Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Přáníčko Ať Vám v žití kvete láska je v sekci K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na Blahopřání Mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K jmeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Ať Vám v žití kvete láska s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace k svatbě, přáníčko ať Vám v žití kvete láska

nevěsta, ať Vám v žití kvete láska, přání k svatběAť Vám v žití kvete láska, přání k svatbě, Kytičky, k narozeninám, verše, pro profesory a profesory

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, rybáře, kuchaře, paní učitelku, ředitele, podřízené, teenagery, nejlepší kamarádku, partnerku, kámošky, slečny, vodáka, junáky, šéfa, tatínka, kolegyni, milence, kytaristu, malé děti, dědečka, keškaře, turisty, hudebníky, švagrovou, elektrikáře, holky, maséry, tetu, kněze, pionýry nebo pro expartnery.


Klíčová slova: k narozeninám, verše, Ať Vám v žití kvete láska, blahopřání, elektronické, zdarma, přání, veršované, originální, animace, pohlednice, oslava, obrázky, gif, 2024, nejhezčí, K svatbě, ke stažení, kuchaře, narozeniny, gratulace, text, básnička, animované, Ať Vám v žití kvete láska, mms, narozeninové


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů