Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vše nejlepší - přání k jmeninám

Vše nejlepší k Tvému svátku,
hodně lásky, štěstí, klidu a pohody přeje...


Text Vše nejlepší je v sekci K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí svatby. Podívejte se též na Gratulace pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 18 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Vše nejlepší sdíleli s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Vše nejlepší, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Vše nejlepší, přání k jmeninám, Kytičky, blahopřání, veršované, pro přátele a přátele

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, učitelky, dceru, lékaře, podřízené, profesory, dospělé, dědu, otce, myslivce, manžela, rockera, vedoucí, holčičky, dívky, kuchaře, zaměstnance, nadřízeného, puberťáka, seniory, malé děti, cyklisty, dědečka, šéfovou, strýčka, elektrikáře, muže, expartnery, horolezce, vodáka nebo pro strejdu.


Klíčová slova: blahopřání, veršované, sms, dětské, Vše nejlepší, K jmeninám, básnička, ke stažení, k narozeninám, gratulace, mms, K jmeninám, zdarma, elektronické, nejhezčí, vtipné, text, gif, dceru, verše, oslava, animované, 2023, originální, ecards, přáníčka, texty


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů