Textová přání ke dni matek
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Text gratulace Pro moji maminku je v kategorii Gratulace ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Přání Jak ten čas letí. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro moji maminku sdíleli s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Růžička, sms, verše, pro prarodiče a prarodiče

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prarodiče, partnera, fotbalisty, šéfa, tchyni, štamgasty, milenku, sestru, přítelkyni, junáky, děti, rodiče, hokejisty, přátele, seniory, kustody, kolegy, učitele, kamarády, expartnery, geokeškaře, strýčka, sourozence, profesory, pradědu, kluky, pravnoučata, mámu, kámošky, synovce nebo pro švagra.


Klíčová slova: sms, verše, dětské, zdarma, narozeniny, text, gratulace, Pro moji maminku, mms, 2022, přáníčka, básnička, Ke dni matek, Pro moji maminku, ke stažení, texty, vtipné, pohlednice, veršované, obrázky, 2022, k narozeninám, přáníčko, přání, narozeninové, blahopřání


Dnešní den (29. květen 2022) slaví svůj svátek Maxmilián, Max a Maxim, zítra (30. květen 2022) oslavuje jmeniny Ferdinand a Elmar, pozítří (31. květen 2022) má svátek Kamila a Petronela, 1. červen 2022 bude mít svátek Laura, Lora, Loreta a Lorna. 2. červen 2022 bude slavit Jarmil a Jaromil.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek František

Narozeninové přání pro strýce

Blahopřání pro Tomáše

Přání k narozeninám mamince

Zamilované SMS na dobrou noc

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů