Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Františka - přání k jmeninám

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Přáníčko Pro Františka se nachází v sekci Gratulace k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Přáníčko pro Evu. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro Františka sdíleli s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Františka, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro Františka, přání k jmeninám, Tulipány, narozeninové, oslava, pro švagra a švagra

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagra, štamgasty, tátu, učitelky, profesory, milence, pionýry, kamarády, přítele, rybáře, otce, sousedy, přátele, synovce, hokejisty, geokeškaře, rodiče, syna, trenéry, pravnoučata, tenisty, ředitele, sestru, manželku, holčičky, turisty, dědečka, sourozence, seniory, sestřenici nebo pro kolegy.


Klíčová slova: narozeninové, oslava, zdarma, gratulace, vtipné, Pro Františka, ke stažení, dětské, Pro Františka, veršované, obrázky, texty, přáníčka, pohlednice, básnička, blahopřání, elektronické, přání, K jmeninám, 2021, k narozeninám, 2021, mms, sms, text, přáníčko


Dnešní den (5. prosinec 2021) slaví svůj svátek Jitka, Liana a Abigail, zítra (6. prosinec 2021) oslavuje jmeniny Mikuláš, Nikolas a Nikita, pozítří (7. prosinec 2021) má svátek Ambrož a Benjamín, 8. prosinec 2021 bude mít svátek Květoslava a Květomila. 9. prosinec 2021 bude slavit Vratislav a Vratislava.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jaroslava

Narozeninové přání pro bratra

Blahopřání pro Zdendu

Blahopřání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů