Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Přáníčko Ať Vám v žití kvete láska patří do kategorie K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na Přání k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Přání žhavá novinka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Ať Vám v žití kvete láska s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Ať Vám v žití kvete láska, přání k svatbě, Růžička, gif, básnička, pro sportovkyni a sportovkyni

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, vinaře, děvče, podřízené, kolegy, nejlepšího kamaráda, dívku, vnoučata, rockera, bratra, vedoucího, chlapce, profesory, expartnerky, mistra, seniory, golfisty, turisty, včelaře, geokeškaře, mámu, cestovatele, kytaristu, vnuka, vnučku, rodiče, slečny, řidiče, letce, elektrikáře nebo pro učitelky.


Klíčová slova: gif, básnička, Ať Vám v žití kvete láska, pohlednice, animace, veršované, animované, 2023, oslava, texty, K svatbě, zdarma, ke stažení, K svatbě, přání, přáníčka, narozeniny, narozeninové, děvče, 2023, sms, mms, verše, ecards, text, obrázky, online


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů