maminku, 2022, přání, humorné, online, k narozeninám, vtipné, narozeninové, nejhezčí, ecards, básnička, zdarma, Ke dni matek, text, sms, verše, pohlednice, 2022, narozeniny, elektronické


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklamní blok


Naše tipyPřání k svátku podle jmen

SMS přání, blahopřání

Narozeninová blahopřání

Narozeninová přání

SMS na odpuštění

Záškolák

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů