prani.luksoft.cz
Ostatní
Sudičky - přání k narození dítěte

Narodil se maličký,
přišly za ním sudičky.
Jedna mu štěstí přála,
druhá zdraví dala
a třetí ho políbila na líčka,
aby splnila se mu všechna přáníčka.


Text gratulace Sudičky je v kategorii K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání kluka, děvče. Podívejte se též na Přání mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke dni matek. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Sudičky sdíleli s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Sudičky, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Sudičky, přání k narození dítěte, Květiny, gif, přání, pro pionýry a pionýry

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pionýry, dívku, ředitele, milence, tatínka, nejlepšího kamaráda, seniory, horolezce, maminku, vnučky, keškaře, puberťáka, pejskaře, kámoše, ségru, motorkáře, slečnu, strejdu, muzikanta, zetě, zeťáka, lesníka, hokejisty, bráchu, řidiče, děti, chlapce, kolegu, holky, účetní nebo pro kámošky.


Klíčová slova: gif, přání, zdarma, Sudičky, veršované, blahopřání, k narozeninám, 2023, přáníčko, elektronické, vtipné, básnička, gratulace, 2023, narozeniny, animace, oslava, humorné, ředitele, přáníčka, dětské, online, texty, pohlednice, verše, narozeninové, originální


Dnešní den (23. březen 2023) slaví svůj svátek Ivona, Yvona a Alfons, zítra (24. březen 2023) oslavuje jmeniny Gabriel a Zbyslav, pozítří (25. březen 2023) má svátek Marián a Mario, 26. březen 2023 bude mít svátek Emanuel a Emanuela. 27. březen 2023 bude slavit Dita a Malvína.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů