Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Petra - přání ke svátku

Petře, přejeme ti
peněz jako smetí,
štěstí v každé situaci,
ať tě moc nehoní v práci,
života si užívej,
na sebe nezapomínej.
Hezký svátek přejí...


Text gratulace Pro Petra se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro moji maminku. Podívejte se též na Gratulace k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko milé mamce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Petra s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Petra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Pro Petra, přání ke svátku, Růže, gif, online, pro kamioňáka a kamioňáka

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, holky, dětičky, prarodiče, tchyni, motorkáře, spolupracovníky, dospělé, učitele, geokeškaře, neteř, keškaře, cestovatele, chlapečka, kolegu, ředitelku, hasiče, dvojčata, vnoučata, řidiče, chlapa, tetu, lesníka, junáky, dědečka, kámošky, golfistu, děvče, tátu, vnuka nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: gif, online, zdarma, verše, k narozeninám, pohlednice, text, ke stažení, 2023, básnička, originální, humorné, veršované, ecards, vtipné, texty, narozeniny, Pro Petra, dětičky, mms, přáníčko, přání, 2023, dětské, elektronické, sms, oslava


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů