Textová přání k svatbě
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Text Napřed kluka, potom děvče patří do sekce Přání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Přáníčko pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Přání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Napřed kluka, potom děvče? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Kytičky, přáníčko, oslava, pro vnučky a vnučky

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučky, šéfa, dědečka, seniory, strýčka, hokejisty, děti, bafunáře, sestřenici, bratrance, skauty, prarodiče, učitele, tchána, dívky, milence, trenéry, partnera, ženy, maminku, profesorky, zahrádkáře, dospělé, fotbalisty, partnerku, otce, spolužáky a spolužačky, podřízené, chlapa, přítele nebo pro vnuky.


Klíčová slova: přáníčko, oslava, přání, mms, zdarma, verše, veršované, Napřed kluka, potom děvče, dětské, 2021, sms, elektronické, ke stažení, narozeniny, texty, přáníčka, text, vtipné, blahopřání, obrázky, pohlednice, gratulace, k narozeninám, básnička, narozeninové, 2021


Dnešní den (1. březen 2021) slaví svůj svátek Bedřich a Bedřiška, zítra (2. březen 2021) oslavuje jmeniny Anežka, Ágnes a Inéz, pozítří (3. březen 2021) má svátek Kamil a Vladivoj, 4. březen 2021 bude mít svátek Stela, Stella a Jadranka. 5. březen 2021 bude slavit Kazimír a Kazimíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Zuzana

Přání k svátku pro Ivanu

Blahopřání pro Kubíka

Přání k narozeninám babičce

Vyznání lásky pomocí SMSky

Flash hry zadarmo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů