Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Text Pro moji maminku se nachází v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Přáníčko 18 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k padesátinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Pro moji maminku můžete sdílet s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Růže, přáníčko, gif, pro mistra a mistra

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mistra, motorkáře, chlapy, myslivce, partnerku, faráře, mámu, učitele, turisty, maminku, skauty, seniory, miláčka, sportovce, kněze, otužilce, švagra, ségru, partnera, vnoučata, syna, cyklisty, rodiče, babičku, bratrance, děvčátko, dvojčata, zahradníka, puberťáka, vnučku nebo pro kolegu.


Klíčová slova: přáníčko, gif, zdarma, Ke dni matek, text, přání, dětské, pohlednice, oslava, gratulace, 2024, blahopřání, ke stažení, originální, Ke dni matek, ecards, k narozeninám, humorné, chlapy, Pro moji maminku, obrázky, básnička, veršované, animované, narozeniny, verše, sms


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů