Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kamaráda - přání k narozeninám

Přeji Ti k narozeninám
zdraví jako trám
a ať nejsi nikdy sám!


Text Pro kamaráda je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro ženu. Podívejte se též na Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace milá maminko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Pro kamaráda? Pak se o něj podělte s ostatními prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamaráda, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro kamaráda, přání k narozeninám, Kytice, dětské, ecards, pro strejdu a strejdu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strejdu, sestru, sourozence, kuchaře, bratrance, šéfa, dívku, kolegy, přítele, teenagery, seniory, dceru, slečny, expartnerky, turisty, věřící, přátele, pradědu, chlapce, dospělé, kolegu, golfistu, faráře, rodiče, pionýry, štamgasty, tátu, elektrikáře, golfisty, včelaře nebo pro sousedy.


Klíčová slova: dětské, ecards, mms, humorné, k narozeninám, pohlednice, veršované, oslava, animace, texty, vtipné, sms, přáníčka, Pro kamaráda, animované, přáníčko, verše, přání, originální, online, K narozeninám, K narozeninám, 2023, ke stažení, text, obrázky


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů