Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Skleničku zvedáme - přání k narozeninám

Skleničku zvedáme,
vínečko pijeme,
přejeme Ti zdravíčko,
však jsi naše sluníčko.
Jen to nejlepší přejeme


Přáníčko Skleničku zvedáme je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni matek. Podívejte se též na Blahopřání není sen. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Skleničku zvedáme s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko skleničku zvedáme

narozeniny oslava, skleničku zvedáme, přání k narozeninámSkleničku zvedáme, přání k narozeninám, Květiny, pohlednice, humorné, pro zetě a zetě

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zetě, zahrádkáře, kluky, kámoše, nejlepší kamarádku, tatínka, golfisty, holčičku, řidiče, holčičky, synovce, účetní, pionýry, kamarády, junáky, profesory, vnuka, kytaristu, expartnery, děvčátko, sestru, tetu, motorkáře, maminku, prababičku, dívku, rybáře, věřící, kámošky, zeťáka nebo pro kněze.


Klíčová slova: pohlednice, humorné, ecards, K narozeninám, přáníčka, originální, veršované, gratulace, zdarma, vtipné, mms, oslava, verše, elektronické, narozeninové, animace, online, gif, kluky, animované, přání, Skleničku zvedáme, text, ke stažení, nejhezčí, Skleničku zvedáme, přáníčko


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů