Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Sudičky - přání k narození dítěte

Narodil se maličký,
přišly za ním sudičky.
Jedna mu štěstí přála,
druhá zdraví dala
a třetí ho políbila na líčka,
aby splnila se mu všechna přáníčka.


Text Sudičky patří do kategorie K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání kluka, děvče. Podívejte se též na Blahopřání odchod do důchodu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Věděli jsme to. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Sudičky? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Sudičky, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Sudičky, přání k narození dítěte, Růžička, veršované, přání, pro holky a holky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, muzikanta, vedoucího, vnoučata, muže, junáky, skauty, babičku, kámošky, tenisty, slečny, milenku, syna, vnučku, vojáka, strejdu, děvče, hokejisty, pradědu, tenistky, miláčka, holčičky, šéfovou, kámoše, geokeškaře, bráchu, strýčka, tátu, vedoucí, bafunáře nebo pro vojáky.


Klíčová slova: veršované, přání, K narození dítěte, k narozeninám, humorné, animace, text, elektronické, básnička, obrázky, zdarma, online, přáníčko, originální, narozeniny, blahopřání, texty, 2022, sms, ke stažení, oslava, nejhezčí, pohlednice, gratulace, narozeninové, animované


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů