prani.luksoft.cz
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Přáníčko Napřed kluka, potom děvče je v sekci K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Gratulace 20 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Mílovými kroky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Napřed kluka, potom děvče? Potom se o text podělte s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Kytičky, přáníčko, gif, pro profesory a profesory

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, spolužáky a spolužačky, tátu, sestřenici, neteř, pejskaře, bratrance, geokeškaře, faráře, zaměstnance, strýce, junáky, expartnery, syna, kamarády, vnučky, skauty, chlapečka, elektrikáře, cyklisty, mámu, vojáky, pravnoučata, dívky, teenagery, rybáře, kluky, pradědu, vnoučata, vedoucí nebo pro kámošky.


Klíčová slova: přáníčko, gif, K svatbě, originální, texty, blahopřání, narozeninové, animované, ke stažení, gratulace, 2022, obrázky, humorné, 2022, mms, narozeniny, Napřed kluka, potom děvče, verše, K svatbě, sms, přání, animace, elektronické, zdarma, veršované, Napřed kluka, potom děvče


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklamní blok


Partnerské webySvátek Petra

Narozeninové přání pro maminku

Blahopřání pro Elišku

Přání k narozeninám pro maminku

Zamilované SMS

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů