Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Petra - přání k jmeninám

Petře, přejeme ti
peněz jako smetí,
štěstí v každé situaci,
ať tě moc nehoní v práci,
života si užívej,
na sebe nezapomínej.
Hezký svátek přejí...


Text gratulace Pro Petra je v kategorii Přání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro moji maminku. Podívejte se též na Přáníčko pro dítě. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Pro Petra) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Petra, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro Petra, přání k jmeninám, Kytice, K jmeninám, přáníčka, pro kámoše a kámoše

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, muže, sportovce, turisty, manžela, pionýry, syna, pravnoučata, ženy, přítele, horolezce, seniory, fotbalisty, geokeškaře, junáky, expartnerky, neteř, kustody, děti, učitele, rodiče, strýce, holky, zahrádkáře, profesory, golfisty, maminku, švagra, tetu, prarodiče nebo pro švagrovou.


Klíčová slova: K jmeninám, přáníčka, K jmeninám, veršované, k narozeninám, obrázky, 2021, Pro Petra, přáníčko, zdarma, blahopřání, ke stažení, vtipné, oslava, verše, narozeniny, narozeninové, sms, 2021, elektronické, Pro Petra, básnička, text, dětské, mms, gratulace


Dnešní den (5. prosinec 2021) slaví svůj svátek Jitka, Liana a Abigail, zítra (6. prosinec 2021) oslavuje jmeniny Mikuláš, Nikolas a Nikita, pozítří (7. prosinec 2021) má svátek Ambrož a Benjamín, 8. prosinec 2021 bude mít svátek Květoslava a Květomila. 9. prosinec 2021 bude slavit Vratislav a Vratislava.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Lukáš

Narozeninové přání pro babičku

Blahopřání pro Terku

Nejlepší tatínek

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů