Textová přání k svatbě
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Text gratulace Napřed kluka, potom děvče je v sekci Blahopřání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Blahopřání pro tetu. Mohlo by vás také zajímat Přání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Napřed kluka, potom děvče s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Růžička, vtipné, 2022, pro učitele a učitele

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, rodiče, bafunáře, sestřenici, trenéry, babičku, přítele, přátele, slečny, muže, děti, expartnery, holčičky, šéfa, ženy, tchyni, junáky, vnučky, otce, dědečka, chlapa, kolegy, tatínka, chlapce, neteř, kamarády, strýce, dívky, synovce, pravnoučata nebo pro profesory.


Klíčová slova: vtipné, 2022, mms, narozeninové, přáníčka, básnička, dětské, přání, Napřed kluka, potom děvče, k narozeninám, verše, narozeniny, gratulace, elektronické, zdarma, K svatbě, oslava, sms, pohlednice, text, ke stažení, texty, obrázky, přáníčko, veršované, blahopřání


Dnešní den (29. květen 2022) slaví svůj svátek Maxmilián, Max a Maxim, zítra (30. květen 2022) oslavuje jmeniny Ferdinand a Elmar, pozítří (31. květen 2022) má svátek Kamila a Petronela, 1. červen 2022 bude mít svátek Laura, Lora, Loreta a Lorna. 2. červen 2022 bude slavit Jarmil a Jaromil.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Zuzana

Přání k svátku pro Ivanu

Blahopřání pro Kubíka

Přání k narozeninám babičce

Vyznání lásky pomocí SMSky

Flash hry zadarmo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů