Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Blahopřání Pro moji maminku je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Blahopřání do cukrárny. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro moji maminku s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Kytice, obrázky, <strong>Ke dni matek</strong>, pro dceru a dceru

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dceru, vnučku, letce, tenistky, bratra, milence, profesory, podřízené, hasiče, sestru, profesorky, tchyni, přítele, šéfovou, rybáře, důchodce, snachu, teenagery, tatínka, slečnu, sportovce, nadřízeného, tenisty, geokeškaře, horolezce, fotbalisty, cyklisty, kamarádku, vnuky, strýčka nebo pro golfistu.


Klíčová slova: obrázky, Ke dni matek, Pro moji maminku, ecards, Pro moji maminku, dětské, vtipné, Ke dni matek, verše, originální, online, text, k narozeninám, ke stažení, elektronické, gratulace, pohlednice, narozeninové, letce, sms, oslava, animace, básnička, gif, veršované, přáníčko, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů