Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Když se něco nepovede - přání ke dni matek

Když se něco nepovede,
i když zlobím malinko,
máš mě ráda a já Tebe,
moje zlatá maminko.
Vše nejlepší ke Dni matek Tvů/Tvá ...


Text gratulace Když se něco nepovede je v sekci Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro dítě. Podívejte se též na Gratulace pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Když se něco nepovede? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Když se něco nepovede, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Když se něco nepovede, přání ke dni matek, Kytičky, blahopřání, přáníčka, pro dědečka a dědečka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědečka, kustody, maminku, rybáře, skauty, myslivce, spolupracovníky, vnučku, přítele, vnučky, tchyni, havíře, strýčka, milenku, šéfku, profesorky, pradědu, učitele, důchodce, pravnoučata, kolegu, syna, sestřenici, holky, včelaře, vnuky, fotbalisty, profesory, expartnerky, švagra nebo pro slečny.


Klíčová slova: blahopřání, přáníčka, k narozeninám, vtipné, zdarma, originální, Ke dni matek, Ke dni matek, veršované, pohlednice, gratulace, přáníčko, obrázky, narozeniny, básnička, Když se něco nepovede, text, mms, přání, oslava, narozeninové, dětské, ke stažení, Když se něco nepovede, ecards, elektronické


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů