Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kamaráda - přání k narozeninám

Přeji Ti k narozeninám
zdraví jako trám
a ať nejsi nikdy sám!


Přáníčko Pro kamaráda je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro ženu. Podívejte se též na Elektronická valentýnská přání. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 15 roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Pro kamaráda můžete sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamaráda, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro kamaráda, přání k narozeninám, Květiny, humorné, 2023, pro zahrádkáře a zahrádkáře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahrádkáře, profesorky, slečnu, tenisty, chlapečka, švagra, rybáře, expartnerky, ředitelku, slečny, vnoučata, rodiče, dětičky, golfisty, šéfa, turisty, golfisty, golfistu, účetní, hudebníky, manželku, štamgasty, nejlepšího kamaráda, šéfku, motorkáře, spolupracovníky, milenku, dědečka, pejskaře, expartnery nebo pro otce.


Klíčová slova: humorné, 2023, ke stažení, text, dětské, vtipné, nejhezčí, gif, online, k narozeninám, sms, verše, narozeniny, animované, Pro kamaráda, gratulace, přáníčko, mms, slečnu, texty, ecards, K narozeninám, blahopřání, elektronické, básnička, přáníčka, narozeninové


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů