prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro Petra - přání ke svátku

Petře, přejeme ti
peněz jako smetí,
štěstí v každé situaci,
ať tě moc nehoní v práci,
života si užívej,
na sebe nezapomínej.
Hezký svátek přejí...


Text Pro Petra je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro moji maminku. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro dědečka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro Petra sdíleli s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Petra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro Petra, přání ke svátku, Kytice, animované, humorné, pro tchyni a tchyni

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, lékaře, šéfa, kluky, děvčátko, vedoucí, manželku, hokejisty, junáky, bráchu, puberťáka, prarodiče, nejlepšího kamaráda, maséry, strejdu, keškaře, havíře, prababičku, spolupracovníky, milence, bratrance, sportovce, přítelkyni, dětičky, kolegyni, golfisty, tátu, elektrikáře, dceru, synovce nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: animované, humorné, gif, Pro Petra, Ke svátku, mms, ecards, sms, animace, k narozeninám, obrázky, originální, narozeninové, přání, přáníčko, 2023, online, oslava, šéfa, texty, Pro Petra, přáníčka, blahopřání, ke stažení, dětské, pohlednice, verše


Dnešní den (23. březen 2023) slaví svůj svátek Ivona, Yvona a Alfons, zítra (24. březen 2023) oslavuje jmeniny Gabriel a Zbyslav, pozítří (25. březen 2023) má svátek Marián a Mario, 26. březen 2023 bude mít svátek Emanuel a Emanuela. 27. březen 2023 bude slavit Dita a Malvína.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů