Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kamaráda - přání k narozeninám

Přeji Ti k narozeninám
zdraví jako trám
a ať nejsi nikdy sám!


Text Pro kamaráda je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro ženu. Podívejte se též na Blahopřání přesně rok. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Honza. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro kamaráda sdíleli s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamaráda, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro kamaráda

ovocný dort, pro kamaráda, přání k narozeninámPro kamaráda, přání k narozeninám, Květiny, <strong>Pro kamaráda</strong>, humorné, pro sousedy a sousedy

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sousedy, prarodiče, štamgasty, vnoučata, kámoše, děvče, zeťáka, kustody, golfisty, elektrikáře, rybáře, rodiče, otužilce, sportovce, expartnery, cyklisty, vedoucího, malé děti, tetu, slečnu, vnučky, faráře, bráchu, podřízené, cestovatele, nejlepší kamarádku, syna, profesory, kamioňáka, chlapce nebo pro lékaře.


Klíčová slova: Pro kamaráda, humorné, narozeniny, dětské, texty, 2024, básnička, K narozeninám, elektronické, verše, přáníčko, sms, 2024, ecards, nejhezčí, animované, gratulace, Pro kamaráda, štamgasty, narozeninové, zdarma, vtipné, obrázky, gif, ke stažení, blahopřání, přání


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů