Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Sudičky - přání k narození dítěte

Narodil se maličký,
přišly za ním sudičky.
Jedna mu štěstí přála,
druhá zdraví dala
a třetí ho políbila na líčka,
aby splnila se mu všechna přáníčka.


Blahopřání Sudičky se nachází v sekci K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání kluka, děvče. Podívejte se též na Blahopřání Hody, hody.... Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Sudičky se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Sudičky, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Sudičky, přání k narození dítěte, Svázaná kytice, originální, sms, pro dědu a dědu

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědu, kluky, snachu, strýce, sportovce, kamarádku, prababičku, vnučku, kamarády, spolupracovníky, sestru, učitelky, strýčka, ředitele, šéfku, holčičku, trenéry, hokejisty, cyklisty, tchyni, syna, kuchaře, skauty, dceru, milenku, přítelkyni, mámu, tchána, nejlepší kamarádku, fotbalisty nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: originální, sms, narozeniny, verše, narozeninové, ke stažení, Sudičky, Sudičky, oslava, ecards, nejhezčí, elektronické, gif, přání, mms, humorné, 2023, veršované, snachu, K narození dítěte, přáníčka, 2023, online, animované, blahopřání, texty, zdarma


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů