Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Loučení s prací - přání k důchodu

Tak nastal čas, mé milé povolání,
sbohem ti dávám a děkuji.
Do důchodu se vydávám s nadějí,
že budu mít čas na rodinu a hobby.


Blahopřání Loučení s prací se nachází v kategorii K důchodu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Lukáška. Podívejte se též na Přání milý taťko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Pro Lenku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Loučení s prací s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k důchodu?

Loučení s prací, přání k důchodu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k důchodu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Loučení s prací, přání k důchodu, Růže, k narozeninám, oslava, pro sousedy a sousedy

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sousedy, profesorky, děvčátko, dívku, bráchu, bratrance, šéfku, zeťáka, dědu, dvojčata, muzikanta, dívky, miláčka, přátele, kustody, zahradníka, vojáka, pravnoučata, tatínka, švagrovou, keškaře, manžela, milence, zetě, holčičku, děti, prababičku, tenistky, puberťáka, expartnery nebo pro sportovkyni.


Klíčová slova: k narozeninám, oslava, verše, narozeniny, ke stažení, humorné, veršované, pohlednice, texty, originální, sms, K důchodu, 2023, dětské, básnička, narozeninové, animace, obrázky, děvčátko, nejhezčí, mms, animované, gratulace, online, 2023, K důchodu, ecards


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů