Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro děťátko - přání k jmeninám

Nejkrásnější svátek,
slunečný den plný hrátek,
velkou oslavu plnou dárků
přejeme ti do kočárku.


Přáníčko Pro děťátko se nachází v sekci K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty k výročí svatby. Podívejte se též na Přání mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro tchýni. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Pro děťátko můžete sdílet s bližními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro děťátko, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace k jmeninám, přáníčko pro děťátko

růžový dortík, pro děťátko, přání k jmeninámPro děťátko, přání k jmeninám, Svázaná kytice, verše, animované, pro pradědu a pradědu

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pradědu, spolupracovníky, vinaře, chlapa, otce, fotbalisty, milence, ženy, strejdu, chlapce, rockera, strýčka, junáky, neteř, děvčátko, slečny, vodáka, kámoše, prarodiče, kuchaře, golfisty, horolezce, nadřízeného, tatínka, učitele, tetu, zahradníka, nejlepšího kamaráda, profesorky, tchána nebo pro vojáka.


Klíčová slova: verše, animované, sms, pohlednice, básnička, texty, originální, nejhezčí, obrázky, ecards, Pro děťátko, přáníčka, gratulace, gif, narozeniny, zdarma, oslava, K jmeninám, vinaře, K jmeninám, animace, blahopřání, humorné, vtipné, elektronické, ke stažení, dětské


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů