Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Text Napřed kluka, potom děvče je v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Blahopřání pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Napřed kluka, potom děvče s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Kytice, nejhezčí, texty, pro cestovatele a cestovatele

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cestovatele, partnerku, profesorky, kolegu, vedoucího, golfisty, sousedy, havíře, kuchaře, štamgasty, kámoše, geokeškaře, otce, muzikanta, skauty, sestru, chlapa, manželku, expartnerky, strejdu, turisty, děti, maséry, strýce, prababičku, řidiče, golfistu, strýčka, trenéry, syna nebo pro chlapečka.


Klíčová slova: nejhezčí, texty, ke stažení, originální, ecards, text, básnička, 2023, oslava, sms, gratulace, Napřed kluka, potom děvče, veršované, K svatbě, online, blahopřání, přáníčko, animace, k narozeninám, elektronické, verše, gif, dětské, zdarma, narozeninové, animované


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů