Textová přání ke dni matek
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Blahopřání Pro moji maminku je v sekci Blahopřání ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Gratulace k narozeninám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro moji maminku s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Kytičky, básnička, oslava, pro muže a muže

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, šéfa, přítele, vnuky, synovce, myslivce, sestru, sousedy, basketbalisty, kámoše, manžela, švagra, trenéry, neteř, nadřízené, tenisty, švagrovou, učitelky, milence, sestřenici, kámošky, holky, golfisty, junáky, tatínka, ženy, expartnerky, ředitele, prarodiče, rybáře nebo pro spolužáky a spolužačky.


Klíčová slova: básnička, oslava, verše, texty, mms, Pro moji maminku, Ke dni matek, pohlednice, Ke dni matek, zdarma, blahopřání, text, přáníčka, 2021, vtipné, obrázky, elektronické, k narozeninám, 2021, přání, gratulace, narozeninové, Pro moji maminku, narozeniny, ke stažení, dětské


Dnešní den (26. říjen 2021) slaví svůj svátek Erik a Erich, zítra (27. říjen 2021) oslavuje jmeniny Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, pozítří (28. říjen 2021) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, 29. říjen 2021 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva. 30. říjen 2021 bude slavit Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek František

Narozeninové přání pro strýce

Blahopřání pro Tomáše

Přání k narozeninám mamince

Zamilované SMS na dobrou noc

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů