Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Františka - přání k jmeninám

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Text Pro Františka patří do sekce Přání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Gratulace k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Pro Františka) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Františka, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro Františka, přání k jmeninám, Kytičky, texty, mms, pro malé děti a malé děti

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, milenku, švagrovou, zahrádkáře, tchyni, havíře, sportovce, bratrance, dívky, milence, tetu, slečny, ženy, manželku, sousedy, holky, sestru, bafunáře, strýce, maminku, rybáře, děti, sourozence, ředitele, učitele, neteř, podřízené, přítele, spolupracovníky, chlapa nebo pro pionýry.


Klíčová slova: texty, mms, přáníčka, ke stažení, přání, dětské, obrázky, zdarma, k narozeninám, 2020, narozeniny, 2020, sms, elektronické, narozeninové, gratulace, oslava, Pro Františka, vtipné, verše, přáníčko, K jmeninám, blahopřání, Pro Františka, veršované, pohlednice


Dnešní den (9. červenec 2020) slaví svůj svátek Drahoslava a Drahuše, zítra (10. červenec 2020) oslavuje jmeniny Libuše, Amálie a Amélie, pozítří (11. červenec 2020) má svátek Olga a Helga, 12. červenec 2020 bude mít svátek Bořek a Bořislav. 13. červenec 2020 bude slavit Markéta, Megan a Margareta.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jaroslava

Narozeninové přání pro bratra

Blahopřání pro Zdendu

Blahopřání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů