Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Sudičky - přání k narození dítěte

Narodil se maličký,
přišly za ním sudičky.
Jedna mu štěstí přála,
druhá zdraví dala
a třetí ho políbila na líčka,
aby splnila se mu všechna přáníčka.


Přáníčko Sudičky patří do kategorie K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání kluka, děvče. Podívejte se též na Blahopřání když se něco nepovede. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Sudičky s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Sudičky, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k narození dítěte, přáníčko sudičky

dort k narození miminka, sudičky, přání k narození dítěteSudičky, přání k narození dítěte, Růžička, narozeninové, K narození dítěte, pro kolegu a kolegu

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegu, basketbalisty, strýčka, holčičku, učitele, přítelkyni, expartnerky, partnera, skauty, kamioňáka, rodiče, spolužáky a spolužačky, letce, hokejisty, puberťáka, keškaře, zaměstnance, dceru, expartnery, horolezce, cyklisty, šéfa, pionýry, miláčka, vojáka, chlapce, geokeškaře, motorkáře, slečnu, chlapečka nebo pro manžela.


Klíčová slova: narozeninové, K narození dítěte, přání, elektronické, animace, ecards, dětské, narozeniny, zdarma, humorné, gratulace, gif, vtipné, blahopřání, básnička, obrázky, Sudičky, animované, strýčka, veršované, texty, Sudičky, ke stažení, online, k narozeninám, přáníčka, verše


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů