prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro kamaráda - přání k narozeninám

Přeji Ti k narozeninám
zdraví jako trám
a ať nejsi nikdy sám!


Přáníčko Pro kamaráda se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro ženu. Podívejte se též na Přáníčko 25 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro kamaráda sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamaráda, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro kamaráda, přání k narozeninám, Růže, dětské, ke stažení, pro sousedy a sousedy

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sousedy, zeťáka, švagra, motorkáře, rodiče, trenéry, nadřízené, děvče, dceru, šéfovou, holčičku, ségru, kolegyni, vojáka, malé děti, profesory, manželku, kluky, zaměstnance, muzikanta, vnučku, cyklisty, tchána, učitele, faráře, vedoucí, holčičky, horolezce, mámu, štamgasty nebo pro paní učitelku.


Klíčová slova: dětské, ke stažení, vtipné, Pro kamaráda, 2022, humorné, texty, zdarma, verše, gratulace, sms, narozeninové, k narozeninám, K narozeninám, veršované, K narozeninám, oslava, přáníčko, Pro kamaráda, mms, text, elektronické, básnička, originální, přáníčka, animované


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Vyhledávání

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Lukáš

Přání k svátku pro Karla

Přání pro Jindřicha

Blahopřání 20 let

Zamilované SMSky holce

Básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů