Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Text Pro moji maminku patří do kategorie Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Gratulace k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Vánoce splněných snů. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro moji maminku sdíleli s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Růžička, elektronické, verše, pro mámu a mámu

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mámu, kamarády, horolezce, motorkáře, rodiče, milenku, dědečka, havíře, keškaře, prababičku, lékaře, bafunáře, ženy, elektrikáře, švagrovou, sportovce, řidiče, milence, kluky, nejlepší kamarádku, strejdu, otce, malé děti, basketbalisty, sourozence, švagra, přátele, partnera, otužilce, tátu nebo pro synovce.


Klíčová slova: elektronické, verše, text, veršované, originální, oslava, Ke dni matek, přáníčko, Ke dni matek, sms, ke stažení, narozeniny, online, 2023, animace, přáníčka, přání, Pro moji maminku, blahopřání, gif, nejhezčí, gratulace, pohlednice, dětské, texty, zdarma


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů