Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Petru - přání k jmeninám

Milá Petro,
ke Tvém dnešnímu svátku,
Ti přejeme na památku,
navštiv všechny festivaly,
užij si zábavu s přáteli,
ať máš úžasnou oslavu,
ochutnej božský dort,
ať teče šampaňské proudem,
co víc Ti máme přát?
Všechno nejlepší, Péťo!


Blahopřání Pro Petru je v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Velikonoce jsou zde. Podívejte se též na Blahopřání milý táta. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k promoci. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Petru se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Petru, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Pro Petru, přání k jmeninám, Květiny, sms, oslava, pro rodiče a rodiče

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rodiče, zetě, pravnoučata, pionýry, ségru, kluky, nejlepšího kamaráda, skauty, děvčátko, zeťáka, podřízené, bratra, paní učitelku, fotbalisty, lesníka, prarodiče, štamgasty, učitele, miláčka, otužilce, pejskaře, bráchu, vnučku, přítele, myslivce, mistra, bratrance, chlapy, včelaře, muže nebo pro tenistky.


Klíčová slova: sms, oslava, ecards, přání, K jmeninám, animace, básnička, přáníčko, 2023, k narozeninám, 2023, elektronické, gratulace, originální, texty, animované, verše, text, pravnoučata, humorné, mms, blahopřání, K jmeninám, gif, veršované, Pro Petru, zdarma


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů