Textová přání ke svátku
Ostatní
Pro Petra - přání ke svátku

Petře, přejeme ti
peněz jako smetí,
štěstí v každé situaci,
ať tě moc nehoní v práci,
života si užívej,
na sebe nezapomínej.
Hezký svátek přejí...


Blahopřání Pro Petra je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro moji maminku. Podívejte se též na Gratulace Půjdem spolu do hospody. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Pro Petra) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Petra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro Petra, přání ke svátku, Růže, básnička, narozeninové, pro profesory a profesory

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, šéfa, holčičky, bratrance, kustody, horolezce, tátu, havíře, ředitele, mámu, kámoše, sportovce, dceru, spolužáky a spolužačky, švagra, kamarády, nadřízené, děti, expartnery, manželku, maminku, fotbalisty, muže, kluky, bafunáře, tenisty, tchyni, přítelkyni, rodiče, štamgasty nebo pro holky.


Klíčová slova: básnička, narozeninové, dětské, 2020, text, mms, přáníčko, přáníčka, vtipné, 2020, texty, přání, zdarma, veršované, narozeniny, verše, Ke svátku, pohlednice, Pro Petra, ke stažení, Ke svátku, oslava, gratulace, sms, obrázky, k narozeninám


Dnešní den (8. červenec 2020) slaví svůj svátek Nora, Kilián a Edgar, zítra (9. červenec 2020) oslavuje jmeniny Drahoslava a Drahuše, pozítří (10. červenec 2020) má svátek Libuše, Amálie a Amélie, 11. červenec 2020 bude mít svátek Olga a Helga. 12. červenec 2020 bude slavit Bořek a Bořislav.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Lukáš

Narozeninové přání pro babičku

Blahopřání pro Terku

Nejlepší tatínek

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů