Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Františka - přání k jmeninám

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Blahopřání Pro Františka se nachází v sekci K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Přáníčko svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro muže. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro Františka sdíleli s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Františka, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Pro Františka, přání k jmeninám, Svázaná kytice, narozeninové, ke stažení, pro pradědu a pradědu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pradědu, junáky, dívky, rybáře, turisty, ředitele, hudebníky, profesorky, kámošky, řidiče, cyklisty, spolupracovníky, děvčátko, šéfa, dvojčata, myslivce, malé děti, holčičky, muže, mistra, motorkáře, kamioňáka, manžela, vodáka, vnuky, seniory, hasiče, rodiče, vinaře, milence nebo pro chlapa.


Klíčová slova: narozeninové, ke stažení, 2023, animace, online, básnička, ecards, K jmeninám, obrázky, k narozeninám, narozeniny, gif, Pro Františka, Pro Františka, text, pohlednice, nejhezčí, sms, dívky, zdarma, přáníčko, dětské, verše, originální, přání, blahopřání, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů