Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Přáníčko Napřed kluka, potom děvče je v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Přání ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Velikonoční přání vajíčko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Napřed kluka, potom děvče můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Kytice, sms, K svatbě, pro golfistu a golfistu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfistu, švagrovou, pejskaře, vodáka, bafunáře, profesory, cestovatele, malé děti, synovce, partnera, tenistky, kolegy, holky, prarodiče, kámoše, ségru, kluky, snachu, turisty, děvčátko, zahrádkáře, bratra, vnoučata, šéfku, důchodce, rybáře, miláčka, sousedy, strejdu, chlapečka nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: sms, K svatbě, humorné, texty, gratulace, přáníčko, veršované, oslava, 2023, zdarma, pohlednice, narozeniny, básnička, dětské, ecards, narozeninové, přání, mms, pejskaře, blahopřání, Napřed kluka, potom děvče, ke stažení, Napřed kluka, potom děvče, text, vtipné, obrázky, animované


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů