Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Když se něco nepovede - přání ke dni matek

Když se něco nepovede,
i když zlobím malinko,
máš mě ráda a já Tebe,
moje zlatá maminko.
Vše nejlepší ke Dni matek Tvů/Tvá ...


Přáníčko Když se něco nepovede se nachází v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro dítě. Podívejte se též na Přáníčko 20 roků. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k šedesátinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Když se něco nepovede? Potom se o text podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Když se něco nepovede, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace ke dni matek, přáníčko když se něco nepovede

náhrdelník rubín, když se něco nepovede, přání ke dni matekKdyž se něco nepovede, přání ke dni matek, Růže, sms, gif, pro slečny a slečny

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro slečny, holčičky, tchyni, motorkáře, babičku, partnerku, milence, synovce, kámošky, pejskaře, profesorky, turisty, rockera, sousedy, dívky, vnuka, kustody, ségru, tetu, golfisty, mámu, faráře, holčičku, tenisty, bafunáře, spolupracovníky, švagra, kolegy, děvče, tenistky nebo pro myslivce.


Klíčová slova: sms, gif, blahopřání, přáníčko, pohlednice, verše, ke stažení, texty, Ke dni matek, 2024, gratulace, obrázky, Ke dni matek, přání, Když se něco nepovede, ecards, oslava, nejhezčí, tchyni, narozeniny, zdarma, narozeninové, animované, online, humorné, animace, Když se něco nepovede


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů