prani.luksoft.cz
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Přáníčko Ať Vám v žití kvete láska patří do kategorie K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na Gratulace Mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Ať Vám v žití kvete láska? Pak se o něj podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Ať Vám v žití kvete láska, přání k svatbě, Růžička, Ať Vám v žití kvete láska, gratulace, pro sestřenici a sestřenici

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, vnučky, fotbalisty, rybáře, mámu, chlapy, kamarády, faráře, tchyni, holky, kolegyni, vedoucí, slečny, chlapa, šéfovou, šéfa, šéfku, tenisty, malé děti, bafunáře, hokejisty, vnučku, kluky, milence, tetu, bráchu, vinaře, rockera, tchána, manžela nebo pro sousedy.


Klíčová slova: Ať Vám v žití kvete láska, gratulace, gif, obrázky, text, ke stažení, K svatbě, Ať Vám v žití kvete láska, oslava, humorné, mms, K svatbě, originální, ecards, přáníčko, verše, texty, básnička, vtipné, online, přání, 2022, 2022, nejhezčí, přáníčka, animované


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Partnerské webySvátek Jaroslava

Narozeninové přání pro babičku

Blahopřání pro Luboše

Nejlepší maminka

Zamilované SMS na dobré ráno

Online hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů