Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Loučení s prací - přání k důchodu

Tak nastal čas, mé milé povolání,
sbohem ti dávám a děkuji.
Do důchodu se vydávám s nadějí,
že budu mít čas na rodinu a hobby.


Blahopřání Loučení s prací je v kategorii K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Lukáška. Podívejte se též na Přání pro moji maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Loučení s prací? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Loučení s prací, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

SMS textová gratulace k důchodu, přáníčko loučení s prací

důchodkyně s květem, loučení s prací, přání k důchoduLoučení s prací, přání k důchodu, Květiny, 2024, ecards, pro holčičku a holčičku

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičku, děvčátko, tatínka, myslivce, paní učitelku, vnuky, kuchaře, švagrovou, spolužáky a spolužačky, dívky, seniory, vedoucího, tenistky, vojáka, strýce, golfisty, kytaristu, dědečka, mistra, maminku, dospělé, lesníka, chlapy, bráchu, rockera, dceru, účetní, lékaře, řidiče, dětičky nebo pro syna.


Klíčová slova: 2024, ecards, gratulace, ke stažení, K důchodu, sms, dětské, narozeninové, přáníčka, animace, vtipné, veršované, mms, 2024, online, k narozeninám, elektronické, Loučení s prací, tatínka, oslava, originální, zdarma, texty, blahopřání, narozeniny, animované, přání


Dnešní den (19. duben 2024) slaví svůj svátek Rostislava a Rostislav, zítra (20. duben 2024) oslavuje jmeniny Marcela, Celina a Odeta, pozítří (21. duben 2024) má svátek Selma a Alexandra, 22. duben 2024 bude mít svátek Evženie a Leonid. 23. duben 2024 bude slavit Vojtěch, Gerhard a Vojtěška.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů