Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Když se něco nepovede - přání ke dni matek

Když se něco nepovede,
i když zlobím malinko,
máš mě ráda a já Tebe,
moje zlatá maminko.
Vše nejlepší ke Dni matek Tvů/Tvá ...


Text Když se něco nepovede je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro dítě. Podívejte se též na Přání moje drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Když se něco nepovede sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Když se něco nepovede, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Když se něco nepovede, přání ke dni matek, Květiny, blahopřání, dětské, pro geokeškaře a geokeškaře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, přátele, maminku, tenistky, vnučky, holčičky, účetní, kolegy, zaměstnance, seniory, učitelky, synovce, otce, mámu, vinaře, milenku, bratrance, sousedy, dceru, ségru, tenisty, muže, švagrovou, basketbalisty, přítelkyni, havíře, mistra, děvčátko, kustody, dědečka nebo pro věřící.


Klíčová slova: blahopřání, dětské, vtipné, Když se něco nepovede, verše, přání, text, animované, elektronické, zdarma, online, narozeninové, básnička, ecards, texty, animace, pohlednice, Ke dni matek, maminku, narozeniny, 2023, humorné, obrázky, oslava, 2023, přáníčko, mms


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů