prani.luksoft.cz
Ostatní
Když se něco nepovede - přání ke dni matek

Když se něco nepovede,
i když zlobím malinko,
máš mě ráda a já Tebe,
moje zlatá maminko.
Vše nejlepší ke Dni matek Tvů/Tvá ...


Text gratulace Když se něco nepovede je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro dítě. Podívejte se též na Přáníčko žhavá novinka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko osmnáctiny. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento text (Když se něco nepovede) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Když se něco nepovede, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Když se něco nepovede, přání ke dni matek, Kytice, elektronické, pohlednice, pro holky a holky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, miláčka, golfistu, strýce, milenku, elektrikáře, přítele, profesorky, učitelky, ségru, dědu, havíře, letce, hokejisty, expartnerky, kámošky, manžela, kamarádku, zetě, muzikanta, partnera, nejlepší kamarádku, vedoucího, podřízené, synovce, učitele, šéfku, tenistky, vojáky, vnuky nebo pro chlapce.


Klíčová slova: elektronické, pohlednice, nejhezčí, mms, dětské, veršované, básnička, 2022, texty, oslava, originální, narozeniny, ecards, gratulace, vtipné, humorné, zdarma, Ke dni matek, Když se něco nepovede, Když se něco nepovede, gif, k narozeninám, narozeninové, blahopřání, ke stažení, verše


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklama


DoporučujemeGratulace k svátku

Texty přání, blahopřání

Přání k narozeninám

Narozeniny blahopřání

SMSka na dobrou noc

Pochybné pranostiky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů