Textová přání k svatbě
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Text gratulace Napřed kluka, potom děvče je v kategorii Přání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Gratulace život a láska. Mohlo by vás také zajímat Přání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Napřed kluka, potom děvče sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Růžička, veršované, narozeninové, pro bratra a bratra

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratra, sourozence, havíře, partnerku, ségru, prababičku, partnera, kamarády, tchyni, junáky, kolegy, tatínka, kustody, ženy, strýčka, golfisty, tchána, dceru, profesorky, nadřízené, švagra, kluky, basketbalisty, důchodce, učitele, myslivce, dívky, děti, kámošky, tenisty nebo pro sportovce.


Klíčová slova: veršované, narozeninové, vtipné, přání, 2021, 2021, oslava, mms, k narozeninám, narozeniny, přáníčko, Napřed kluka, potom děvče, K svatbě, Napřed kluka, potom děvče, zdarma, sms, verše, blahopřání, gratulace, elektronické, ke stažení, texty, básnička, text, přáníčka, K svatbě


Dnešní den (5. prosinec 2021) slaví svůj svátek Jitka, Liana a Abigail, zítra (6. prosinec 2021) oslavuje jmeniny Mikuláš, Nikolas a Nikita, pozítří (7. prosinec 2021) má svátek Ambrož a Benjamín, 8. prosinec 2021 bude mít svátek Květoslava a Květomila. 9. prosinec 2021 bude slavit Vratislav a Vratislava.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Zuzana

Přání k svátku pro Ivanu

Blahopřání pro Kubíka

Přání k narozeninám babičce

Vyznání lásky pomocí SMSky

Flash hry zadarmo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů