Textová přání ke dni matek
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Text Pro moji maminku patří do sekce Přání ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Gratulace 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Pro moji maminku? Pak se o něj podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Tulipány, zdarma, básnička, pro vnoučata a vnoučata

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnoučata, rodiče, přítele, sestru, junáky, zahrádkáře, maséry, šéfa, děti, geokeškaře, dívky, sportovce, basketbalisty, prarodiče, bafunáře, prababičku, vnuky, podřízené, kluky, partnera, přátele, expartnery, strýce, spolužáky a spolužačky, hokejisty, holky, myslivce, manžela, strýčka, mámu nebo pro profesory.


Klíčová slova: zdarma, básnička, 2020, sms, mms, přáníčka, Ke dni matek, vtipné, oslava, texty, verše, k narozeninám, text, elektronické, přání, blahopřání, ke stažení, 2020, narozeniny, přáníčko, pohlednice, dětské, Ke dni matek, veršované, narozeninové, gratulace


Dnešní den (12. srpen 2020) slaví svůj svátek Klára, Jasna a Jasoň, zítra (13. srpen 2020) oslavuje jmeniny Alena, Belinda a Sven, pozítří (14. srpen 2020) má svátek Alan, Eusebius, Eusebia a Smil, 15. srpen 2020 bude mít svátek Hana, Mirela a Jasoň. 16. srpen 2020 bude slavit Jáchym, Abrahám a Roch.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek František

Narozeninové přání pro strýce

Blahopřání pro Tomáše

Přání k narozeninám mamince

Zamilované SMS na dobrou noc

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů