Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Skleničku zvedáme - přání k narozeninám

Skleničku zvedáme,
vínečko pijeme,
přejeme Ti zdravíčko,
však jsi naše sluníčko.
Jen to nejlepší přejeme


Text gratulace Skleničku zvedáme je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni matek. Podívejte se též na Svátek František. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Skleničku zvedáme s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, Kytičky, Skleničku zvedáme, gratulace, pro děti a děti

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, vojáka, nadřízeného, dceru, šéfovou, nejlepší kamarádku, zaměstnance, miláčka, nadřízené, učitelky, ségru, kustody, dívku, expartnery, sportovce, prarodiče, seniory, vnučky, otužilce, vnuky, řidiče, šéfa, rockera, kámoše, švagra, štamgasty, sousedy, chlapy, švagrovou, keškaře nebo pro vedoucího.


Klíčová slova: Skleničku zvedáme, gratulace, ecards, přáníčka, ke stažení, pohlednice, texty, 2023, online, dětské, přání, verše, animace, text, vtipné, narozeninové, K narozeninám, obrázky, gif, mms, originální, K narozeninám, animované, 2023, Skleničku zvedáme, oslava


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů