Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Petra - přání k jmeninám

Petře, přejeme ti
peněz jako smetí,
štěstí v každé situaci,
ať tě moc nehoní v práci,
života si užívej,
na sebe nezapomínej.
Hezký svátek přejí...


Text gratulace Pro Petra je v sekci Blahopřání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro moji maminku. Podívejte se též na Gratulace odchod do důchodu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Pro Petra? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Petra, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro Petra, přání k jmeninám, Růže, přáníčka, básnička, pro štamgasty a štamgasty

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro štamgasty, rybáře, prarodiče, nadřízené, chlapa, ségru, kolegy, sestru, děti, trenéry, přátele, profesory, golfisty, junáky, kamarády, partnera, kámošky, fotbalisty, turisty, sportovce, dívky, muže, pravnoučata, prababičku, dceru, horolezce, holčičky, neteř, milenku, ženy nebo pro manželku.


Klíčová slova: přáníčka, básnička, blahopřání, verše, texty, K jmeninám, dětské, přáníčko, veršované, elektronické, text, gratulace, k narozeninám, přání, ke stažení, pohlednice, Pro Petra, sms, 2022, oslava, mms, vtipné, K jmeninám, obrázky, narozeninové, Pro Petra


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Lukáš

Narozeninové přání pro babičku

Blahopřání pro Terku

Nejlepší tatínek

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů