prani.luksoft.cz
Ostatní
Skleničku zvedáme - přání k narozeninám

Skleničku zvedáme,
vínečko pijeme,
přejeme Ti zdravíčko,
však jsi naše sluníčko.
Jen to nejlepší přejeme


Text gratulace Skleničku zvedáme patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni matek. Podívejte se též na Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Láska je víc než přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Skleničku zvedáme s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, Růžička, narozeniny, nejhezčí, pro babičku a babičku

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro babičku, bafunáře, milenku, kuchaře, přítele, tenistky, ženu, turisty, profesorky, děti, rodiče, bratra, bráchu, chlapce, rybáře, účetní, neteř, hokejisty, vnučky, štamgasty, expartnerky, teenagery, pravnoučata, lékaře, golfistu, slečnu, motorkáře, spolupracovníky, strejdu, pejskaře nebo pro chlapečka.


Klíčová slova: narozeniny, nejhezčí, text, obrázky, sms, oslava, zdarma, verše, animované, k narozeninám, gif, narozeninové, veršované, K narozeninám, ecards, originální, přáníčka, vtipné, přání, humorné, Skleničku zvedáme, texty, ke stažení, básnička, přáníčko, elektronické


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklama


DoporučujemeTexty k svátku podle jmen

Texty narozeninových přání

Přání k narozeninám 13 let

Blahopřání k narozeninám pro muže

Zamilované SMS holce

Povánoční výprodeje

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů