Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Text Napřed kluka, potom děvče se nachází v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Přání mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Text přání 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Napřed kluka, potom děvče) můžete sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace k svatbě, přáníčko napřed kluka, potom děvče

květinový svatební dort, napřed kluka, potom děvče, přání k svatběNapřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Růže, narozeniny, vtipné, pro muzikanta a muzikanta

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muzikanta, sestru, seniory, lékaře, rockera, nejlepšího kamaráda, dívky, puberťáka, golfisty, podřízené, havíře, otužilce, nadřízené, teenagery, zahrádkáře, učitele, holčičku, otce, kamioňáka, dětičky, dceru, zeťáka, elektrikáře, lesníka, vodáka, hokejisty, nadřízeného, bratrance, řidiče, chlapečka nebo pro kamarády.


Klíčová slova: narozeniny, vtipné, gratulace, texty, dětské, originální, 2024, animované, nejhezčí, 2024, mms, ke stažení, K svatbě, přáníčko, humorné, Napřed kluka, potom děvče, básnička, ecards, seniory, K svatbě, gif, zdarma, pohlednice, přání, k narozeninám, text, přáníčka


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů