Textová přání k svatbě
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Text Ať Vám v žití kvete láska se nachází v kategorii Blahopřání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na SMS přání pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Ať Vám v žití kvete láska můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Ať Vám v žití kvete láska, přání k svatbě, Růže, přáníčka, obrázky, pro golfisty a golfisty

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, maséry, tatínka, holčičky, partnera, expartnerky, dceru, havíře, seniory, sportovce, turisty, skauty, malé děti, tátu, spolužáky a spolužačky, sestru, expartnery, chlapa, myslivce, ženy, důchodce, podřízené, přátele, sousedy, nadřízené, horolezce, vnuky, neteř, synovce, dědečka nebo pro kámoše.


Klíčová slova: přáníčka, obrázky, oslava, text, dětské, ke stažení, básnička, veršované, narozeninové, narozeniny, K svatbě, Ať Vám v žití kvete láska, sms, texty, blahopřání, 2021, zdarma, 2021, gratulace, K svatbě, přání, přáníčko, elektronické, verše, vtipné, pohlednice


Dnešní den (1. březen 2021) slaví svůj svátek Bedřich a Bedřiška, zítra (2. březen 2021) oslavuje jmeniny Anežka, Ágnes a Inéz, pozítří (3. březen 2021) má svátek Kamil a Vladivoj, 4. březen 2021 bude mít svátek Stela, Stella a Jadranka. 5. březen 2021 bude slavit Kazimír a Kazimíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Radek

Přání k svátku pro Lídu

Blahopřání pro Lucii

Přání k narozeninám pro dědečka

Texty zamilovaných SMS

Osobnosti, lidé, profese

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů