Textová přání k svatbě
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Přáníčko Napřed kluka, potom děvče se nachází v kategorii Blahopřání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Gratulace k padesátce. Mohlo by vás také zajímat Přání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Napřed kluka, potom děvče můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Růže, přáníčka, narozeninové, pro golfisty a golfisty

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, kámošky, junáky, dospělé, podřízené, pionýry, švagra, synovce, milence, přítele, sestru, holky, švagrovou, prarodiče, dívky, tatínka, přítelkyni, strýce, strýčka, bratrance, seniory, manžela, tenisty, mámu, profesorky, muže, chlapce, děti, kamarády, skauty nebo pro dceru.


Klíčová slova: přáníčka, narozeninové, gratulace, K svatbě, vtipné, pohlednice, Napřed kluka, potom děvče, přání, narozeniny, 2020, text, k narozeninám, oslava, sms, texty, blahopřání, dětské, veršované, básnička, elektronické, verše, ke stažení, zdarma, obrázky, Napřed kluka, potom děvče, K svatbě


Dnešní den (26. říjen 2020) slaví svůj svátek Erik a Erich, zítra (27. říjen 2020) oslavuje jmeniny Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, pozítří (28. říjen 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, 29. říjen 2020 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva. 30. říjen 2020 bude slavit Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Zuzana

Přání k svátku pro Ivanu

Blahopřání pro Kubíka

Přání k narozeninám babičce

Vyznání lásky pomocí SMSky

Flash hry zadarmo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů