Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Skleničku zvedáme - přání k narozeninám

Skleničku zvedáme,
vínečko pijeme,
přejeme Ti zdravíčko,
však jsi naše sluníčko.
Jen to nejlepší přejeme


Text Skleničku zvedáme je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni matek. Podívejte se též na Přáníčko 20 roků. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Skleničku zvedáme s ostatními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, Kytice, <strong>K narozeninám</strong>, texty, pro holky a holky

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, muzikanta, kněze, nadřízené, šéfovou, vnučku, kustody, tchána, syna, ségru, chlapečka, hudebníky, pejskaře, havíře, kámoše, fotbalisty, ženu, letce, vnučky, turisty, milenku, zeťáka, pravnoučata, profesory, vedoucí, elektrikáře, zahrádkáře, sportovkyni, učitele, přátele nebo pro holčičku.


Klíčová slova: K narozeninám, texty, K narozeninám, gratulace, přáníčko, online, text, animace, ecards, básnička, originální, mms, 2023, zdarma, přáníčka, vtipné, nejhezčí, blahopřání, kněze, narozeninové, 2023, přání, Skleničku zvedáme, gif, animované, humorné, elektronické


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů