Textová přání ke dni matek
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Text gratulace Pro moji maminku je v kategorii Gratulace ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Přáníčko k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro moji maminku s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Svázaná kytice, přáníčko, přáníčka, pro manžela a manžela

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, ženy, muže, šéfa, turisty, milence, tetu, pravnoučata, maséry, tchána, rodiče, štamgasty, přítelkyni, sestru, expartnerky, holčičky, basketbalisty, bratra, nadřízené, syna, dospělé, vnučky, prababičku, dívky, učitelky, horolezce, tátu, sestřenici, golfisty, důchodce nebo pro neteř.


Klíčová slova: přáníčko, přáníčka, 2021, dětské, k narozeninám, zdarma, přání, text, veršované, blahopřání, Pro moji maminku, obrázky, Pro moji maminku, oslava, ke stažení, 2021, narozeniny, texty, sms, verše, pohlednice, básnička, gratulace, narozeninové, Ke dni matek, mms


Dnešní den (18. květen 2021) slaví svůj svátek Nataša a Timea, zítra (19. květen 2021) oslavuje jmeniny Ivo a Celestýn, pozítří (20. květen 2021) má svátek Zbyšek a Zbyška, 21. květen 2021 bude mít svátek Monika a Mona. 22. květen 2021 bude slavit Emil a Rita.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek František

Narozeninové přání pro strýce

Blahopřání pro Tomáše

Přání k narozeninám mamince

Zamilované SMS na dobrou noc

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů